reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

CzekamyNaIgorka hehe to sie spostrzeglas ;)
Ja podobnie tylko ze 6 tygodni zostało hehe
Jeszcze pamietam jak niedawno zaczynałyśmy pisac na forum i jeszcze tyle czasu było przed nami, a teraz juz właściwie odliczanie ehh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wtorkowo....znowu nie śpię ,a potem będę nietomna.W telewizji nic ciekawego ,więc siedzę przy kompie zajadając kabanosy z chlebem.Dzisiaj wizyta ,szkoda ,że bez usg ,tęsknię za widokiem Malutkiej,niby tak blisko ,a tak się dłuży.
 
Hej dziewczynki :-)

A ja pierwszy dzień na zwolnieniu :tak: wstałam o 6:40 :-D Julian nie pozwolił mi spać dłużej ;-) i Mrówek też ;-) strasznie dużo gadał i mnie wybudził :-) dodatkowo coś źle spałam i mnie plery bolały (uroki) …

Z racji pierwszego dnia wolnego :-) w planach mam totalne lenistwo ;-) nic nie zrobię dzisiaj w domu :-p taki mam plan :-)
Odbiorę jedynie Mrówka i podjadę do ginki po zwolnienie i pokażę jej wyniki, które odbiorę po drodze ;-)

Mi niby zostały 64 dni :-D Mrówek co do dnia się urodził,więc jestem spokojna ;-) dla Juliana wszystko mam :tak: oprócz fotelika i wózka;-) tylko dla siebie nic nie ma :-D po mojej wypłacie będzie czas dla mnie ;-) tak sobie rozplanowałam wydatki jakiś czas temu ;-)

Dwa filmy sobie nagrałam, więc może coś obejrzę ;-) pierwsze śniadanko zjadłam, Julian poszedł spać ;-) cisza :-D trzeba się delektować, póki jeszcze można ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam, mam takie nietypowe pytanie. Skąd bierzecie te fajne opisy pod swoimi postami o tym za ile urodzicie i w ogóle? Jak to zrobić. Ja od trzech dni jakaś podziębiona jestem, strasznie mnie męczy kaszel i obawiam się żeby to nie zaszkodziło dziecku. U lekarza byłam od razu i powiedział że to jakiś lekki wirus, ale wtedy jeszcze kaszlu nie miałam. :no:
 
Witam.
Ja dziś wyjątkowo wyspana jestem. Wczoraj wieczorem mąż oglądał film, a ja położyłam się tylko na chwilę i usnęłam "w opakowaniu". Nawet leków nie wzięłam. Przebudziłam się po północy, wzięłam leki i poszłam dalej spać. Dzis rano nie mogłam się dobudzić, ale za to teraz jestem wypoczęta.

Na śniadanko zrobiłam naleśniki z jabłkami, zjadłam a teraz leżę.

Aśku- leń się ile możesz. Do porodu masz okazję.
 
witam wiosennie:-D och jak ciepło cudownie chociaż słoneczko ledwo przedostaje się przez chmurki

wczoraj byłam u ortopedy rozejście spojenia na 12mm niby tragedii nie ma ale boje się że po porodzie naturalnym będę musiała leżeć a tych pasach :no: zobacze co mi gin na to powie bo jak czytam posty i artykuły to zalecają cc boję się i tego i tego HELP:szok:
 
reklama
Do góry