reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Czekamy No ja w Textil market kupiłam pare rzeczy, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w dużym Tesco były mega wyprzedaże i tam tez dużo rzeczy kupiłam.
 
Hejka,
I my kisimy się w domu już trzeci dzień, czekam na ładną pogodę jak na zbawienie, a póki co wieje okropnie, meble na po tarasie suwa, no tragedia.

anetkaa ja na szczęście nie mam i współczuję

czekamy ja mam trochę na 56, przydają się, no i okazało się że po przejrzeniu ubranek po córci jest sporo na chlopaka, sama dokupiłam tylko kilka bodow.

monika masz rację, leż i odpoczywaj :-)

milenka dlaczego termometr nie potrzebny? :szok: ja do tej pory używam jak leję Natalce wody do brodzika, a przy maluszku nie wyobrażam sobie go nie mieć, nie ufam swoim łokciom przy sprawdzaniu :-D zdrowka zyczę, szczególnie że w ciąży nie bardzo jest czym się leczyć, ale na katar np Euphorbium mi pomaga i malej też a jest bezpieczny, na gardło tantum verde jest ok i ewent syrop prawoślazowy powlekająco na gardło i na kaszel.

wichurka to już masz dużo roboty z głowy, imponująca kolekcja, ale to chyba też na większe rozmiary tyle ubranek?

martyyna no to Wam teść ładnie pomógł,

iza i jak prowadzenie auta? Ja uwielbiam jeździć, mam prawko 10 lat, jeździłam całą pierwszą ciążę i teraz też. Choć był taki moment, żę miałam zamiar wyrzucić przwko przez okno i żeby się nigdy nie odnalazło :-D

funia jeszcze masz trochę czasu, więc jest szansa na SN, mój mały jeszcze chyba nie odwrócony, zpbaczymy za tydz na usg, CC wcale mi się nie uśmiecha, choć przy pierwszej ciąży bardzo liczyłam na położenie pośladkowe i cc, teraz się cieszę że jednak było sn
 
Wichurka testowałam chyba wszystko co możliwe było, a gawiscon jakoś mi umknął. Może mi pomoże, chociaż przełyku to już chyba nie mam.
 
Anetkaaa ja mam refluks zoladkowo- przelykowy, jak sie dowiedziałam ze jestem w ciazy to odstawialam leki i myślałam ze umrę bo bez tego żyć sie nie dało. Farmaceutka w aptece poleciła mi właśnie Gaviscon, smaczny to on nie jest bo smakuje jak słodka kreda, ale pomaga :)
 
Wichurka ja też mam refluks :) Tylko ja długi czas nie brałam leków bo nie dawał żadnych objawów po zaleczeniu. Wiem, wiem powinnam ;) Jutro się zaopatrzę w ten specyfik, a że nie smakuje wyśmienicie to trudno, ważne żeby pomagał.:-)
 
reklama
Do góry