reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam niedzielnie:-)
aesthete też zaczęły mi się bardziej tłuścić włosy :baffled: ale ja mam na tym punkcie totalnego fioła szamponów używam z 5 żeby włosy się nie przyzwyczajały polecam takie bez SLS np z green pharmacy pięknie pachną i są nie drogie:-D ja wogóle olejuje włosy i cuda niewidy z nimi robie:tak:
co do siku to też pierwsze troszke popuszczam i później już do pojemniczka:tak:
wichurka82 jeśli już tak miałaś i było ok to poleż sobie olej wszystko włącz tv i relaksuj się:tak:a jak bardzo się niepokoisz to może poczekaj na M aż wróci i jedźcie

dziś jadę na ur do siostrzenicy młodzi będą szaleć już tak się fajnie razem bawią zaraz przypomina mi się moje dzieciństwo jak jeździłam do kuzynów i nie chciałam wracać do domu taka zabawa:-D

a jeszcze z tymi plamieniami ja w pierwszej ciąży miałam okres do 4miesiaca:szok:
 
reklama
brownagula - spokojnie, to tylko praca jakiegoś artysty, a że użył sobie akurat takiego materiału to jeszcze nie świadczy o niczym :).

Z tym czasem to trochę przekręciłam, miało być dwie godziny :p. To może uda mi się zajechać do tej dalszej przychodni jednak, hmm...
 
A mi się nawet włosy nie przetłuszczają ;-)
ja od zawsze jestem wierna schaumie, innych szamponów nie mogę bo zaraz mnie swędzi głowa i robią mi się takie krosty bolące i strupki albo dostaję mega "skorupy" na głowie :baffled:
o właśnie ,szampon se miałam kupić i już tyle razy byłam i zapominam...
i suszarkę do włosów, bo się popsuła i tylko da się na gorący nadmuch i robi mi się siano z włosów :baffled:

dziś będę testować
avon.jpg
ciekawe czy na moje włosy podziała chociaż troszkę :-)
 

Załączniki

  • avon.jpg
    avon.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 38
mi wszystko z avonu pasuje ale niestety oprócz szamponów i produktów do włosów:baffled: chyba że te z planet spa uwielbiam maski tak pachną mniam:-D a co to dokładnie jest? testuj i daj znać :-)
 
To M sie zdoil, ze gdyby nie fakt ze nic nie będzie pamiętał, to chyba bym rozszarpala. Facet chyba nigdy nie ma takiej granicy w piciu :/ usnąć sie nie dało bo krocząc do sypialni zachaczal p wszystkie możliwe meble, aż sie boje zobaczyć ten syf w salonie :/

Tym miłym akcentem życzymy dobrej nocy! Mam nadzieje, ze u was spokojnie :)
Ojj, tak... Mój też pije zawsze tyle co inni, nawet jak widzę że on już nie może to twierdzi że nic mu nie jest :/ zero umiaru... Mój tata zaprosił go na karczmę za tydzień i już mu zapowiedziałam że po niego nie przyjadę ;)


Sorka ze tak post pod postem ale musze.
Zasnelam gdzieś ok 21, obudziłam sie po 1 w nocy i w łazience niespodzianka. Znów plamienie. Siedzę teraz i czekam co dalej. M w pracy ja zostałam bez auta. Czeka mnie nieprzespana noc...
Ehh jak nie urok to...
Jak minęło to pewnie jest ok, bo wydaje mi się, że gdyby coś było nie tak to by plamienie raczej tak samo nie ustąpiło... Nie martw się, na pewno jest dobrze :*


aesthete[/URL] też zaczęły mi się bardziej tłuścić włosy :baffled: ale ja mam na tym punkcie totalnego fioła szamponów używam z 5 żeby włosy się nie przyzwyczajały polecam takie bez SLS np z green pharmacy pięknie pachną i są nie drogie:-D ja wogóle olejuje włosy i cuda niewidy z nimi robie:tak:

No ja myję np włosy codziennie, bo nie wyobrażam sobie wyjść z nie umytymi :p fryzjer mi mówił że nie mogę myć codziennie i że trzeba myć w temperaturze wody nie większej niż 37 stopni bo inaczej ściąga się warstwę lipidową włosów i nie są błyszczące i się szybciej przetłuszczają :) no ale i tak się nie stosuję ;)

brownagula, to co się działo w Dabrowie to było nic... W SCC chociaż tyle że od początku była kolejka i każda kobieta dostawała numerek i potem go lekarzowi oddawała. A jakaś pani wołała po numerkach właśnie na badanie. Więc organizacja o niebo lepsza :)
 
No wlasnie wydaje mi sie ze to nic takiego bo przeszło.
Wcześniej jak miałam plamienie i byłam na IP to lekarz mi mówił ze przy takim czymś nie ma sie czym przejmować.
Poza tym miałam nadrzerke wrodzona chyba 10 lat temu, co prawda ja wyleczylam ale co badanie każdy lekarz mówi "o tu pani coś miała". Mój gin prowadzący mówił mi ze teraz i tak nic z tym nie robimy dopiero po porodzie, a moze tez byc tak ze po porodzie przejdzie. Zobaczymy. Leze na wszelki wypadek i nic nie robię dziś.
 
No wlasnie wydaje mi sie ze to nic takiego bo przeszło.
Wcześniej jak miałam plamienie i byłam na IP to lekarz mi mówił ze przy takim czymś nie ma sie czym przejmować.
Poza tym miałam nadrzerke wrodzona chyba 10 lat temu, co prawda ja wyleczylam ale co badanie każdy lekarz mówi "o tu pani coś miała". Mój gin prowadzący mówił mi ze teraz i tak nic z tym nie robimy dopiero po porodzie, a moze tez byc tak ze po porodzie przejdzie. Zobaczymy. Leze na wszelki wypadek i nic nie robię dziś.

Lez lez, dobrze, ze przeszlo :) to na pewno nic takiego :)
 
brownagula - może nie w każdym c@a jest dział ciążowy, u mnie nie ma w H&M albo jest tak zakamuflowany że nie zauważyłam:)
ja kupiłam rozm.36 i nawet ok są poza brzuchem:)ale mają taką gumkę w środku do ściągania i nawet nie jest żle (a przed ciążą nosiłam w c&a rozm. 34)

wichurka - mam nadzieje,że już wszystko będzie ok

ja w tym roku prawdopodobnie w okresie około świątecznym będę się przeprowadzać do własnego m więc nie będzie się bawiła w sprzątanie, dopiero na nowym mieszkaniu jak wszystko zrobimy ale to już pewnie po świętach, na starym trzeba tylko zatrzeć ślady naszej bytności:-) ale mam nadzieje że rodzinka się wykaże;-)
 
No tak, używałam kiedyś tego Ultra doux z owocem granatu i nawet dawał radę, chyba do niego wrócę i wypróbuję :tak:
Jeśli chodzi o mocz, to jak rano wstaję po 6, siusiam do pojemnika, u mnie od 7 przyjmują próbki , a zanim je zabiorą to jeszcze dodatkowe 2 godziny mijają, więc te pół godz to chyba nierealne jest :D co do środkowego strumienia to też o tym słyszałam, jak pamiętam to tak robie, ale jak jestem zaspana to od razu łapię do pojemniczka :tak:

A wczoraj? Ojjjj działo się :-D:-D:-D
Po południu czekałam na mojego :-) przyjechał, dostałam ooooogrooomy bukiet kwiatów, największy i najpiękniejszy w moim życiu :-Dzjedliśmy obiad, deser i pojechaliśmy do babci, gdzie już byli moi rodzice i bracia, i sąsiad babci, jej przyjaciel. Tam świętowaliśmy urodziny mojej babci i moje, bo mamy w tym samym dniu, 30 listopada :-D
potem wróciliśmy do moich rodziców, i tutaj na szybkiego też jakaś zagrycha i kolejna flaszka, ja oczywiście o soczku pomarańczowym :laugh2: no i jak już tata zaniemógł i przytulił się do poduchy, to poznosiłyśmy z mama jedzenie do kuchni, bracia uciekli do siebie na górę, a ja z moim do mojego pokoju… położyłam się bo caly dzien siedziec to mnie już kość ogonowa zaczęła boleć, a mój uklęknął przy łóżku…. I mówi że mnie kocha, i naszego bąbla też, i że jesteśmy jego największym szczęściem i chciałby żebyśmy już zawsze byli razem i padło to magiczne pytanie: CZY ZOSTANIESZ MOJĄ ŻONĄ? :szok:
Ja zanim zdążyłam powiedzieć cokolwiek, zatkało mnie, łzy jak grochy popłynęły, i dopiero wydusiłam z siebie : OCZYWIŚCIE, ŻE TAK, KOCHANIE :zawstydzona/y:

No i od wczoraj wieczora chodzę i śpiewam: jestem narzeczoną, będę mamą, jestem Twoją narzeczoną :-D
Dzisiaj rano przy śniadaniu powiedzieliśmy moim rodzicom :-Dmama oczywiście też się popłakała :happy:
Aaaaa wczoraj jeszcze babci powiedzieliśmy że będzie miała prawnuka, albo prawnuczkę :-D
Dzisiaj mamy jechać do moich dziadków, to też im powiemy o zaręczynach i prawnuku/prawnuczce :-Dno i to tyle:-D

Musiałam się z Wami podzielić :happy: normalnie tyyyle szczęścia w jednym roku: zrobiłam mgr, zaszłam w ciążę, i teraz jeszcze zaręczyny…. Jeszcze marzy mi się żeby sąsiedzi z naprzeciwka zdecydowali się sprzedać ten dom, to już wogóle będę skakać do nieba z radości :happy::laugh2::laugh2::laugh2:

zaraz idziemy na rosołek, tatuś dzisiaj gotował :-)

miłego dnia wszystkim! :happy2:
 
reklama
Kobietki!
Dzis mam ambitny plan posprzatac kuchnie :) zrobic takie generalne porzadki i miec spokoj z kuchnia na swieta :)

Ivon sto lat z okazji urodzin :* duzo zdrowka :* no i gratuluje z calego serca zareczyn, ale mialas fajny dzien naprawde sie ciesze i sie usmiecham do monotora :) lubie jak sie innym szczesci :):):) gratuluje :*
Wichurka odpoczywaj Kochana, dobrze, ze juz nie ma plamienia, trzeba byc dobrej mysli :*
Brownagula co za okropna zabawka :/ ja osobiscie nie zgadzam sie z takimi artsytami :/
 
Do góry