reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Na NFZ nic sie nie płaci, tzn jak bym chciała lepszą blombę to wtedy niby sa dopłaty, ale ja 2 razy wzięłam lepszą i co- wypadły mi i musiałam chodzić wstawiac nowe, więć te lepsze wcale nie są lepsze. Czytałam na str NFZ że już teraz te blomby światłoutwardzalne są refundowane a z tego co pamiętam kiedyś trzeba było dopłacić:-) I tak wezmę trochę kasy ze sobą bo może mnie czymś zaskoczą:tak:
 
reklama
Wróciłyśmy od lekarza na szczęscie póki co nic poważnego jakaś wirusówka z nieżytem gardła . Mamy siedzieć w domu i czekać czy bedzie sie rozwijac. Dostala jakies przeciw wirusowe syropy,witaminy iz znowu prawie 100-wka nie nasza:szok:
 
witam :wściekła/y::wściekła/y:
pominę pogodę ;-) kiepska, kiepska ;-)

byłam se w kiblu poryczeć, bo mnie taki jeden ch** wyprowadził z równowagi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie mam sił już, qtasa mu kiedyś na auto nakleję! głupek jeden ... nikt w firmie go nie trawi (od dziesiątek lat), głupi jest, burak jakich mało, nic nie robi i tylko wybiera sobie cele do ataków... we wtorek już od fiuta oberwałam, ale lajtowo ;-) dzisiaj myślałam, że go zamorduję ... koleś tylko dzwoni, bo przejść dwa pokoje to dla niego za ciężko, opiernicza bez sensu ... kazałam mu dzwonić bezpośrednio do dyrektora, bo ja nawet w jego pionie nie jestem ;-) no i tak mnie wnerwił, że musiałam se popłakać w kiblu ;-) wyżaliłam się też dziewczynom, miały podobne z nim przeboje, więc rozumieją ;-)
byle do Wielkanocy ;-) i schodzę na zwolnienie ;-)

U nas koszmarna noc , młodą znowu coś bierze :( Ja już nie mam siły na prawdę. Całą noc płakała , że bardzo boli ją gardło , zaglądałam i faktycznie czerwone.
Fuck- 2 tygodnie w domu do przedszkola poszla od poniedziałku- więc 4 dni była.... Dziś oczywiście mega płacz , że chce iść do przedszkola i jest zdrowa- ona kocha przedszkole.
Chyba pójdziemy do lekarza póki wczesne objawy....
kup tantum verde póki co ;-) na lekarza może być jeszcze za wcześnie ;-) moja teściowa poleca też lody na bolące gardło ;-)

ANKA-chlopaki,chlopaki:-) widzialam sisiorki:-)
gratki, gratki!
a mi się śniło, że szparkę na usg widziałam i tak się poryczałam ... nie, żeby ... ale tak jakoś siuraka kolejnego chciałabym ujrzeć :zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny :)

Tak mnie dobija ta pogoda... nic tylko zakryć się kołdrą ... :p
Skończyłam wczoraj czytać książkę Casey Watson "Krzyk o ratunek", bardzo ciekawa, polecam!

Powiem Wam, że od początku ciąży nie mam żadnych dolegliwości, no nic ... aż mi dziwnie :p brzuszek mi się powiększa, to jedyny znak :p
chciałabym już poczuć te pierwsze ruchy, żebym wiedziała, że z moim chłopcem wszystko gra...a tak człowiek w niepewności żyje, od usg do usg.
 
Aśku biorąc pod uwagę to ,że od września Amelka 2 tyg chora 4 dni zdrowa to poleciałam tak szybko do lekarza :tak:

A co do szparki..hmm Twój mrówek tak kocha kobiety , że na pewno byłby super starszym bratem dla małej damy :-)

Brandyy ja to samo! Zero objawów, chyba że mam jakieś mega stresy to wtedy bóle odczywam. A tak ogolnie to nie wiem, że w ciąży jestem i zawsze ze strachem na usg czy dzidzia cała i zdrowa
 
Dziewczyny, nie narzekajcie, ze nie macie objawow tylko sie tym cieszcie!!

Co do lodow na bolace gardlo to zalezy czy to bakterie zaatakowaly czy wirusy. Wirusom zimno nie przeszkadza, bakterie wola jednak cieplo, dlatego lody moge je zniechecic do rozmnazania.

Asku wspolczuje Ci, wiem co to znaczy przychodzic do pracy wiedzac, ze bedzie tam TA nie lubiana osoba. W kazdej firmie sie jedna znajdzie. Wyplakalas sie, uspokoilas teraz glowa do gory, nie daj sie ch***wi!!!

Brandy
a o czym ta ksiazka?
 
Witam :) ja też jeszcze nie czuję wyraźnych kopniaczków, ale czasem po prostu wiem, że Dzidzia się rusza, takie dziwne uczucie, nie wiem do czego to porównać... :) aha, gin przepisała mi FemiFerol, może któraś też to brała??
 
Właśnie do do płaczu ja wczoraj chyba pierwszy raz w ciąży ryczałam jak bóbr:(

Pomyślałam sobie o ostatnich wydarzeniach, o tym co może być ( ale wcale nie musi) i w sumie bez podstaw zaczęłam płakać, użalać się nad życiem- no masaakraa. Chyba jednak hormony wariują
 
reklama
my też idziemy dziś do kina na Igrzyska Śmierci ha super tak na to czekałam mam nadzieję że będzie fajne już tak mi się chce tego kinowego popcornu w domu taki dobry nie wychodzi:dry:

co tam na obiad dziś robicie jak gulasz z wątróbki z kaszą:-)
 
Do góry