reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mi_lva jak ja dawno nie byłam u nas na targowisku, kurczę zawsze super warzywka i owoce, jak K ma wolne to całą listę mu zrobię to wyskoczy raz na miesiąc ja wiecznie na rano w pracy a jak skończę to już tam nic nie ma:sorry:


moje szefostwo robi mi wielkie wrzuty że ide w poniedziałek do lekarza i muszę mieć wolne, się już przyzwyczaili ciekawe co będzie jak się wybiorę na L4:cool:
 
reklama
uwielbiam tam jeździć właśnie po warzywa teraz to i tak jest mało bud ale całkiem ciekawe ciuchy i różne pierdoły chociaż wkurzają mnie te rozpychające się babsztyle ale one chyba są wszędzie;-)
 
Lena dopiero doczytałam, że Tomek Twój też chory z gorączką:( Dużo zdrówka życzę i współczuję, że w pracy jesteś. Wiem jak to jest. jak Janek choruje, to ja wysiedzieć nie mogę. Ani się czymś zająć ani nic:(
 
Hej!

Dzis spokojny dzien w pracy. Jeszcze tylko dzis I jutro I weekend! Coraz blizej swiat!

Lena zdrowia dla Tomusia mam nadzieje, ze szybko sie wykuruje!
Skorupka ekstra te legginsy!!
Natuszka moj tez potrafi zrobic balagan w 5 sekund :D kazdy ma jakis talent, tylko moj po sobie sprzata bo ja za nim nie chodze I nie sprzatam :)
zosiamnie bardzo swedza plecy I tez mam suche ale maz mi smaruje oliwka od niedawna wiec moze cos przejdzie niedlugo..
 
ewwe ja miałam takie bóle w pachwinach, jakie opisujesz. Ból promieniował aż do kolana. To prawdopodobnie ucisk macicy, która się powiększa na nerwy i stąd ból. Mnie to przeszło samo. Nie martw się na zapas :)

skorupka legginsy są OK! :) ja sobie ostatnio też zakupiłam w decathlonie zwykłe bawełniane, bo w tym najwygodniej mi się chodzi. Jak pojadę do Teściów na Święta to pójdę na giełdę po polarowe - mają fajne wzory i jest tanio :)

lena zdrówka dla Tomeczka!

Pogoda taka, że mogłabym spać cały dzień:-( dobrze, że zbliża się pora leżakowania Aleksandra, to zdrzemnę się razem z nim ;-) byłam na wizycie u gina. Wsio dobrze.
Miłego dnia!
 
Normalnie padam na twarz w pracy:confused2: Kilka razy nieomal przysnelam.
Ze tez mi sie zachcialo czekac wczoraj na meza i siedziec do 24:baffled:
Po 4 godzinach snu czuje sie wrecz tragicznie.. Synek goraczke ma, ale gardlo go nie boli i zachowuje sie normalnie wiec chyba obejdzie sie bez powazniejszego chorobska.
Jeszcze 4 godziny musze tu wysiedziec:no:

Dziekuje za zyczenia powrotu do zdrowia dla Tomusia ;*


futurystka zazdroszcze Ci tego sloneczka. U nas szaro-buro :/

skorupka a nie odmowilabym :D Oj pamietam jak kiedy jezdzilam z kuzynka do jej babci do Jastrzebia na wakacje :) Zawsze cos dobrego bylo na stole :D

zosiasamosia ja mam w ogole wrazliwa skore i sklonna do alergii, ale odkad jestem w ciazy to masakra co sie dzieje! Plecy, ramiona i kark wygladaja u nbie tragicznie i zadne kremy nawilzajace nie pomagaja :(

Natuszka oj cieszy :D Zazdroszcze tego wylegiwania sie do 10.

Makao dziekujemy :* Dokladnie. My mamy martwimy sie o nasze pociechy cale zycie :)

mallaika super, ze wszystko dobrze po wizycie :)
 
Cześć majóweczki:-)

Ja po badaniu z glukozą- OMG myslałam, że obrzygam babę która obok siedziała, takie to paskudne było, ale dałam radę, trochę mi się słabo zrobiło, ale jakoś wytrzymałam 2 godzinki :-)
Znajoma od któej kupowałam leżaczek miała wizyte u gina to przy okazji przyniosła mi rożek, bo ma 2szt więc się podzieliła a jej synek (2 miesiące) już nie korzysta, więc skorzystałam :-D

Moja koleżnaka dzis o 5 rano zostałą zaprowadzona przez mamę na porodówkę-termin na 16.12 lub 23.12 - pewnie szaleje z radości, bo tydzien temu miała rozwarcie na 1 palec i modliła się by już urodzić tak jej ciężko było:-D
 
reklama
struss a co robiłaś przez te dwie godziny? ja mam plan, że wezmę książkę ale nie wiem, jak mój kręgosłup wytrzyma 2 godziny siedzenia na krześle:/
 
Do góry