reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Dziewczyny , ważne !!!!!


Silny i długotrwały stres w ciąży może być groźny dla dziecka. Adrenalina może wywołać skurcze macicy i przedwczesny poród. Poza tym kiedy się denerwujesz, dziecko otrzymuje mniej tlenu i substancji odżywczych, a z twojego organizmu przenikają do niego tzw. hormony stresu - kortykosterydy i katecholaminy. Pamiętaj też, że dziecko mamy, która dużo się denerwuje, może po urodzeniu być bardzo płaczliwe.

znakiem tego muszę się mniej stresować i denerwować... hmm... a to ciekawe... trzeba chyba znaleźć jakieś zajęcie, bo siedze w tym domu i myślę oczywiście tylko o problemach...

Sernik w smaku bardzo dobry, zakała niby nie ma. Tylko przypalony z góry lekko przez mój ukochany piekarnik. Juz nie pierwszy raz przypieka mi ciasto od góry mimo ze wyłączam gore. Ahh
Za to tartę jablkowa spalilam zupełnie. Mój M skwitował jednym zdaniem "ciąża nie służy Ci do pieczenia ciast kochanie"...

nie przejmuj się Kochana :) do trzech razy sztuka, nastepne ciasto na 100% Ci się uda :) a może to wina piekarnika? mój nie piecze od spodu i też mam problem :/
 
wichurka, serniki niestety często opadają. Ja kiedyś na stronce moje wypieki przeczytałam post o pieczeniu sernika idealnego. Były tam rady dot. pieczenia, przygotowywania itp. I była tam taka pozytywna myśl - żeby się nie przejmować, bo nie ma opcji zakalca przy serniku. To nie jest "zwykłe" ciasto;-) myślę, że w smaku i tak będzie dobry:-)
 
Witajcie! Ja dopiero do domu wrocilam. Padam normalnie. Jesli chodzi o fb do do kogo wyslac moj link,zebym mogla dolaczyc do grupy? I drugie pytanie mam odnosnie tego,czy znajomi beda widzieli,ze jestem w takowej grupie i co pisze?

Buzia dla Was
Nie, nic nie widać :) nawet sama grupy nie znajdziesz ani nikt jej nie widzi bo to "tajna grupa" :p

Iwonaimaja nie przejmuj sie takimi głupotami bo nie warto.

Dziewczyny ja wlasnie upiekłam sernik na jutro do pracy. Pierwszy raz i z przepisu z bloga "moje wypieki", wyrósł jak dziki i opadł teraz :(
Zobaczymy jak wystygnie....
Ojj... Z sernikiem nie pomogę bo nie lubię i nie robię :/

Dziewczyny , ważne !!!!!


Silny i długotrwały stres w ciąży może być groźny dla dziecka. Adrenalina może wywołać skurcze macicy i przedwczesny poród. Poza tym kiedy się denerwujesz, dziecko otrzymuje mniej tlenu i substancji odżywczych, a z twojego organizmu przenikają do niego tzw. hormony stresu - kortykosterydy i katecholaminy. Pamiętaj też, że dziecko mamy, która dużo się denerwuje, może po urodzeniu być bardzo płaczliwe.


nie pamiętam na jakiej stronie. skopiowałam i wyslalam slubnemu żeby mi na nerwa nie działał :-)
ja mojemu przeczytałam :p niech sobie wybije do głowy :p

ja sie kompletnie nie znam na tym , ale mozna by zrobic grupę zamknietą jakos tak. ale fakt, na fb jest bezpieczniej
tutaj już mamy grupę zamkniętą plus to co na fb jest :)



A ja dzisiaj M zagoniłam do pomocy :D wysprzątaliśmy kuchnię, ale jestem dumna bo dzielnie mi pomagał ;) wyciągał wszystko, wycierał i układał :D znaleźliśmy prezenty ślubne o których dawno zapomnieliśmy :p i ile miejsca w szafkach się zrobiło... :D ale teraz padam na pysk, zaraz się kąpać i spać, więc dobranoc :*
 
wichurka narobilas mi ochoty na sernik:) I teraz o nim mysle:) a przed ciaza nie bylam jakas sernikowa, a teraz:) nagle jakies inne ochoty:)
 
tutaj już mamy grupę zamkniętą plus to co na fb jest :)



A ja dzisiaj M zagoniłam do pomocy :D wysprzątaliśmy kuchnię, ale jestem dumna bo dzielnie mi pomagał ;) wyciągał wszystko, wycierał i układał :D znaleźliśmy prezenty ślubne o których dawno zapomnieliśmy :p i ile miejsca w szafkach się zrobiło... :D ale teraz padam na pysk, zaraz się kąpać i spać, więc dobranoc :*[/QUOTE]


bo odnosiłam sie do wpisu iwonamaja, że ktos sobie bezczelnie tu wchodzi i literowki komentuje.
 
Dzien Dobry Kobietki!

Do srody jest pod gorke, jak juz robocza sroda minie to z gorki, w szczegolnosci w tym tygodniu bo w piatek przychodze na tylko 3 godzinki :D:D.

Wczoraj dostalam powera po pracy i wysprzatalam caly salon! Az sie nie moglam nadziwic :D pozostalo konserwatorium, ale to maz obiecal, ze mi pomoze bo tam duzo pajakow mieszka :/, lazienka i sypialnia i swiateczne porzadki zakonczone!! Najwazniejsze jest jednak to, ze najgorsze mam juz za soba czyli kuchnie i salon :)

Milego dnia Kochane :)
 
Cześć dziewczyny. Pisałam z Wami jakiś czas temu. Produkcja postów na tym wątku jest imponująca, a ja niestety nie jestem w stanie tego ogarnąć. Więc żegnam się na razie. Może jeszcze kiedyś wrócę. Na tą chwilę życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz bezproblemowego przebiegu ciąży do rozwiązania.
 
witam środowo:-) w radiu leci piosenka świąteczna i się cieszę jak głupia:-D
Lena_no też mam ten problem ale postanowiłam mamie kupić coś z naturalnych kosmetyków bo jest alergikiem jakieś mydełko aleppo czy coś w tym stylu a tacie wino albo perfum:tak:
z teściami będzie większy problem ale tak myślę że czasami chodząc po sklepach coś wpadnie w oko i już problem z głowy ostatnio widziałam w Carrefour pięknie zapakowane ręczniczki takie świąteczne fajne to było ale jeszcze nie kupowałam
iwonaimaja co za bezczelni ludzie:szok: ale olej to:tak:
wichurka82 ja uwielbiam zakalec w serniku:-D
a dziś też piekę ciasto ale idę na łatwiznę i robię marchewkowe;-) rodzice dziś przyjadą dopiero na urodziny jeszcze zrobie takie desery z galaretką owocami i lodami nie mam ochoty na długie stanie w kuchni:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam sie juz z pracy.
Wczoraj taka bylam padnieta, ze zasnelam o 9 i z mezem sie juz nie zobaczylam. Dzisiaj pewnie tez go nie zobacze :(
Znow nie wiem co na obiad ugotowac :p

gwiazdeczka zgadzam sie co do srody i zazdriszcze tych 3 godzin w piatek! Ja niestety caly dzien bede musiala wysiedziec, ale z mysla, ze weekend :D Fuj, nie lubie pajakow :/

mi_lva mnie tez ta magia swiat cieszy :D Zaluje tylko, ze sniegu nie zobacze :(
 
Do góry