reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Wczoraj sobie posiedziałam dosyć i leżałam dzisiaj do 11 :szok: ale jakoś nie wyraźnie bo miałam złe przeczucia...teraz troszkę mam mętlik bo złe wiadomości prywatne no ale...pije kawkę (bez śniadania) ale jakoś mnie trzyma że nie dam rady na razie. Wtrąbiłam do kawy 8 krówek :szok: masakra . Dzisiaj to nakarmię bejbika ojjjj. Pięknie świeci słoneczko więc chyba zaraz wezmę się za okna i firanki. Mam tylko 2 okienka z firankami i jedno bez także szybko pójdzie. Ooooo może znacie jakiś sposób na rdzę a raczej zaciek po wodzie na wannie(już taki stary) Kurczę aż mnie brzydzi się kąpać. Już wszystkiego się imałam...ocet zdał relacje ale tylko troszkę...kupiłam cif kwiatowy (różowy) polecam przepiękny zapach nic nie śmierdzi wyczyściła się ogólnie ale ten zaciek został :/ Co do choinki to pewnie pod koniec tygodnia ubierzemy chociaż bym już chciała, nie lubię na ostatnią chwilę. Kocham patrzeć wieczorami w lampeczki, ale teraz tak jesteśmy zakręceni że nie ma nawet kiedy kupić...Moi rodzice np ubierają zawsze w Wigilie rano tzn tata :) a rozbierają albo po kolędzie albo po 3 królach...teraz jak byłam u nich to nabrałam rózności dekoracyjnych bo sobie zwiozłam ze Stanów...tam są cudeńka za grosze...
​A jak u Was pogoda? Kurcze pieczecie coś już?

brownagula
widzę u Ciebie chyba troszkę lepszy nastrój...tak zauważyłam :-) ojjj tak jabłka podnoszą cukier niestety...ale dasz radę kochana. Początki są trudne a potem to już pestka. Najgorzej będziesz miała na święta...
Edit. Oho pochwaliłam dobry nastrój :-(nie przejmuj się, wiesz że nie możesz się tak denerwować w swoim stanie...odetchnij i pomyśl że chciała dla Ciebie dobrze, widzi że się zamartwiasz , dla Ciebie to jest nowość. Wiadomo zła jesteś że rozpowiedziała, ale nie było tak że rozpowiedziała tylko chciała się dowiedzieć aby Ci było lżej z jej wiadomością. Popatrz na to z dobrej strony i już uspokój się Dzidzia jest najważniejsza ;-)
Makao aqua fitnes dla ciężarnych super sprawa...a moment Ci rozbije :) Czemu miałaby Ci nie pozwolić?
Aśku dzięki za zdj, przypomina mi choinkę u babci , tyle że u niej jeszcze wisiał włos anielski :) piękna i co najważniejsze żywa :-)
gwiazdeczko no no chipsy wojujesz piękna , super że możesz jeść już :* ale wiesz...ja to mam manię na chipsy w ciąży...masakra
stracietella zdjęcie z Mikołajem genialne :-p Popatrz na to że może to wyglądać inaczej...poświęca cały swój czas synowi, bo chcę np żebyś odpoczęła i też żeby synio nie poczuł się zaniedbany...ciesz się że ma taki dobry kontakt. A jak się urodzi dzidzia zobaczysz jak oszaleje :-)
karmelowa relaksuj się i ciesz chwilą spokoju :*
Lena czekamy czekamy na Twoje usg, odpoczniesz teraz :) a potem miedzy świętami i przed też idziesz czy masz wolne?
ewelinka super że jesteś zadowolona z egzaminu :) a to był ustny czy pisemny?
Jaranti witamy i serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi :-) Jak się czujesz? Twoja pierwsza dzidzia?
 
karmelowa, witam.
To moja pierwsza ciąża, mam przeczucie na synka. Choć mnie bierzę ciągle na słodycze :p
2 dni temu poczułam pierwsze ruchy mojego szkraba :D

No i ogólnie drugi trymestr jest dla mnie fantastyczny - dużo energii i przygotowania do świąt pełną parą :tak:
Pierwsze miesiące dość ciężkie, a teraz coraz lepiej :)
 
Hejka!

Jaranti hello! :-)

Dziewczyny ja po tych wczorajszych emocjach z "dużym siusiakiem" (hahahaaaaa) nie mogłam spać, tak we mnie adrenalina buzowała, że zasnęłam po 1 a obudziłam sie o 5 i non stop śnił mi się mały rozrabiaka, jakieś maskotki typowo dla chłopca i inne chłopięce rzeczy ... ah te emocje :-D


Dziś akcja ciasteczka, wpada do mnie koleżnka majówka na herbatkę i muszę troche posprzątać...a i pomyśleć nad dodatkowym prezentem dla Brata :-)
 
struss wcale nie dziwne taki okaz :szok: hehehehe
Jaranti super że masz dużo energii tak trzymać :) fajnie że już czujesz ruchy , ja ciągle czekam :D
 
reklama
poszłabym sobie na basen..ba mamy nawet kilka karnetów z darmowymi godzinami, gin pozwolił itp. Jest jednak jedno ale....nie mam stroju na teraźniejszą figurę :D I jakoś średnio mi się uśmiecha kupować i wystepować na basenie już nie jako foczka ale jako waleń :-/
 
Do góry