reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej dziewczyny!

Caly tydzien na szosta, przynajmiej bede konczyc wczesnie i miec pol dnia dla siebie :) i najlepsze, ze maz tez ma na szosta wiec bedziemy miec to pol dnia razem :):)

Brzuch mi zaczal rosnac :) rano do tej pory byl normalny, a dzis wstaje i widze niewielki ale odznaczajacy sie brzuch :)
I kolejny pozytyw: wczoraj nie rzygalam :) mdlilo mnie wieczorem owszem, ale nie tak bardzo :) czyzby (nie zapeszac) przechodzilo?:)

Makao nie martw sie, do 11.12 malo czasu, zleci szybciutko i bedziesz wiedziec :) nie ma sie co zamartwiac :*
 
reklama
Witam i ja

nie lubie poczatkow tygodnia ale tylko dlatego ze znowu musze caly tydzień czekac az się z mezem zobaczę najgorsze ze wczoraj trochę się posprzeczaliśmy wieczorem i tak mi dziwnie

weekend jakos zleciał jak dla mnie za szybko bo zawsze jak jest maz to jest pelno rzeczy do załatwienia a czasu mało

w sobote zrobiliśmy male zakupy już a swieta najpierw fashion hause a później plejada w sosnowcu nawet nie wiedziałam ze tam tyle sklepow jest reszte mam nadzieje ze uda mi się zrobić za bony co dostaniemy

wczoraj nie musiałam przynajmniej obiadu gotowac bo maz nas wzial do chińskiej uwielbiam tam chodzic ale zawsze tyle kasy idzie od x czasów jem zawsze to samo w hiszpanii było dużo chińskich knajp ale tam za grosze można się było najeść tutaj to niestety spory wydatek
 
Witam Was z rańca :) Nie mogłam najpierw zasnąć a potem gdy już było ok budziłam się co chwilę, efekt rano...3 razy przestawiałam budzik jak nigdy. Teraz kawka i lekkie śniadanko i idę do lekarza, ciekawe co mi powie z tą tarczycą. W miarę jest na dworze bo nie wieje tak jak wczoraj :/ ale zobaczymy jak wyjdę :)

wichurka ja na razie nie mam przepisu, prawdopodobnie będzie dzisiaj na blogu także Ci podeśle na priv Ja go jeszcze nie robiłam...

Aśku tak myślałam że to surowe mięso , nie boisz się jeść? Czy to bardzo pewne? A Shreka nie znałam :) dzięki

Makao
właśnie się tak zastanawiałam co tak mało się udzielasz...myślałam że może masz gości. Serce nie smutaj jeszcze nic nie wiadomo z tymi chłopczykami tak właśnie jest, jest sisiorek i lipa. Ja też bardzo chciałabym dziewczynkę mmmm marzenie ale coś czuje że chłopak...Do rozwiązania masz jeszcze mnóstwo czasu i nie przejmuj się tak bardzo, jeszcze może 10 razy się zmienić. Wiadomo człowiek chcę już mówić po imieniu ale nic na siłe...spokojnie kochana trzymaj się ciepło bez nerwów wdech i wydech :* Dużo bierzesz tych wszystkich leków...kurcze
 
Hej!

Weekend nie był jakiś super. Moje problemy z przed roku - dwóch z zaczerpnięciem pełnego oddechu czasami (związane jest to ze stresem) powróciły i czuję się niekomfortowo przez to. Mam nadzieję że nie będę już przeżywać podobnych stresów jak ostatnio, bo to jak widać działa na cały mój organizm. Nie jest to cały czas, ale dwa razy dziennie przez kilka minut, a jest to troszkę uciążliwe :p.

Przeczytałam że od 16 tygodnia (czyli u mnie od jutra) dziecko może zacząć już słyszeć odgłosy z zewnątrz :). Ja do małego nie gadam tak jak sugerują to wszystkie artykuły w internecie, bo wydaję mi się to dziwne, ale może zacznę jak już będzie większy :p.

Eh, przypomniało mi się że mam koło w tym tygodniu dość trudne, więc zaraz zasiadam do nauki...

Dziś zrobiłam mojemu naleśniczki z dżemem (sobie też, ale on wychodził wcześniej więc bardziej dla niego to było :)).

No a ja płci jeszcze nie znam, może się dowiem pod koniec grudnia, ale jak widać niestety łatwo o pomyłkę więc chyba lepiej się z tym nie spieszyć :(.

diabliczka
- wołowinę surową można jeść, bo jest to mięso przebadane ze względu na pasożyty. Wiadomo że nikt tego nie powie ciężarnej, bo wszystkie głosy raczej mówią "niee! nie wolno, zginiesz od tego!", ale skoro jest w sklepach to jest przebadane z reguły i nie ma co się martwić. Ja bym zjadła tatara bo dawno nie jadłam też. Gorzej jak np. moja mama ostatnio nie dosmażyła mięsa i mi wmawiała że jest dobre :p. Oddałam mojemu, a on na następny dzień miał problem z żołądkiem, więc jednak miałam rację :p.

Ogółem czytałam wszystkie posty, ale już nie pamiętam trochę co pisałyście i się nie odniosę :p. heh...
 
Iwonaimaja dawno temu, jak jeszcze bylam w liceum to jezdzilam do Fashion House na wagary na zapiekanki :D:D do tego za Jaworznem :D

diabliczka powodzenia u lekarza daj znac co powiedzial :)

pampuszek ja tam gadam do dziecka, moj maz tez nie ma w tym nic dziwnego :) nie stresuj sie tak bardzo :/ co lekarz powiedzial, na te problemy z oddechem?
 
Weekend zleciał.Na wieczór pokłóciłam się z moim 15 letnim synem.Oczywiście do kłótni przystąpił też młodszy wspierając brata.Zwariuję.Płci maleństwa jeszcze nie znam ,ale chłopcy stoją murem mówiąc ,że będzie brat(trzech plus jedna?).Zobaczymy 27.12.
 
ja też gadam jak głupia. M. też. w ogóle nie wydaje mi się to dziwne:p

a chłopcem ewentualnym się nie smucę. wolałabym dziewczynkę, bo synka już mam. ale drugi synek też będzie super. tylko niech wiem w końcu co, noooooo. i dziwne mi się wydaje, że dwóch lekarzy stwierdziło dziewczynkę, a teraz nagle sisior?

zrobiłabym sobie kawę, ale kawa wypłukuje magnez. a ja go tak dużo biorę, że aż mi szkoda wypłukiwać.

hmm. no nie. jednak zrobię sobię tę kawę bo zasnę za moment.
 
Witam laseczki

Makao najważniejsze ,że wszystko jest w porządku dzidzia rośnie i nie ważne czy chłopaczek czy dziewczynka :-) I tak będzicie najszcześliwi na świecie :)

Ja jeszcze nawet pojęcia nie mam kto u mnie mieszka

Iwonaimaja ja mieszkam blisko fashiona jakieś 5 km :-D Ale ja nie przepadam tam robić zakupy jedynie wybrane sklepy jak szukam coś dla Amelki:)

My dzisiaj idziemy na 10 na tego Mikołaja do przedszkola , cały czas musze Amelce tłumaczyć, ze tylko na chwilkę idziemy bo ona chciałaby zostać ;-)
A później to siedzenie nadal w domu bo choroba jeszcze nie odpuściła
 
Ivon Spoznione najlepszego;-) i GRATULACJE!;-)

Asku mlody wymiata i to sie liczy w zyciu sie nie zgubi!;D co do mam talent to mnie jednak urzekla piaskarka jedynie kuje mnie fakt ze nie Polka a Ukrainka w Pl programiew wygrala...

Wichurka mam nadzieje ze plamienia przeszly i juz jest ok jesli nie idz na IP

Iwona nie lubie klocic sie z moim przed wyjazdem jego do pracy zawsze potem mM WYRZUTY ze jakby sie cos stalo to bym sobie nie podarowala ze cos nie tak..wiec zadzwon dogadajcie sie i bedzie ok;-)

Bajka rzeczywiscie masz skomplikowana sytuacje ;/ nie wiem co ci doradzic nie chce Cie martwic ale jak urodzi sie bejbik wasze problemy tylko sie poglebia ....wiecz czasem trzeba wybrac mniejsze zlo, moze rozmowa z tesciowa? kiedy ma zamiar zjechac??

Aesthete Ty masz szczescie tyle razy swoje Pole widziec :-)

Makao przykro mi z powoduu niefajnego weekendu i rozumiem Twoje rozczarowanie obawiam sie tego jutro strasznie na wizycie ze jednak nie jaja choc core tez bede kochac ale te nasze nastawienie...usmiechu kochana na caly tydzien;-)tule:D

Funia dwoch synow wieku dojrzewania to jest bomba wybuchowa plus ciaza;-)

Diabliczka powodzenia;-)

Pampuszek zycze jak najmniej problemow! ;-)

Futurystka planelam gafe ten tekst byl Twojej mamy czy tesciowej bo nie wiem czy dobrze przeczytalam;/?

Babelek zdroweczka i fajnego mikolaja dla malej;-)

Dzieki za slowa otuchy i wsparcia;*

U mnie zaczna sie intensywny miesiac wiec pewnie zleci jak z bicza duzo obowiazkow planow do tego swieta...byle do Maja;P;D
 
reklama
witam poniedziałkowo:happy2:
brownagula aaa to taki specyfik ja mam kręcone włosy więc rzadko prostuję;-)
ivon89 wielkie wielkie gratulacje :-Dcieszę się razem z Tobą:-D
Aśku twój synuś jest nieźle szalony:-D narobiłaś mi smaka na metkę tatarską ja wogóle uwielbiam tatara i tęsknie za nim straszliwie a ciasto Shrek jest pyszne:-)
Makao poczekaj może jeszcze na nic się nie nastawiaj ;-)
wczoraj byłam u siostry najadłam się i od samego siedzenia przy stole taka byłam zmeczona:baffled:
 
Do góry