reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja zdecydowalam sie zrobic na obiad gulasz z makaronem i niech sie dzieje wola nieba:-p
Jeszcze 20 min i uciekam do domu:tak:

Natuszka
a to makaron z samymi warzywami? I to sie zapieka? Sorry, ze pytam, ale smaka mi narobilas:-)
 
reklama
Bardzo prosto, gotujesz makaron, warzywka na patelnie z przyprawami jakie lubisz,;-) niech to się chwilę podsmaży, do tego trochę śmietanki 30% wlewasz,;-) czekasz, aż się zredukuje i gotowe.

Ta śmietanka dodaje tej potrawie lepszego smaku, moim zdaniem, także polecam. :tak: Smacznego. :-)
 
bajka07 pytasz o witaminy, ja pisałam wcześniej że biorę DHA które się odbija rybą, ale znalazłam na to sposób - biorę je na noc. Konkretnie to prenatal z DHA jest najtańszy i ma najwięcej tych kwasów, oprócz tego oczywiście biorę witaminy też Prenatal, wczęsniej Prenatal z Jodem, teraz Prenatala Classic ponieważ dostałam masę próbek tych tabletek i są ważne do maja (te classic są substancjami anty mdłości,więc dobre na sam początek ciąży)
 
Bajka07 ja biorę prenatal DHA ale ja sie po nim dobrze czuje, nic mi sie nie odbija, oprócz tego biorę jeszcze witaminy Pharmaton Matruelle i chelamagB6.

Aśku dziekuje za pamiec i zyczenia :)
 
WICHURKA a jak serniczek??


LENA najważniejsze to płacić paypalem ;-) sporadycznie kupuję na ebayu :tak: ;-)

już umieram :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szykuję się do pracy i do wyrka ... przespać ból i tyle ;-) chłopcy na treningu Mrówka ;-) oczywiście myślałam, że apap mam, a nie mam :no: mam tylko ten w granulacie, ale wolę go na noc zostawić, bo jak w nocy mnie zbudzi ból, to szybciej to cudo zadziała ;-) tak więc chłopcy mają mi apap kupić ;-)

mykam :tak: i mówię do jutra ;-)
 
Dzis czeka mnie chyba wczesne spanko bo jestem wykonczona i spiaca:/

Dostalam zaproszenie na polowkowe usg 7 stycznia :) ciesze sie, ze wiem, a z drugiej strony jeszcze tyle czekania :/
Obiad sie robi, ja odpoczywam :) posprzatalismy konserwatorium :) krok po kroku i wszystko bedzie wysprzatane na swieta :):)

Lena nie boj sie ebaya, plac paypalem i czytaj opinie o ludziach, ktorzy sprzedaja. Ja moja suknie slubna kupilam na ebayu, nowke, przyszla z Tajwanu :D
Asku biedna jestes z tym bolem glowy :*
 
Witajcie... ja na nospie, magnezie i duphastonie... brzuszek zaczął mi się napinać i robić taką całkiem fajną ale niebezpieczną piłeczkę... do tego dokładam meliskę, którą zaraz zaparzę i dolce for niente... czyli lezenie przed TV... no ale cały czas nie można jak się ma 5 letniego rozrabiakę i 7 letnią ambitną drugoklasistkę...;) W dodatku najadłam się dziś frytek... były przepyszne... marzyłam o nich od 2 tygodni.. a teraz... czuję ze ta melisa jest konieczna ;) Dobrego wieczoru i nocki!!
 
Czeeeeeść Kochane!!!! :cool::-):-)


Jak dobrze móc znowu do Was zawitać. Przez te przerwy chyba nigdy już się nie "wbije" w temat tak jak wcześniej, ale mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie :happy2:


Wczoraj o 12 wróciłam do domu po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu. Trafiłam tam z koniecznością zdjęcia pessara - wdała się jakaś infekcja, oj nieprzyjemne...
Ledwo zdjęli, po dwóch dniach szyjka była już prawie całkiem zgładzona, jakieś skurcze... nic nie czułam, ale cały czas podawali mi leki rozkurczowe i antybiotyki dowcipnie :dry::dry: Założyli szew i teraz bezwzględny nakaz leżenia (gdyby to było takie proste przy 3 latku)... Na szczęście mąż pomaga jak może, więc będę mogła relaksować się całymi dniami.


Maluszek wczoraj podczas USG miał 17,2 cm, więc jest troszke przydużawy :-p Brzuchol mam jak piłka (pochwalę się w odpowiednim wątku) i powoli zaczynam się kulać niczym foka.

Mam nadzieje, że teraz to już (odpukać) nic się nie wydarzy i jakoś wytrzymamy w dwupaku byle do 36 tc... :happy2::happy2:



A co u Was? Jak się czujecie? Jak samopoczucia? Jak rodziny, mężowie, dzieci? Maluszki kopią?
Stęskniłam się za Wami.. :-)[/QUOTE
Straciatella, witamy po długiej nieobecności:tak: Biedulko, ciągle masz jakieś szpitalne przygody. Ale grunt, że z maluchem wszystko dobrze.
Witajcie... ja na nospie, magnezie i duphastonie... brzuszek zaczął mi się napinać i robić taką całkiem fajną ale niebezpieczną piłeczkę... do tego dokładam meliskę, którą zaraz zaparzę i dolce for niente... czyli lezenie przed TV... no ale cały czas nie można jak się ma 5 letniego rozrabiakę i 7 letnią ambitną drugoklasistkę...;) W dodatku najadłam się dziś frytek... były przepyszne... marzyłam o nich od 2 tygodni.. a teraz... czuję ze ta melisa jest konieczna ;) Dobrego wieczoru i nocki!!
Chyba na prawdę te twardnienia to nasza majówkowa przypadłość. Coraz więcej nas z tym...

Bajka07 ja biorę prenatal DHA ale ja sie po nim dobrze czuje, nic mi sie nie odbija, oprócz tego biorę jeszcze witaminy Pharmaton Matruelle i chelamagB6.

Aśku dziekuje za pamiec i zyczenia :)
O, ja chyba też sobie ten prenatal zakupię. Kupujecie stacjonarnie dziewczyny, czy przez internet?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bajka07 ja biorę prenatal DHA ale ja sie po nim dobrze czuje, nic mi sie nie odbija, oprócz tego biorę jeszcze witaminy Pharmaton Matruelle i chelamagB6.

Aśku dziekuje za pamiec i zyczenia :)

bajka07pytasz o witaminy, ja pisałam wcześniej że biorę DHA które się odbija rybą, ale znalazłam na to sposób - biorę je na noc. Konkretnie to prenatal z DHA jest najtańszy i ma najwięcej tych kwasów, oprócz tego oczywiście biorę witaminy też Prenatal, wczęsniej Prenatal z Jodem, teraz Prenatala Classic ponieważ dostałam masę próbek tych tabletek i są ważne do maja (te classic są substancjami anty mdłości,więc dobre na sam początek ciąży)

dziękuję dziewczyny :)
WICHURKA zapomniałam napisać najważniejsze :) Wszystkiego naj naj najlepszego :) zdróweczka i szczęśliwego rozwiązania :)

niedawno wróciłam od koleżanki i wiecie czego się dowiedziałam? zmienili jej termin z 1 czerwca na 29 maja :) także kolejna Majóweczka :)
a do tego powiedziała mi gdzie fajne i tanie ciuszki kupić, ona ma już 8-letniego synka więc bardziej obeznana niż ja :) ale pogadałam... och :) a brzuch ma już taki duży, a ja... sporo mniejszy od niej, a niby mam termin na 23.05.14, no ale się nie będę przejmowac, ma czas, zeby urosnąć :)
ale ten bigos to nadal bym zjadła :)
 
Do góry