reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Sorka ze tak post pod postem ale musze.
Zasnelam gdzieś ok 21, obudziłam sie po 1 w nocy i w łazience niespodzianka. Znów plamienie. Siedzę teraz i czekam co dalej. M w pracy ja zostałam bez auta. Czeka mnie nieprzespana noc...
Ehh jak nie urok to...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wichurka a boli Cię brzuch? Jak dobrze się czujesz, to może poodpoczywaj po prostu dziś. Może jakieś otarcie, nie wiem:(
 
A kiedy masz wizytę? Jeśli kilka razy już tak było i wszystko było ok, a teraz nie plamisz to pewnie nie ma czym się martwić. Ja jestem panikarą ciążową nr 1 i pewnie pojechałabym na IP, bo ze stresu nie mogłabym normalnie funkcjonować. Nie wiemco Ci poradzić. Najważniejsze że już nie plamisz.
 
futurystka-o ja bym chyba rozszarpała teściową jakby takie coś powiedziała :wściekła/y:
popłakałabym się i bym zwyzywała i więcej by moja noga tam nie stanęła...
Co ona jest nienormalna?! może niech sama sobie zrobi testy..ale u psychiatry...:baffled:
żarcik czy nie ...stanowczo nie na miejscu i mało śmieszny ! ;/
readerle-ja byłam w c&a ostatnio, i pani mi powiedziała że nie maja kolekcji ciążowej :-(
a ja mam tylko jedne spodnie ciążowe i druga para by się przydała...
po lumpkach łaziłam, ale ciężko spotkać xs z pasem ciążowym:-( a na mnie nawet s wisi...:(
dziś będę wertować allegro, tablicę i gumtree ewentualnie zamówię sobie w sklepie onlne c&a :)
pampuszek- ja zawsze koło 5-6 siusiałam i zanosiłam koło 8 :p
raz zrobiłam jak trzeba tzn najpierw się podmyłam ale myślałam że nie wytrzymam xD
aeshette-ja myślałam że to dziś będą te 3d/4d... a nie faktycznie dziś przecież pierwszy...:( masakra, wyobrażam sobie jaki musiał być sajgon...ale dobrze że się załapałaś :)
I tak bym nie pojechała bo mąż odsypiał nockę ...no trudno :)
wichurka- trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

Wczoraj pojechałam do mamy, bo zostawiliśmy choinkę i ozdoby i pojechaliśmy na chwilkę :)
Dostałam cztery gołabki... mmm uwielbiam :-)

Później pojechaliśmy do znajomej,cały czas o tych gołąbkach myślałam, no myślałam że język mi do tyłka ucieknie :zawstydzona/y: już miałam ochotę do auta biegnąć i sobie u kumpeli odgrzać :zawstydzona/y: wróciliśmy do domu po 22, to nie miałam siły odgrzać, dziś nie podarowałam na śniadanie gołąbeczka :-D zamówiliśmy pizzę, pod koniec mnie zmuliło...:( wszyscy sobie po piwku pili,a ja kulturalnie do pizzy nestea cytrynową :p
Było lanie wosku, albo mi się wydawało, ale zarówno mi, jak i ślubnemu z każdej strony wychodziła dzidzia z wosku :D
no i a to jakiś psiak, albo wiewiórka...;-)
A mi definitywnie wyszło raz coś jak pani z wózeczkiem... może z wózeczkiem zakupowym???:-D

patrzcie co znalazłam... no masakra jakaś... jedynie "dobra" strona to to że nie sprzedają tego w sklepach...
wyobrażacie sobie? rodzina...choinka...tatuś kupił syniusiowi zabawkę...a dziadek który przeżył obóz w momencie umiera na zawał...;/
ramDADAdej » 2011 » Grudzień
Zbigniew Libera "Lego. Obóz koncentracyjny" | Culture.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nie doczytam do końca bo trochę tego mam

wichurka dobrze ze już dzisiaj nie ma plamienia podobno tez czasami się zdarza plamienie wtedy kiedy miał być okres ale nie wiem do jakiego czasu

a my wczoraj kolejna impreze andrzejkowa zaliczyliśmy tym razem z tańcami wrocilismy cos po 12 w nocy
 
Do góry