reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
mi_lva ja nie jestem za bardzo przesadna ale w tym wypadku bym poszukala innego imienia

iwona Liliana jest super imie, tez nad nim myslimy. Ale bym zjadla taka babke cytrynowa :tak:

skorupka trzymam kciuki za badania
 
ptysia -genialne torty!!!


lawendowy_sen - oj tez cudne!!!

pampuszek -witam i ja;) skad Jestes:?:)- Ja tez mam 22 lata - tylko, ze My swiadomie sie staralismy (mam problemy zdrowotne i liczy sie czas..)a i moj M ma 29 lat wiec tez inaczej to wyglada niz bym miala rownolatka;_ ) pewne nie bylby taki ochoczy:p

Straciatella - witaj na nowo:D:::D - jak fajnie ,ze wrocilas;D Zdrowka zycze;)
 
reklama
Hej dziewczyny!

Straciatella - Bidulo, ale Cię choróbska wymęczyły. Najważniejsze, że już w domu. Teraz leż i wypoczywaj ;-)
Skorupka - Trzymam kciuki za wizytę.
Kotka83 - Za Twoją wizytę również trzymam kciuki ;-)

Dziewczyny współczuję, wam przeżyć zębowych. Ja tak nie lubię dentystów. Po ciąży z małą wyrywałam jedną 8, ale poszło szybko, 3 szwy i po bólu. Będę musiała wyrwać pewnie resztę ósemek, bo po tej ciąży chce założyć aparat, ale to już ortodonta powie co i jak ;-)

U nas dzisiaj leniwie. M odsypia po maratonie w pracy. A my z małą snujemy się po domku.
Zamówiłam małej w końcu firankę i żyrandol. Bo remont się skończył, a na suficie dalej wisi sama żarówka i okno puste :-(.

Miłego dnia
 
Do góry