reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czesc

wczoraj nie miałam czasu wejść na forum
bylam u lekarza z majka musze powtórzyć badania i jak wyjda takie same to trzeba będzie zrobić z krwi no a później probe watrobowa

zrobiłam tez wczoraj wlosy i az mi lepiej ostatnio farbowałam w sierpniu wiec wygladalam okropnie
 
reklama
Hej dziewczynki:)
Lena z kuzynką coś zrobić trzeba. Rodzina rodziną, ale do jasnej cholery pozostawiając kilkulatka samego na podwórku naraża jego życie i zdrowie. Smarkata ma naprawdę duuuuuże pieniądze jak na swój wiek. A kiedy zarabia się duże pieniądze to trzeba dużo pracować. I dobrze. Tak jak dziewczyny mówiły:grafik i jasne wyznaczenie zadań i codziennie rozliczanie z tego co zrobiła. Prawda jest niestety taka, że najgorzej jest zatrudnić rodzinę bo zawsze coś zgrzyta w relacjach szef-podwładny. Ale tu chodzi o bezpieczeństwo Tomka a tu nie można się jakoś "dogadać". Albo dziecko jest bezpieczne i masz poczucie, że w dobrych rękach, albo nie. Czarne lub białe. Tydzień myślę, że z grafikiem wystarczy. Tylko od razu powinniście jej powiedzieć, co będzie jeśli się nie wywiąże - wraca do domu. Zwłaszcza jeśli myślisz o tej koleżance ze starszym chłopcem. Trzymam kciuki żeby się udało. Wrrrr ale mi się ciśnienie podniosło. Smarkata jedna noooooooo:/

aesthete cholerka zapomniałam, że to tak jest ze żłobkami, że się w ciąży trzeba zapisywać. (przerabiałam te chore zapisy już 10 lat temu z Jankiem. co prawda młody pochodził wtedy do żłoba całe 3 dni) będę musiała podzwonić i też zapytać kiedy muszę zapisać bobasa, żeby od stycznia 2015 dostał się do żłobka. M. jak na razie twierdzi, że weźmie trochę rodzicielskiego. Styczeń byłby optymalny, ale na wszelki wypadek może jednak od października/listopada zapytam. dzięki za przypominajkę. w ostateczności za "moim" bankiem, dosłownie 100 m. jest żłobek prywatny. Tylko kosztuje faktycznie około 1500 złotych. jeśli nie muszę, to wolę tę kasę przeznaczyć na coś innego. na przykład założyć małej jakiś fundusz.

zaraz lecę do tego notariusza. a pogoda taka bleeeeeeeeeeeeeeee. plucha. idealna na książkę i kocyk. a tu trzeba wyleźć:/
 
Hej Dziewczyny!

Za oken zimno, pada, wieje i ogolnie nieprzyjemnie. Ubieram sie bardzo cieplo a i tak cos mnie gardlo pobolewa. Mam nadzieje, ze rozejdzie sie po kosciach.

Spoznilam sie do pracy bo musialam przepakowac rzeczy z torebki do innej, tamta jak tylko otworzylam to mnie mdlilo.. Nie wiem czemu bo ani nie ma jakiegos intensywnego zapachu ani nie trzymalam tam nic podejrzanego.. Wy tez macie/mialyscie jakies dziwne awersje?
 
Karolina przykro mi i trzymam kciuki.

Lena tez jestem za grafikiem i ścisłego ustalenia pewnych rzeczy. Skoro ma 17 lat to jest to niezbędne, same pamiętamy jaki bałagan się ma wtedy w głowie;-)i na pewno nie wie się jak powinien wyglądać dzień malucha. No chyba, ze jej wszystko dokładnie mówiliście, a ona i tak robi jak uważa, to wtedy inna bajka:baffled:

ja chodzilam do prywatnej i osobiscie uwazam to za strate czasu i pieniedzy
opieka nad noworodkiem jest intuicyjna, a oddychanie - podczas porodu i tak oddychalam jak mi organizm podpowiadal i nic nie pamietalam ze szkoly rodzenia :)
mam takie samo wrażenie. Nic przy porodzie nie pamiętałam. organizm nasz działa intuicyjnie, to to, o czym pisałyscie, te pokłady, którymi dysponują samotne matki. Jedyny plus to może taki, ze mąż się oswoi z opieką nad noworodkiem, o ile bedzie mógł z nami chodzić.

Martynia gratuluję udanej wizyty.

Kasiek u mnie też obyło sie bez wpadek, choć raz myslałam, ze nie;-) ale myśle, że w takiej chwli bym się tym nie przejęła. wpływu na to nie miałas, lewatywa była przecież. Za to jak połozyli mi Paulę na piersi to od razu oddała na mnie smółke i tak mnie musiały myć i przebierać:-D
 
hejka :-)
u nasz wszystko w porządku :-) tatusiek w końcu zaczął się starać o nas i dba aż czasami przesadnie:-p ale nie marudzę.. Od wczoraj mogłabym tylko jeść brukuła z sosem czosnkowym i mandarynki, K aż musiał jechać do następnej biedronki bo wczoraj koło na w biedronce już ich nie było :-) ale czego się nie robi aby małżonka była szczęśliwa :-)

mi_lva ja też idę do Liszki, mam wizytę 16 grudnia:-) podobno bardzo fajny lekarz
 
Lena hmm ciężka sprawa bo z rodziną to zawsze są problemy może pierwsze pogadaj z M i pomysł z tym grafikiem jest naprawdę dobry trzeba jej przypomnieć:tak:
Karolina trzymaj się kochana:-(
Pampuszek usg ostatnie miałam 15listopada ale wiecie jak to jest ciekawość nie daje żyć nie wiem czy wytrzymam trochę szkoda mi po prostu kolejnej stówy zobacze jeszcze;-)

martuska507 zazdroszczę:-D relaksujcie się :-);-)

Kasiek1983 ja miałam:sorry2: chociaż leżałam już w szpitalu nie zdążyli zrobić mi lewatywy wody odeszły i sru poszło wszystko szybko a że jak się rodzi dziecko to tak jakby robiło się kupkę (wybaczcie za określenie) to się chyba często zdarza też było mi głupio ale nikt nie okazał jakiegoś zakłopotania nie ma się czym przejmować jeśli się zdarzy u położnych to norma;-)
 
hej hej

Wczoraj była wielka niemoc do południa w łóżku :)

Dziś już trochę lepiej na szczęśćie, trzeba się ogarnąć :tak:

Karolina859 - współczuje, bardzo mi przykro :( Wpadnij się pochwalić jak uda się ponownie

Lena strasznie ciężka sytuacja, z tego powodu, że to rodzina. Myśle, że powinniście spróbować tak jak dziewcyzny radziły- ściśle ustalony grafik którego musi się trzymać- jeśli nie, niestety musi wracać.

Iwonaimaja na pewno wszystko będzie dobrze, zrobicie dodatkowe badania i będzie ok

Aesthete fajnie, że się tak zakumplowałyście z Sagą :) Miło sie tak spotykać i mieć wspólne ciążowo- dzieciowe tematy ;-)
Mam do Ciebie też pytanko jak to jest z tym Zusem preferencyjnym ? Ile się go płaci mesięcznie? Coś ok 450 zł z wszystkim ?
 
hej dziewczynki;)

dziś w końcu wyspana i do toalety wstwałam tylko 2razy chyba jednak antybiotyk działa:)

Lena masz rację nie mogę się odkleić i nagadać:)

Mam pytanko co tam lekarz robi na tym połówkowej wizycie?bo chyba 4grudnia jakoś to będzie ten termin a wtedy mam wizytę:)
 
reklama
mamunia - ja tez myslam ,ze juz czulam dzidzie a teraz nic :p i czekam z niecierpliwoscia do 9go grudnia bo wtedy mam dopiero wizyte..Trzymaj sie!;) Daj znac co i jak po wizycie;)

karolina859- nie ma slow, ktore by Cie zapewne pocieszyly dlatego powie tylko, ze wspolczuje i trzymam kciuki bys za jakis czas odzyskala rownowage i bys znow zobaczyla szczesliwe 2 kreseczki.

brandyy- ja mam zamiar chodzic ale jesli beda miejsca na NFZ - do platnej nie mam zamiaru isc.

diabliczka00- no nie narzekam az tak bardzo raczej sie drocze ze Swoim M ,ze "nieuzywane narzady zanikaja"- haha zaraz znajduje w sobie ochote;P co do smalcu- to raczej moj M mial chec;) bo Tesciola osttanio Nas poczestowala i widzilam jak Mu sie oczy swieca to zrobilam;)

martuska507- Kurcze zazdroszcze!!:) My teraz namietnie szukamy autka do kupienia i sporo ofert nad morzem a ,ze mamy do Niego jakies 600-700 km zalezy gdzie to ja mowie- pojedzmy na weekend;P i sobie poogladamy pzy okazji autka i pospacerujemy po plazy:D nigdy jeszcze nie bylam poza sezonem nad morzem - zawsze jezdzimy tylko latem- bo ja wakacji bez morza sobie nie wyobrazam:D mam sentyment do jednej miejscowy - Pobierowo:D moj M zawsze w gory jezdzil ale od czasu jak pojechal ze mna nad morze coz - juz mowi ,ze jak sie Bejbik urodzi to chce jechac "rodzinnie nad morze:D"
Ps. Ile łacznie Was kosztuje taki wypad do Spa??:)

Kasiek1983- Mnie to tez wlasnie zastanawia-- niby jest lewatywa ale moja kolezanka mowila ,ze zrobili Jej lewatywe ale widocznie nie do konca sie wyproznila i jednak przydarzylo Jej sie.. malo tego kazali to posprzatac Jej Mężowi- zrobilam oczy jak mi to powiedziala :D

Pampuszek- magnez z wit,B6 jem na stale praktycznie od lat bo mam zbyt wysoki poziom szawianow wapnia w moczu i mialam straszne bole prawej nerki z tego tytulu ale niczym innym tego nie lecza jak wlasnie magnezem z wit. b6

U Mnie dzis tez szaro-buro za oknem


 
Do góry