reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam, dopiero dołączyłam i również jestem "majówką":-D, maleństwo ma się pojawić 12.06. Dobry pomysł z założeniem takiego forum. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)
 
reklama
kacha witaj :))

u mnie znów bezsennie... od pierwszej się przewracam z boku na bok...ech...:-(
ale... wczoraj wieczorem w łóżku poczułam cztery cudowne kopniaki :-D i to nie jakieś takie delikatne czy coś... konkretne kopniaki, że jak położyłam rękę na brzuchu to czułam wyraźnie i mocno :-D
to takie cudowne!:-)
 
Hej Dziewczyny!

Nie moglam w nocy spac I znowu jestem w pracy jak chodzace zombie. Na szczescie dzis tylko do pierwszej moze nie usne na stojaco.. Po pracy mam godzinke dla siebie zanim pojade po meza wiec mam trzy opcje jechac do domu zaczac dom ogarniac na weekend, jechac do siostry na ploteczki albo jechac do miasta kupic opakowania na prezenty I dokonczyc zakupy. Chyba jednak opcja trzecia wydaje mi sie najodpowiedniejsza.

A Wy jakie plany na dzis?
 
Brownagula witaj w klubie ja tez poczulam wczoraj piekna serie kpniakow pozadnych :D:D
Kacha, happymum witaj;-)

Asku w koncu troche odpoczniesz nalezy Ci sie;-)

Karmelowa ty to jestes pzytywny Swir :;P:*

Bajka wrzuc na luz ...

Futurystka wracaj do zdrowka z mala !;-)

no i witam w gornie wszystkie chlopiece mamy :D:D
 
hej laseczki

Wsystkim bardzo gratuluję ślicznych maleństw i poznania płci!! :-)

Ja dzisiaj mam wizytę ale u mojego gina jeszcze nie będzie widać, on zazwyczaj dopiero ok 19-20 tyg zaczyna rozmawiać na ten temat. Więc kurcze chyba siw tym roku niestety nie dowiem.

U nas jelitówka przywieziona w gratisie Istebnej.. najpierw ja wczoraj Amelka, całe auto i fotelik wczoraj zafajtoliła ,baaa zarzygała cały dział z warzywami w auchanie...

A ze świętami jestem dalekoo dalekooo w lesie :-)
 
Wlasnie zajadam mega "zdrowe" sniadanie: czipsy I cole (dietetyczna :D) koniecznie musze przestac te nawyki :/

Przypomnialo mi sie jak kiedys w wakacje pracowalam w MC Donaldzie I przychodzili naprawde potezni ludzie I zamawiali powiekszone zestawy, podwojne kanapki z potrojnym serem I do tego cole dietetyczna BO SA NA DIECIE :o

Babelku wspolczuje jelitowki, mam nadzieje, ze niedlugo sie lepiej poczujecie :( ja tez sie plci dopiero dowiem w styczniu :( a gdzie spedzasz wigilie?
Brownagula, Saga ja narazie czuje leciutkie smyranie I kopniaczki ale jak tylo przyloze reke do brzucha to one znikaja. Chyba mi niesmiale dziecko rosnie :)
Kacha witam w majoweczkach :-)
 
gwiazdeczka- ale "zestaw" śniadaniowy. Po porodzie założysz smoczek na butelkę z colą i dzidzia będzie szczęśliwa;-). A tak serio to ja jak w domu nie mam coli, to mnie nie ciągnie, ale jak mąż kupi sobie, to zawsze szklaneczkę wypiję. Też muszę zzmienić nawyki.

Wciągnełam kanapkę z serem i leżę z luteiną pod językiem. Całe szczęście następną receptę mam już na luteinę "dowcipną", bo po tej podjęzykowej niesmak jest okropny.
 
Bąbelku jelitówka... oj...:-( nigdy nie miałam(a tfu tfu odpukać!) i mam nadzieję że nigdy mnie nie dopadnie... zdrówka dla Amelki i Ciebie :tak:
gwiazdeczka ja chcąc nie chcąc musiałam zrezygnować z coli i takich przysmaków... wczoraj byliśmy u znajomej, a ona przyniosła sernik wiedeński...a ślinka mi ciekła jak nie wiem...:szok: i jak widziałam jak mąż się wgryza w ten serowy puch:szok:... to miałam ochotę mu ten sernik wyrwać i uciec do łazienki i go zjeść w tajemnicy przed wszystkimi :zawstydzona/y:
gwiazdeczka ja to jak położyłam rękę, to czułam ruchy :-) obudziłam męża, mówię "połóż rękę na brzuchu o tu i skup się" :-pja czułam że mnie kopie, a on że nie...nic nie czuć..:confused2: ech te chłopy...

Ja dziś do poradni diabetologicznej... zjadłam śniadanie,czekam do 10 żeby się ukłuć i się zwijamy... ciekawe co mi powie na te skoki cukru...
 
reklama
witam witam zaczęłam dziś dzień lekkim sprintem bo zapomniałam skarpetek zabrać młodemu do przedszkola (ściąga rajstopy i musi mieć skarpety) i co dziecko już załamane ale mówię że zaraz wrócę się do domu i mu przyniosę i leciałam jak wariatka:sorry2: się zasapałam:szok:
Natuszka21 ja też właśnie mam taki nastrój mega romantyczny gratuluję córeczki może u mnie też się to sprawdzi;-)
happymum321 Kasia.it witajcie:happy2:
karmelowa heh niezła zachcianka dobrze że to nie ja stałam przed tobą w kolejce takie narażanie życia;-):-D
Nika87 co za wstrętne baby mogłaś im coś nagadać tak to zawsze wygląda niestety:wściekła/y:
kotka83 bardzo współczuję sytuacji rodzinnej:-(
brownagula Kubusie są kochane coś o tym wiem:-D
*Bąbelek* to was dopadło zdrówka:tak:

wczoraj przyszła do nas pani z prośbą czy nie mamy podarować jej czegoś do jedzenia i wyczyściliśmy prawie całą lodówkę tak mi się jej żal zrobiło:-(
wczoraj piekliśmy ciasteczka ależ wyszły pyszniutkie:-D
 
Do góry