reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hejka dziewczynki

Nie wiem gdzie mam pisać, bo wszedzie jest "ruch" :-)

U nas w zasadzie nic nowego, nadal siedzimy w domu i się kurujemy , w piątek mam wizytę i nie mogę się doczekać!:-)

Straciatella super że wróciłaś i już wszystko w porządku! Odpoczywaj ile wlezie -po porodzie już nie będzie szans:-)
Jak troszkę się ogarniesz to mam nadzieję , że pamiętasz o mnie... pisałam Ci PW, smski ale była cisza . Domyślam się że po prostu nie miałaś czasu na takie rzeczy więc odpuściłam i cierpliwie czekam... ;-)
 
reklama
Hej!

Wróciłyśmy z plotek u koleżanki, mała wybiegała się w rówieśnicą i usnęła w wózku jak wracałam więc chwila ciszy dla mnie ;-)

Straciatella - Witaj! Mam nadzieję, że już będziesz się nudziła do końca ciąży.

U nas dzisiaj znowu bez obiadu, babcia gotuje krupnik to mała zje. M znowu do nocy w pracy więc nie gotuję ;-)

Miłego dnia ;-)
 
nana7ma u mnie ostatnio 2 dni pod rzad byly pierogi z kapusta i grzybami :D
Tez uwielbiam kapuste pod kazda postacia!

gwiazdeczka ja czesto owiedzam Primark :) Fajne ciuchy za grosze.
 
Lena - dokładnie, a może nawet na tę
samą godzinę. :p Ja mam na 17. ;)
Lekarz powiedział, że jak wszystko
pójdzie dobrze to dowiem się, kto mieszka
w moim brzuszku.


nana7ma - mniaaam, ale bym zjadła takie
pierożki. ;)

U mnie przeciwnie :-) pogoda piękna i dużo motywacji do pracy od rana z małymi przerwami sprzątam ;-) i już praktycznie całe mieszkanie odgruzowane :-p

Na obiadek dzisiaj tylko zupka kalafiorowo - brokułowa, :-p ostatnio była jarzynowa to potrafiłam 3 talerze zjeść. ;-)
Potem spacerek z M, muszę go dzisiaj pomęczyć,:-) bo nie wiem kiedy następny dzień spędzimy cały razem.
 
Ja też myśle że pieniądze jako prezent są fajne. Ja nawet wole jak na urodziny od rodziców lub od babci dostane kase zamiast jakiejś pierdoły:) Tak to zawsze sobiekupie czy perfumy czy ubrania takie jak lubie:)
Ja mam obiad w połowie zrobiony dziś w menu: kotlety mielone z indyka, buraczki zasmażane i ziemniaki z koperkiem:)
A na jutro będe mieć filety z dorsza bo dzisiaj mama wraca z nad morza i mi wiezie takie prosto z kutra :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ja mam w poniedziałek:)
 
wybrałam się do biedronki po rzeczy na obiad ;-) dzisiaj w końcu lasagne :-D skoro mam więcej czasu, a Mrówek zje w przedszkolu, to zrobię ;-) może spróbuje ten mój nicpoń mały ;-) jakoś lasagne mu nie podchodzi ;-)

czuję już zmianę pogody :eek: zimno na dworze, głowa zaczyna łupać :wściekła/y: widziałam, że ciśnienie ma mocno polecieć :shocked2: więc mogę mieć mega, mega migrenę :dry: apapy są, jedyne pocieszenie ;-)

STRACIATELLA witaj :-D byle do 36 tygodnia ;-)

LENA skoro nie allegro, to może ebay :-D

KURCZACZKU przynajmniej nie będzie marudy wieczorem ;-) niech pośpi, może powróci do drzemek ;-)

Asku ale Ci fajnie pracowac z domu, chociaz ja to bym sie chyba nie mogla zmotywowac :)
gdyby to była jakaś papierkowa robota, to też nie mogłabym się zmotywować ;-) ale praca tylko na kompie, w większości mailowa ;-) więc wysiłek żaden, a przy okazji można poczytać ;-) najważniejsze by pierwszą partię puścić chwilę po 7, a później już z górki ;-)
 
Natuszka a to ja mam na troche wczesniej, bo na 12:30 ;) Ja tez mam dowiedziec sie plci jesli dzidzia bedzie laskawa pokazac co tam chowa :D Mmm.. uwielbiam zupy!

Asku jakos nie moge zufac ebay'owi :p
 
reklama
Widzę, że bardzo dużo mam tutaj, tak jak ja uwielbia mandarynki. :-)
Ja już po sprzątaniu..;-) i naprawdę odwaliłam kawał dobrej roboty, resztę zostawiam sobie na jutro. ;-)

U mnie na obiadek oprócz zapowiadanego krupniku :-p makaron z warzywami :-) M zaoferował się i zrobił, był przepyszny. :-)
 
Do góry