reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hej kobitki,

dziś znów spało mi się znakomicie dwa razy tylko wstawałam:)
Lena ja też bum bum z dnia na dzień w końcu brzuszek jest:-D
Anetka współczuję Ci, mąż pownien Cię wspierać i rozpieszczać, ale faceci to żyją w swoim świecie!

dziś idziemy do kina w końcu:) wybieracie się dziewczęta gdzieś na andrzejki?
 
reklama
struss wczoraj tak się napaliłam na tego dentystę że spisałam sobie nr i dzisiaj już z samego rana dzwoniłam, no i ... za 2 razem się udało :) jupi :-) wizytę mam na 26 czyli wtorek (bardzo szybko). Mam nadzieje że dobrze zrozumiała iż to na nfz ;-) ale kazała mi przynieść dowód bo pierwszy raz i książeczkę ciążową, wiec chyba ok...
Teraz ja będę się stresować hihi

Dalej szaro i buro ale lepiej się czuje, normalnie chodzę i nawet zjadłam kanapkę ufff zaraz witaminki i chyba zakopię się w książkę. U mnie brzusio coraz większy albo tak mi się wydaje bo od początku wystartował jak z procy :-)
futurystka My to chyba już się "starzy" zrobiliśmy :) przestało się chodzić a teraz najzwyczajniej nie chce się wychylać dziubka :-) ale może czas to zmienić bo potem będzie brakowało tego czasu
 
Witam.

Ja również czuję już wyraźne ruchy malutkiego, ale nie kopniaczki, tylko czuję wtedy jak się przekręca :-D wspaniałe uczucie!

Co do połogu... nie chce nikogo straszyć, bo w sumie każda mama przechodzi to inaczej... ja idąc na kontrolną wizytę u gina po 6 tygodniach nadal zwijałam się z bólu jak mi wkładał tam palce... :zawstydzona/y::no: bardzo ciężko przechodziłam cały połóg... miałam mega dużo szwów, pękłam "od dziurki do dziurki" plus szyjkę też miałam szytą... na tyłku nie siedziałam przez 2 tygodnie, mocno krwawiłam przez 5 tygodni... tak jak któraś napisała, zapach okropny :baffled: polecam tantum rosa do podmywania, chociaż u mnie to mało łagodziło ale zawsze coś tam ulżyło... rodziłam ponad trzy lata temu, a nadal czuję dyskomfort w okolicach gdzie byłam szyta :cool:

Dziewczyny, prawie każda z nas w okolicach świąt będzie w połowie drogi!!! Ale ten czas szybko leci!!! :tak:
 
Ja również czuję już wyraźne ruchy malutkiego, ale nie kopniaczki, tylko czuję wtedy jak się przekręca :-D wspaniałe uczucie!
Dziewczyny, prawie każda z nas w okolicach świąt będzie w połowie drogi!!! Ale ten czas szybko leci!!! :tak:

Ja niby coś czuje jak dotykam mocniej ręką, ale nie wiem czy to jakieś moje wibracje czy faktycznie maluszek. Ciężko mi stwierdzić jak to moje first :)
a faktycznie święta to będzie połówka :))))) już większość będzie wiedziała co do płci :) mam nadzieje że i ja się dowiem, chociaż nie mam zaplanowanego usg...chyba nie wytrzymam i udam się prywatnie :-)

Anetkaaa to tym bardziej nie wiem czy Ci da tą podwyżkę jak już wie...a dokładnie jest taka prawda " nie wiadomo jak będziesz się starał to tego nie docenią..." bo Ty jesteś tylko do pracy potrzebna, jak już "opadasz z sił" to jesteś blee ...taka prawda ehh
Lena_no niech rośnie :))))) piękny widoczek wystający bąbelek :*

Wiecie, ze moja Babcia urodzila w domu mojego wujka ktory wazyl 5.2kg :) bez znieczulenia z jedna polozna! A ja tak sie boje porodu
noooo gigancik mały :))))) a my się martwimy heh to jest wyczyn co nie miara :-)
Tymczasem życzę Wam dużo słonka w ten pochmurny dzień :* ja mykam do wieczorka Dobrego samopoczucia piękne ;-)
 
Ostatnia edycja:
oj też bym chciała już czuć jak tam figluje młody :-) czekanie tylko wzmaga moją niecierpliwość:-) co do mdłości to od samego początku ciąży miałam tylko przez dwa tygodnie i do teraz był spokój, mam nadzieje że w grudniu już wygonią mnie na L4.Wiecie praca, dom studia i czasami już nie wyrabiam.. Chociaż szczerze mówiąc trochę się obawiam, że może paść na mnie kontrola, a niestety mam inny adres zamieszkania niż zameldowania... i trzeba będzie jeździć i załatwić..

a mi tak rano oklapł mój brzuszek, ale się zaraz podniósł jak tylko zmęczyłam tę bułkę :-)

Rośnijcie mamuśki :-)
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy odnośnie sadysty, jak juz się nastawiłam że to dziś to dzwoni do mnie babeczka z rejestracji i mówi że musimy przełożyć wizytę na poniedziałek, bo dziś pani dr przyjmuje prywatnie a nie na NFZ :nerd: no cholerka, w poniedziałek mnie czeka wizyta, ale po 8 więc nie będę miec czasu na myślenie ;-)

Diabliczka super że tak szybko masz wizytę, teraz będziemy odwiedzać gabinet tak długo az nam wszystko wyleczą, a na koniec zafundujemy sobie pakiet wybielanie, co by na porodówce dobrze wyglądac ha ha :-D
 
struss oooo widzisz a tak się stresowałaś, ale co ma wisieć nie utonie :) tak już byś dzisiaj była po a tak... cały weekend myślenia yhhh A jak nam wybielą to lampy popadają :) a jak już chodzisz na ten nfz to nie zdzierają z Ciebie? Czy jak chcesz lepszą plombę to pewnie pytają jak wszędzie ... Ja zawsze chodziłam do jednego trochę na nfz ale wyszło że i tak do każdego dopłacałam bo takie miałam wielkie ubytki ( praca za granica w środkach :-( ) mam starsznie zniszczone zęby jak na mój wiek , aż wstyd ;-)
 
reklama
Do góry