reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Milva mmm ale za mna chodzi taki deser lodowy wlasnie galaretka, lody, bita smietana, owocki mniam mniam :D chyba napisze do meza zeby zrobil zakupy :D

Lena powinnas mnie widziec kiedy mam pajaka kolo siebie :D ostatnio w pracy po scianie lazil i pobieglam po pomoc cala taka blada wystraszona, ludzie mysleli, ze cos sie pali :D

ale cisza dzisiaj ciekawe gdzie reszta dziewczyn? Pewnie slodko spia :)
 
reklama
nawet mi nie mówcie o pająkach ja mam stwierdzoną arachnofobie :dry: jak w szkole chłopcy rzucili na mnie zdechłego pająka to im tam fiknełam to była akcja :tak: teraz jestem przeszczęśliwa bo jak mieszkałam na wsi to pająków mnóstwo a teraz odpukać nie widziałam ani jednego:-D ja się ich nawet boję zabijać to jest straszne paraliżujący strach:zawstydzona/y:

jestem mega zadowolona z nowej telewizji i dekodera z nagrywaniem wiem że jestem po tyłach bo już dawno ludzie to mają ale nas ciągle trzymała stara umowa i nareszcie mamy wczoraj oglądaliśmy mecz na którym był nasz dziadek i jak go pokazali na widowni to elegancko przewijaliśmy i pauzę można dać jak mnie to cieszy hehe i jak lecą późno filmy to już nie muszę się męczyc z wytrwaniem do końca tylko nagrywam i heja jestem stuknięta że się tym tak podniecam ale co zrobić:-D
 
witam :tak:
środa :eek: jeszcze jutro ;-) i mikołajki :-D Mrówek z tej okazji ma porządek w pokoju już trzeci dzień :-D co by Mikołaj się nie wystraszył ;-)

kurczę, miewam problemy ze snem ... od kilku dni budzę się ok 3 w nocy i leżę :eek: niby spać mi się chce, a nie mogę zasnąć :-( długo tak nie pociągnę ;-)

dzisiaj Mrówek był odwożony do przedszkola przez tatusia :-D słyszałam jak przylazł do nas rano i oznajmił tacie, że za 12 minut będą wstawać :-D ładnie się wyrobili ;-) bo jak wstawałam o 6:30 to ich już nie było ;-)
dzisiaj luzik, praca w piżamce :-D żaden burak mi nie podskoczy ;-) pewnie dupek jeszcze śpi ;-)
doszły mnie słuchy, że podpadł wczoraj naszemu wspaniałemu dyrektorowi ;-) i dyrektor powiedział, że jak mu się nie podoba, zawsze może się zwolnić ;-)

Mrówek wstał w poniedziałek z mega gilem ... myślałam, że mi się rozłoży ;-) oczywiście cudny tydzień w przedszkolu ;-) dzisiaj mają teatrzyk, jutro przychodzi górnik, w piątek oczywiście Mikołaj ;-) kupiłam syrop pyrosal, nochal solą morską i otrivinem ;-) i wraca na zdrowy tor ;-) :tak: byle tak dalej ;-)

WICHURKA sto lat barbórko :-D

IWONA ej, nie przejmuj sie ;-) twoja Majka, więc ty wybierasz jak ją piszesz ;-)
a pani podczytywaczce radzę poczytać poradnik dobrego wychowania a nie słownik :tak:

KARMELKOWA wczorajsze sto lat dla Nataniela :tak:
aż wczoraj wróciłam do zdjęć Mrówka z dnia 3-12-07 ;-) :-D klusek mój wspaniały ;-) kiedy tak wyrósł?

ale cisza dzisiaj ciekawe gdzie reszta dziewczyn? Pewnie slodko spia :)
albo pracują ;-) ja akurat pracuję z domku dzisiaj :-D
 
Witam w połowie tygodnia, niech leci jak najszybciej! :-)

iwonaimaja- no szok jak tak można! Nie przejmuj sie! Pisz jak tylko chcesz. Jak nam to nie przeszkadza to pani obcej tez nie powinno!!
Właśnie troche tak głupio ze kazdy to może czytać :/ a nie można jakoś tego forum zamknąć??


Piszecie o pająkach. Wszystko tylko nie te paskudne stworzenia!! Nieznosze! Za każdym razem kiedy schodzę do kotłowni czuję że pająki tylko na mnie czekają!:wściekła/y:
mi_lva- nie mów ze jesteś do tyłu.. Mnie żadna umowa nie trzyma a tez nie mam takiego cuda :D
Aśku- dobrze ze Mrówkow przeszło, bo choróbska to okropne są:no::tak:
aesthete- zazdroszczę porządków wraz z mężem :) hm ciekawe czy mi sie uda mojego zaciągnąć.:eek:
Wasila- ale nie żegnaj sie tak z nami, jeśli nie masz kiedy to nie musisz pisać cały czas. Odezwij sie od czasu do czas. Jak sie czujesz? Jak dzidzia? Pokazała juz co tam ma między nóżkami?:-)

Dzisiaj muszę trochę większe porządki zrobić. I wkońcu poprasować ;/ A na obiad znów nie mam pomysłów :eek:


Moje dziecko jeszcze śpi :szok::-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Nareszcie otworzyłam oczy-po wczorajszych porządkach padłam, przesadziłam bo brzuch mi stwardniał i bolał trochę, więc dziś mniej roboty ogarnę:dry:

Pająki- lubię, moge się nimi bawić, łapać i nawet tresować, mój Połówek nie lubi-brzydzi się a mój Tata się ich bał-jak moja mama była już w 9 tygodniu ciąży on zauważył pająka pod sufitem i co? - i mama musiała wdrapać się na krzesło i go zabić :szok: Za to szczura się boję :shocked2:

Ze snem też mam problemy-jak już się obudzę to się turlam w łóżku bo zasnąć nie mogę :no:
 
Czeeeeeść Kochane!!!! :cool::-):-)


Jak dobrze móc znowu do Was zawitać. Przez te przerwy chyba nigdy już się nie "wbije" w temat tak jak wcześniej, ale mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie :happy2:


Wczoraj o 12 wróciłam do domu po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu. Trafiłam tam z koniecznością zdjęcia pessara - wdała się jakaś infekcja, oj nieprzyjemne...
Ledwo zdjęli, po dwóch dniach szyjka była już prawie całkiem zgładzona, jakieś skurcze... nic nie czułam, ale cały czas podawali mi leki rozkurczowe i antybiotyki dowcipnie :dry::dry: Założyli szew i teraz bezwzględny nakaz leżenia (gdyby to było takie proste przy 3 latku)... Na szczęście mąż pomaga jak może, więc będę mogła relaksować się całymi dniami.


Maluszek wczoraj podczas USG miał 17,2 cm, więc jest troszke przydużawy :-p Brzuchol mam jak piłka (pochwalę się w odpowiednim wątku) i powoli zaczynam się kulać niczym foka.

Mam nadzieje, że teraz to już (odpukać) nic się nie wydarzy i jakoś wytrzymamy w dwupaku byle do 36 tc... :happy2::happy2:



A co u Was? Jak się czujecie? Jak samopoczucia? Jak rodziny, mężowie, dzieci? Maluszki kopią?
Stęskniłam się za Wami.. :-)
 
witam się środowo,

dziś mamy wizytę nie mogę się już doczekać aż zobaczę orzeszka!
Straciatella 3mam kciuki napewno wszystko już będzie dobrze
struss nienawidzę pająków, robali i innych pełzaków strasznie mnie obrzydzają bleee!
 
Straciatella-czesc;-)ciesze się ,że już wszystko dobrze;-)moje maluchy już czasem kopią,ale jeszcze nie mocno..a do 36 tyg wytrzymamy spokojnie;-)damy rade;-)
 
Lena - a jakbyś wpisała na allegro, lub
w google prezenty dla teściów,:-p może
coś się wyświetli.;-) Poza tym są takie
prezenty w koszykach jakieś wina,
czekoladki itp, coś takiego kosztuje
ok. 150 zł, ale prezent fajny jak dla kogoś kto
wszystko ma.:-)


wichurka - Kocham sernika.;-) Niestety nie
jestem najlepsza w pieczeniu. :-(


iwonaimaja - trzymaj się i nie przejmuj
takimi ludźmi,;-) co za bezczelność,
w ogóle.:cool:


nana7ma - trzymam kciuki,:tak: żeby ciśnienie
spadło, zażywaj tabletki, a przede
wszystkim się nie denerwuj.;-)


bajka - dokładnie, odkąd nie pracuje
z nudów czasem sama szukam problemów.:cool:


miIva - ja sama nie mogę doczekać się
Świąt po prostu je uwielbiam,:-) czekam
z niecierpliwością, aż będę mogła
mieszkanie dekorować. ;-)


Aśku - to możemy sobie rękę podać,:-( ja
od początku ciązy cierpie na bezsenność,:-(
a kiedyś to mnie dobudzić nie można
było.:-p


ewelinka - to będziemy się wspierać
duchowo,:-) M dzisiaj w domku, więc muszę
wykorzystać go jako mężczyzne w
przesuwaniu meble itd,;-) powodzonka dla
Ciebie.:-)


Straciatella - jak cofniesz się wstecz
na forum zobaczysz ile mam o Ciebie
pytało jak znikłaś,;-) więc na pewno żadna
nie zapomniała.:tak: Bardzo się cieszę, że
wróciłaś,:-) leż sobie spokojnie jak Ci
kazali, a na pewno wszystko będzie w
porządku.:-D Trzymam kciuki.:-)

U mnie dzisiaj porządki, porządki, porządki. :-p
Przyszła dzisiaj taka wielka kuchenka dla mojej chrześnicy na Mikołaja. ;-) Garnuszki, filiżanki, a to wszystko na jakby prawdziwej kuchence z piekarnikiem. ;-) Czego to ludzie nie wymyślą, ale mała będzie zachwycona, bo ostatnio cały czas
wyciąga garnki z kuchni i gotuje. :-p Ehh, jak ja Kocham kupować prezenty. :-)
 
reklama
gwiazdeczka heh to ja tez panikara jak pajaka widze :D Naszczescie w pracy jeszcze zadnego nie widzialam, bo bylaby siara :p

mi_lva zgadzam sie co do dekoderow z funkcja nagrywania :) Sa super. Nie dosc, ze mozesz nagrac film, ktory leci pozno to i jeszcze przewinac reklamy :D

ewelinka to witaj w klubie jesli chodzi o brak pomyslow na obiad :p Ale jakbys cos wymyslila to napisz :D

straciatella ciesze sie, ze juz do nas wrocilas i wszystko jest dobrze :) Teraz oby z gorki! Moje malenstwo kopie codziennie :D
futurystka trzymam kciuki za wizyte :)

natuszka u mnie allegro odpada, bo za granica mieszkam :( Ale cos wykombinuje :) Wyczytalam na innym temacie, ze mamy obie usg na 19 :D
 
Do góry