reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Pat możesz mieć ucisk na.nerw i stad takie zawroty albo problem z ciśnieniem skonsultuj to z ginem,ja mialam podobnie w pierwszej ciazy...

Anetkaa jeśli tak dalej robic bedziesz on nigdy nie nauczy sie pomocy, przerabialam to już, a facet jak chce to wszystko umie, rób wszystko dla siebie i synka a jego olej, niech sam se robi jedzenie, ogarnia obok siebie i pierze swoje rzeczy on niech dziekuje, ze w ciazy chodzic nie musi! Sory ale nie toleruje takich zachowan ...

Co do pologu mialam lightowy ok 5 tyg, ale wydzielina ma specyficzny zapach co mega mnie draznilo;/

Co do porodu ja po tej 1 cc gdzie najpierw rodzilam naturalnie12h wolalabym cc ze wzglad na komplikacje, ktore moga wystapic


Aesthete
ja tez dziekuje za wszystko i mile srodowe popoludnie ;)

Nana kciuki za wizytę i chwal sie foto ;)

Karolina przykro mi z powodu straty ;(
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Wstałam, zjadłam i idę sprzątać :-/
W nocy znów mnie budził jakby wzdęty brzuch, zaczynam się przyzwyczajač.
Dziś ta nieszczęsna wizyta u sadysty i niby wiem że moge brać znieczulenie to mój chory mózg zaczyna podejrzewać że jednak nie mogę :-( ale ja głupia jestem:-)
 
Diabbliczka, aguśka ja powiedziałam że się nie ruszę dopóki podwyżki nie dostanę:) no bo kiedy jak nie teraz, a szykują się. Jak dostanę to sobie pójdę i nie będę się przejmować, ale to jest najbardziej przykre że nie ważne jak bardzo człowiek będzie się starał i harował to i tak tego nie docenią i kopną w dupę. Długo pracować też nie zamierzam dbając o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jestem pracownikiem socjalnym, wchodzę w różne środowiska z różnymi schorzeniami, więc po co mam nas narażać, a i psychicznie jest to bardzo obciążające. Z Bartkiem w 4 miesiącu poszłam na zwolnienie i gdyby nie to że siedziałam 3 lata w domu i fioł mi zakwitł to już pewnie bym siedziała na zwolnieniu.
Sagaa kochana ja to wszystko wiem, ale jestem tak głupio skonstruowana że jak widzę bałagan to mnie wszystko boli i odruch sprzątania jest silniejszy ode mnie. Przerabialiśmy już zbieranie skarpetek w kupkę niech zabraknie i wyrzucanie ich. To kupował nowe nie zastanawiając się dlaczego giną:) Chowanie szklanek jest na porządku dziennym bo nadmiar w szafce szkodzi. I tak jest ogromny postęp w jego zachowaniu, ale po 5 latach małżeństwa to stanowczo za mało. A i do tego mój hormon chyba mu na łeb wali bo ma gorsze fochy niż ja:-D
 
Witam dziewczynki

U nas koszmarna noc , młodą znowu coś bierze :( Ja już nie mam siły na prawdę. Całą noc płakała , że bardzo boli ją gardło , zaglądałam i faktycznie czerwone.
Fuck- 2 tygodnie w domu do przedszkola poszla od poniedziałku- więc 4 dni była.... Dziś oczywiście mega płacz , że chce iść do przedszkola i jest zdrowa- ona kocha przedszkole.
Chyba pójdziemy do lekarza póki wczesne objawy....

Tak więc weekend zaczyna się bardzo pięknie
 
Powiem wam, ze jestem pod wrazeniem tego jak z dnia na dzien rosnie mi brzuszek :D Nawet nie wiem kiedy i jak to sie dzieje.

Ptysia gratuluje pierwszych kopniaczków :)

skorupka wspolczuje Ci tych mdlosci. Jak bylam w ciazy z synkiem to najgorsze zaczelo sie w 4 miesiacu i tak sie ciaglo do 5/6 miesiaca. Na szczescie w tej ciazy mdlosci mialam tylko na samym poczatku
.
Makao zaintersowalas mnie tym kremem z vichy :) Ciesze sie, ze podklad Ci sie podoba i Ci spasowal :) Ja musze sobie kupic nowy, bo mi sie skonczyl.

Anetkaa oj skad ja to znam :/ Moj maz tez twierdzi, ze skoro pracuje 6 dni w tygodniu, a nie 5 jak ja to on sie obowiazkow zadnych tykac nie musi.

mi_lva to ja tak w Norwegii mialam, ze mielismy swoj pokoj i maz mogl ze mna byc caly czas. Dowiezli mu lozko i mial karnet do stolowki :) Ale w Irlandii tego miec nie bedziemy no chyba zebym wybrala prywatna opieke a na taka mnie nie stac :p

struss powodzenia u dentysty :) dasz rade!

Babelek zdrowka dla corci!
 
Witam piątkowo.Czuję się dobrze,chociaż oczekiwanie na kolejne badanie doprowadza mnie do szału.Wczoraj piłam piwo ,miałam taką mega ochotę ,sama nie wiem....Ruchów nie czuję ,ale jak poleżę na boku ,a potem na prosto wyczuwam pod ręką wyrazny kształt,to na pewno mój Mały Cud.Pozdrawiam serdecznie ,trzymam kciuki ,gratuluję udanych wizyt.
 
ja już tak strasznie wyczekuję ruchów ale nar azie cisza:-(
tak wogóle przez ten program o porodach to bardzo chciała bym rodzić w domu wiem że u nas to ciężko i raczej nie ma szans ale kurcze własna łazienka kibelek łóżko nie ma stresu że jakaś wredna baba ci przyjdzie jesz swoje jedzenie herbatkę kiedy chcesz hmmm marzenie kolejne:tak:
 
Wiecie, ze moja Babcia urodzila w domu mojego wujka ktory wazyl 5.2kg :) bez znieczulenia z jedna polozna! A ja tak sie boje porodu :( w sumie to nie wiem jak jest u nas w szpitalu, jakie sa sale itd. Opieka jest fantastyczna wiec o to sie nie martwie. Ale chyba zalatwie nam z mezem zwiedzanie porodowki za jakies 2-3 miesiace, bo wiem, ze mozna..

Moj maz jest wspanialy i mi we wszystkim pomaga :) juz nawet sama chce cos porobic to mi nie daje :)

mil_va ja tez jeszcze ruchow nie czuje, dzis skonczylam 14 tydzien, brzuszek jaki byl taki jest. Ale sie nie martwie, wszystko przyjdzie w swoim czasie :)

ptysia super, Ty juz ruchy czujesz a brzuszek masz cudowny!

struss nie martw sie, kilka minut bolu i po krzyku zobaczysz bedzie dobrze!

funia moja siostra miala ogromne zachcianki na piwo i pila bezalkoholowe :)

babelek mam nadzieje, ze malej szybko przejdzie, niestety taki okres przeziebien a dzieci szybko lapia niestety, daj znac co powiedzial lekarz.
 
reklama
Anetkaa to nie narzekaj:p skoro przerabialiscie nie chcesz z tym walczyc to rob dalej;-)dla mnie stereotyp ze babka musi wszystko nie istnieje wystarczajaco mamy przerabne bedac kobietami, poza tm wzor jaki mialam w domu i moj maz powiedzialam o nie tak traktowac to ja sie nie dam- matka robi wszystko dla mezusia kolo dzieci jest sluzaca bo tak ma byc.. dziekuje ze chociaz mama troche rozsadku zachowala i nauczyla nas sprztac i gotowac braci i siostre, najbardziej skakala przy ojcu poazka jakas tak jest do dzis, a tesciowa niczego nie nauczyla synow i ja sobie musialam wychowywac najpierw meza zeby zobaczyl co to praca kobiety i na szczescie docenia i pomaga jedynie powiedzial ze gotowac sie bedzie uczyc jak pojdziemy na swoje wiec zobaczymy ;-)a ja tez wylozowalam i zostawiam mu np zmywanie jesli tego nie zrobi i dokladam przez kolejny dzien potem ukladam gdzie sie da az nie bedzie mial miejsca jedzenia zobic:p

Milva
masz czas na ruchy spokojnie ja w pierwszej ciazy czulam dopiro w 23 tyg teraz tez pewnie pozniej bo ja z tych puszystych i mam lozysko na pzedniej scianie, a w 9 miesiacu to czasami bedziesz narzekac jak Cie np w zebra kopnie hha

Babelek zdrowka dla malej...

Struss powodzenia ja tez mam wizyte kolejna w pn;/ mozesz nieczulenie i nie schizuj

Lena nie dziwie sie w 2 ciazy szybciej widac a Ty chudzinka to wiesz z dnia na dzien bedzie coraz wiekszy ;-)
 
Do góry