reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
witam wtorkowo! :-D

moje nogi i plecy już odmawiają posłuszeństwa.. :no: i tak się zastanawiam, że ''mały'' faktycznie, może pójdzie w ślady taty, który ważył 4800.. :-)


sylwuskavol - ojjj czego ja juz nie stosuje , spray do nosa *spam*, woda morska, oscillococinum, sinupret i żadnej ulgi nie mam. od 2 tygodni praktycznie nie sypiam nocą przez ten nos.. :-(


zaraz biorę się za obiad :-) bo po południu mam spotkanie ze swoim opiekunem praktyk, idę załatwić ostatnie formalności ;-);-)


miłego dnia wszystkim !:-)
 
Pogoda na mnie działa niekorzystnie, czuję się jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł.
Dzisiaj przyjeżdżają do mnie rodzice! Takie plus :) Ale ich przyjazd wiąże się z malowaniem 3 pomieszczeń. Salon sobie darujemy, bo czasu nam braknie.
Wczoraj byłam na wizycie u diabetologa, no i mam ostatni tydzień na walkę z cukrami. Jak w tym tygodniu nadal będą takie skoki cukru zostanie włączona insulina :/ Dietetyczka przeglądnęła moją dietę. Powiedziała, że nie ma do czego się przyczepić, bo dieta jest dobrze prowadzona. Jedynie kazała mi pomiędzy posiłkami zjadać dwie garści orzechów, a do ryżu, kaszy dodawać łyżkę oliwy lub masło. Bo waga mi spada. Nic nie przyrasta. Ale to u mnie nie jest problem, bo moja startowa waga do lekkiej nie należała, także czasami dobrze mieć więcej ciałka ;) Ale już mam powiedziane, że po porodzie muszę do życia włączyć sport. Z tym nie mam problemu bo lubię ćwiczyć, ja bardziej problem to miała z czasem, że nie miałam kiedy.
Dzisiaj miałam znowu duży cukier - chyba se strzele w łeb. Już naprawdę nie wiem, co robić? co jeść?
Ja to nie wiem, ile waży mój mały. Teraz w środę idę na wizytę do gin, ale tam i tak tego się nie dowiem. W Warszawie przynajmniej w tych placówkach do których chodzę jest zasada osobne wizyty u gina i osobne wizyty na USG. Być może teraz dostanę skierowanie na USG i dopiero w tedy będę mogła zobaczyć małego. Aczkolwiek ostatnio jak byłam na USG to nie widziałam małego, bo monitor był tak ustawiony, że ja nic nie widziałam :/ Ostatnie USG miałam 31-01 :/
Dziewczyny od kilku dni mam dziwne bóle brzucha. I to takie bolące oraz bóle podbrzusza. Mam też bóle takie jakbym miała dostać miesiączkę. Jeszcze mam takie bardzo nieprzyjemne bóle w dole (kroczu) tak jakby zaraz miał mały mi wyskoczyć - być może Mały mnie tam bombarduje? Mam wrażenie, że Młody ułożony jest poprzecznie i że jest nisko, bo siedzieć nie mogę, gdy siedzę, to mocno się buntuje i się rozpycha. Zresztą do WC często chodzę. Ileż można? ;) W nocy dreptam po 4 razy, co 2h tak mniej więcej.
Aaaa i strasznie mnie pieczą dłonie i stopy, przez co nie mogę spać :/ MASAKRA - typowe syndromy dla III trymestru? eshhh
 
Witam :tak: Ja mam dzisiaj wolne od szkoły także mogłam sobie pospać do 10 :-D Potem poszłam do Textil Market ( a przy okazji do biedronki ) kupiłam body z długim rękawem na 56 cm z napisem : Kocham Mojego Tatusia, takie słodkie były, dokupiłam kaftanik, bluzeczkę i śpioszki koloru żółtego z misiami ale już na 62 cm :tak: Te 56 są takie słodkie, takie malutkie :-D U mnie pogoda nijaka, raz świeci słońce i jest ciepło raz zbiera się na deszcz :-( Na obiadek mam pierogi, mamusia mi robi bo ja mam lenia a i tak nic nie robi :-D U mamy zaczął się wczoraj remont łazienki ( przyszła kolej na nich ) i zaś mam wszędzie pełno kurzu :rofl2:
 
Ja już po kolejnej wizycie, uspokoiłam się bo nic złego się nie dzieje. :-)

Kupiłam sobie małe buteleczki z kosmetykami do szpitala i kosmetyki dla malutkiej: dużą butlę Oillanu do kąpieli, linomag i krem z filtrem UV.
Brakuje mi już tylko aspiratora do noska, termometru i czegoś do pielęgnacji pępuszka (nie mam pojęcia na co się zdecydować, czy na spirytus czy np. Octenisept...) Co Wy planujecie stosować?
 
Ja już po kolejnej wizycie, uspokoiłam się bo nic złego się nie dzieje. :-)

Kupiłam sobie małe buteleczki z kosmetykami do szpitala i kosmetyki dla malutkiej: dużą butlę Oillanu do kąpieli, linomag i krem z filtrem UV.
Brakuje mi już tylko aspiratora do noska, termometru i czegoś do pielęgnacji pępuszka (nie mam pojęcia na co się zdecydować, czy na spirytus czy np. Octenisept...) Co Wy planujecie stosować?

Ja będę używała Octenisept bo akurat mam w domu po urazie palca przez krajalnicę do chleba
 
anitajas- dobrze, że jutro wizyta, to lekarz Cię zbada. Tylko powiedz mu o tych bólach, bo u jednej to normalny objaw, a innym się szyjka skraca. Lekarz to musi ocenić.
mi_lva to dobrze, że pracuje w szpitalu. Ma na pewno "większy" wpływ na to co się dzieje. Mam nadzieję, że sam powie, że u Ciebie są wskazania do cc i nie będziesz musiała prosić.
martyyyyna ja planowałam spirytus, bo Oskarowi szybko kikut odpadł. Ale na ostatniej wizycie położna mówiła, aby do szpitala zabrać Octenisept, bo wygodniejszy. Muszę dopytać, bo jak urodziłam Oskara, to nic nie zabierałam. Zapytam jak przyjdzie. Octenisept juz mam bo w wakacje przy startych kolanach się przyda.
 
reklama
Do góry