reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

kochane mamusie

czy ktoś juz sie z majówek rozpakowal?
trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesne rozwiązanie u tych z Was, które nozą jeszcze pod sercem swój skarbek

jeśli któraś z Was nie wypełniła jeszcze ankiety to proszę zrobcie to, pytania dotycza planowanych zabiegow higienicznych w obrebie jamy ustnej u Waszyc pociech, ankieta skierowana do kobiet w ciąży i w połogu


bardzo proszę, oto link:

https://docs.google.com/forms/d/1tnE...WA5UQ/viewform
 
reklama
Dziś pracowałam pól dnia i nogi mi w tyłek wchodzą...
Oto rezultaty :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1395008382.242571.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395008382.242571.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395008382.242571.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 73
Witam poniedziałkowo :-D Wczoraj od 14 nie mieliśmy prądu, aż do północy, myślalam że się wścieknę. Zrobiliśmy na obiad pizze i w trakcie pieczenia wyłączyli prąd , nie wiem czy sie nadaje dzisiaj ta pizza do jedzenia :-D Jeździliśmy za wanienką i chyba kupimy tą z reala z korkiem i termometrem. W tesco była taka zwykła wanienka bez niczego i 40 zł :wściekła/y:. A takie pytanie, na jaki rozmiar kupujecie ciuszki ?
Wichurka jaki słodki widok :-D Ja mam mało ciuszków jak narazie :tak:
 
witam poniedziałkowo!


a mnie się wydawało, że choróbsko odpuszcza, bo został mi tylko sam kaszel i gardło, a tu w sobotę od wyjścia na uczelnię znowu to samo, katar mi żyć nie daje już:-:)-( ale jakoś musiałam przetrwać cały weekend w szkole, teraz znow kurowanie.. :-( już naprawdę nie wiem jak sobie ulżyć, bo nic mi zupełnie nie pomaga..

co do wanienek to my kupiliśmy taką zwykłą, dość dużą za 25 zł. do niej dokupiliśmy osobno termometr, ale i tak chyba niepotrzebnie.. bo każdy mi mówi, że z termometrów się nie korzysta..
łóżeczko najprawdopodobniej będziemy brali z allegro.. bo w sklepach są kosmiczne ceny, a żadne nam się nie podoba.. i potem każą nam wybrać sobie jakiś model w internecie, że specjalnie dla nas zamówią.. a jaki to sens jak na allegro kupimy bezpośrednio i duuuużo taniej. :tak:

mały daje popalić..non stop mnie zaczepia w brzuchu, sie śmiejemy że chce już wyjść :-)
a na każdej wizycie nie możemy zmierzyć tętna płodu, bo tak ucieka.. słychać tylko przez sekundę :tak:
 
witam poniedziałkowo:-)

dziś wizyta o 16 u ortopedy hmm jestem poddenerwowana nie wiem co mi powie:zawstydzona/y:

ale wczoraj była wichura jej tak na fuczało w kratkach wentylacyjnych masakra aż się bałam ale prądu o dziwo nie wyłączyli więc obijaliśmy się z M przy tv i naszym nowym serialem Dexter uuu ale nas wciągnęło:-D
 
Czekamyja ubranek nie kupuję, bo mam po Oskarku, ale gdybym miała kupować, to rozmiar 62 i kilka sztuk 56
milenkazdrówka życzę

Za mną okropna noc. Nie spałam od pierwszej do czwartej. Brzuch mi sie kilka razy napiął i to tak boleśnie (twardy jak kamień). Najgorsze, że moja gin wyjechała i dopiero za tydzień wraca. Leżę więc i zaciskam nogi;-).
W piątek mąż i moja mama mają wolne, bo w sobotę Oskar ma urodziny. Ktoś musi popiec ciasta i posprzątać skoro mi nie wolno.
 
Witam
wieje u nas nadal siedzimy z Emilka w domu bo znow ma spory katarek :eek:
wichurka kawał dobrej roboty :tak:
czekamy ja mam ciuszki po Emilce ale mysle jak Monika pare sztuk 56 a reszta 62.My dzis zjemy pizze na obiad bo zostałysmy z Emi same do wieczora a ona rano zazyczyla sobie wlasnie pizze;-)
milenka nie jestes sama ja non stop mam katar mniejszy lub wiekszy :confused2: kaszle juz tez dlugo :eek: raz mniej raz wiecej :confused2: byle do maja
mi_lva kciuki za wizyte :tak:
monika wspolczuje nocki ja zasnelam po pierwszej :eek:
 
Ja kupowałam i na 56 i na 62. Śpioszki, kaftaniki, koszulki takie zwykle bawełniane kupowałam w Textil market- maja dosc fajne w przestępnych cenach z polskiej firmy. No i nie ukrywam ze dużo okupilam sie na wyprzedażach w Tesco i lumpkach. Można było naprawdę fajne rzeczy zdobyć.
 
reklama
Cześć kochane :) Piszecie że nie lubicie jeździć samochodem, a ja mogłabym z niego nie wysiadać :) Uwielbiam jeździć, tylko trochę nerwowa jestem za kierownicą :)
Co do ciuszków to mamy sporo na 56. Dzdzior będzie miał ubranka po Bartku a ten urodził się malutki (51 cm) i nosiliśmy je dobre dwa miesiące :)
Pizzę by się zjadło, ale nie ma komu zrobić ;)
Czy Wy też macie taką masakryczną zgagę??? Od piątku to męczy mnie non stop i nic nie pomaga. Wczoraj wieczorem to aż się popłakałam z bólu i bezsilności. Z tego co pamiętam to w ciąży z Bartolinim mniej mi dokuczała.
 
Do góry