reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja jak tylko dowiem sie jaka plec ma maluszek pomieszkujacy w moim brzuchu oficjalnie zaczynam kompletowanie wyprawki:-)
Chociaz juz mnie rece swedza okropnie:tak: Ale wiekszosc sklepow w jakich bywam ma rzeczy tylko dla chlopczykow albo tylko dla dziewczynek. Nic pomiedzy:baffled:
W ogole jestem zdania, ze lepiej kompletowac wczesniej niz potem miec spory wydatek na raz.

struss ja to malo, ze mialam smaka, ale pewnego dnia tak sie nia przejadlam, ze wymiotowalam dalej niz widze. I od tego dnia juz tej salatki nie tknelam.
 
reklama
Mnie kiedyś tak naszło w nocy ze musiałam M obudzić :-D Niestety później pokutowałam bo brzuch się stawiał do rana :no:

karmelowa wrzuciła na fb stronkę: (przewidywana płeć)

Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

Przekazuję tez tutaj bo nie wszystkie jesteśmy na fb.

I jak wam wyszło? Mi 42% chłopiec a 58% dziewczynka:-)

Mi wyszlo tak:
Na 32% będzie to chłopczyk.
Na 68% będzie to dziewczynka.

Dodam, ze ten sam test robilam jak bylam w ciazy z synkiem i wtedy byla duza przewaga na chlopczyka:-p Zobaczymy czy i tym razem sie sprawdzi chociaz nie za bardzo wierze w takie rzeczy;-)
 
Ayran no nie wiem, czy jest czego zazdrościć odnośnie szwagierki. Na początku oczywiście chciałam się z nią zakolegować, ze dwa spotkania w czwórkę mieliśmy po czym ona już na nasze propozycje zawsze mówiła "nie", więc daliśmy sobie spokój. Nie jesteśmy w jej typie i już :cool: Super, by było, gdyby brat miał fajną dziewczyną, taką co to go do pionku ustawi jeszcze. A ona wręcz na odwrót, rodzice się zwłaszcza denerwują, że to co z nim ustalą to ona zaraz zmienia. Dziecko w drodze, więc już raczej ze sobą będą. A druga ciężarna to dziewczyna kuzyna. Poza tym jeszcze żony kolejnych dwóch kuzynów są w ciąży, jedni znajomi, a drudzy się starają, także dzieciowo się zrobiło :happy:

Diabliczka obrzydliwe te torty i groteskowe na dodatek...

Wynik testu: 30% chłopiec, 70% dziewczynka. Ale wybaczcie, pytania głupie na potęgę :-)
 
A mnie znowu coś dopadło. Tym razem leci dołem. No masakra dwa tygodnie temu rzyganie teraz to. Czy aż tak osłabiona jestem że wszystko łapię????
Diabliczka torty ohydne.
Struss Ty się tak nie stresuj kochana:)
Mi z tego testu wyszło 52% chłopiec i 48 dziewczynka ale taki test to i ja mogę wymyślić:)
 
Ale mi ten dzien szybko zlecial! Jeszcze trosze I do domku :)

Lena no dostalam urlop na szczescie, powiedzialam szefowej, ze nie rozumiem ze ona mi mowi co innego a na wydrukach pisze co innego I ze w takim razie bede musiala isc I sie dowiedziec od hr menadzera co I jak.. Ona do mnie zebym sie wstrzymala z pytaniem I zobaczy co sie da zrobic. Na drugi dzien dostalam urlop :/ cos mi sie wydaje z szefowa za mna nie przepada :D nie wazne, wazne, ze mam urlop :) A ciuszki tez bym kupywala:):)

Diablczka fuj fuj fuj okropne te ciasta! Jak je mozna zjesc w ogole? bleee

Ewelinka ten test jest w watku o przewidywaniu plci dziecka :)

Anetka no niestety, w ciazy mamy oslabiony organizm. Pij duzo wody zebys sie nie odwodnila!!!!


Wybaczcie moje duze I, dzis zmieniali system w wlaczyli jezyk angielski w kompach I mi sie samo poprawia a nie chce mi sie mazac za kazdym razem :p
 
słyszycie jaka cisza?? słyszę swoje myśli :-D Ślubny zabrał Mrówka na mecz :-D delektuję się spokojem, bo wiem, że niedługo wrócą ;-)

BRANDYY zależy czego oczekujesz od wózka ;-)
ja miałam takiego boldera 3 :tak:
812_01_2441.jpg
i byłam bardzo zadowolona (z wersji spacerowej mniej, ale dzięki temu szybciej przeniosłam się na lżejszą spacerówkę) ;-) koła pompowane jak dla mnie rewelacja :tak: ale trzeba pamiętać, że można złapać gumę - złapałam, więc wiem - a nie każdy wulkanizator chce to naprawiać ;-) my akurat musielismy sami sklejać, bo nie chcieli nam naprawieć :eek: problem rozwiązał się jak kupiliśmy dodatkowe dętki ;-) gondola super spisywała się, koszyk wg niektórych mały, ale mi wystarczał na codzienne zakupy ;-) miałam też torbę na rączce ;-)
z minusów ... ciężki - wnosiłam go w czasie renowacji windy przez 6 tygodni na IVp ... zajmuje dużo miejsca w aucie ;-)
więc musisz brać pod uwagę co dla ciebie najwazniejsze ;-) ja akurat nie byłam wymagająca ;-) wazne były pompowane koła, łatwość prowadzenia i tyle ;-) i szczerze byłam z niego zadowolona ;-) mam go nadal, więc jeśli uda mi się dokupić ramę (poprzednia pękła w ciężkim do naprawieniu miejscu po 3 latach stosowania - moja mama go bardzo eksploatowałam ;-) bo łatwo się prowadził :tak: ) to przy drugim dziecku będę nadal go eksploatować ;-)

spacerówkę mam titanium baby :tak: w wersji czerwonej ;-)

titaniumbabybuggy_aqua.jpg
przeżyła Mrówka :-) i dwoje innych dzieci ;-) i będzi dalej służyć, bo nadal nie jest zniszczona ;-)

GWIAZDECZKO portugalskie ciasto czekoladowe zainteresowało mnie ;-) pewnie wypaśne :-D

DIABLICZKA nie jadłam jogurtu od trzech miesięcy :-( mam ochote, ale ciąża nie ma ;-) czekam, aż będę mogła jakimkolwiek jogurtem się opychać :tak:
 

Załączniki

  • 812_01_2441.jpg
    812_01_2441.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 47
  • titaniumbabybuggy_aqua.jpg
    titaniumbabybuggy_aqua.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny...zwariuje!! Jak siebie kocham!!

W zeszłym roku pierworodny miał raz(!!!!!) katar przez całą zimę..
A teraz mamy znów zapalenie oskrzeli!!!!!!!!! Drugi raz w przeciągu 2-ch miesięcy. Boję się, że mu na płuca siądzie :baffled:
A co ciekawsze pani doktor stwierdziła, że może być to wina ogrzewania kominkowego... no plastik fantastik :confused2::confused2:
Mamy w perspektywie albo comiesięczne infekcje albo zimną d***...
Póki co wybroniłam młodego od szpitala i sama go szprycuje ale w aptece zostawiłam prawie 2 stówy:eek::eek:
 
Do góry