reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam :)gratuluję Wam dziewczyny takich zainteresowań.. świetne są te ręczne robótki (bardzo w moim stylu), ja jednak nie mam zdolności manualnych, ale podobają mi się zawieszki, poduszeczki i inne tego typu cudeńka :-D
My weekend również spędziliśmy leniwie, ale na nieszczęście jak u jednej z Was- ciąg dalszy remontu...
Dzisiaj wybieram się do endokrynologa,na szczęście TSH sporo mi spadło, ale zobaczymy co tam dzisiaj mi powie...

Aha i też chciałabym zacząć jakieś ćwiczenia żeby się chociaż troszkę poruszać :-D
 
dobra ja się biore za porządki gości mam dzisiaj popołudniu a ze mój serial leci dzisiaj trochę później to teraz posprzątam
jeszcze będę robic ta babke cytrynowa ciekawa jestem jak mi wyjdzie
 
Sagaa z tym TSH mam sobie dać na wstrzymanie bo wg gin wszytsko jest okej więc zaufam lekarzowi i sobie odpuszczę :-)
Straciatella welcome back! Dobrze,że już jesteś, bo tu od zmysłów odchodziłyśmy gdzie się podziewasz!!! Współczuję ogromnie takich przeżyć chorobowych, dobrze że już po wszystkim:-)
Lawendowy- fantastyczne rękodzieło, wejde na odpowiedni wątek i zlookam co tam się dzieje oraz może wrzuce kilka swoich hand made'ów;-)
Powiem Wam że w ten weekend to mi tak brzuch wywaliło, że w cięzkim szoku jestem;-) Wczoraj miałam wrażenie że czuję mini kopniaczki, nigdy czegoś takiego nie czułam więc może to i Bobik daje o sobie znać...będę to monitorować:-)

Lęcę dziś na spotkanie z koleżnką, która jak się okazuje ma termin też na maj, więc ją zaproszę do nas na forum by poznała majową elitę:-D
 
Straciatella, dobrze że jesteś :) cieszę się, że już lepiej i z maluszkiem też wszystko ok :) już nam nie rób więcej takich niespodzianek ;)
to w takim razie przekazuję Tobie z powrotem grupę :p bo chciałam tylko zaakceptować zaproszenia dziewczyn :D
 
Straciatella jak dobrze:)
Dziewczyny Wy to niezłe zdolniachy jesteście. Co druga to zdolniejsza:)Mnie wczoraj wieczorem tak bolało podbrzusze, że aż płakałam. Nie skurcze tylko taki ciężki ucisk. Już nawet sprawdzałam wszystkie ginekologiczne izby przyjęć w necie ale w końcu chyba z tego płaczu usnęłam. Dziś już nie boli więc myślę że po prostu jak gości miałam cały dlugo weekend to non stop na nogach byłam. Mnóstwo gotowania i zmywania i zabawiania ludzików i to dlatego ten ból. Bo nawet nie miałam kiedy się położyć w ciągu dnia i odpocząć a zwykle właśnie poleguję. I jeszcze moja mama mi krwi napsuła. Ech. Na szczęście już pojechali i sobie odpocznę.
 
applecruble zmobilizowalam sie dzis i napisalam wreszcie przepis na kotleciki (na odpowiednim watku):-)

stracciatella witaj po przerwie:-) najwazniejsze, ze jestes juz w domku i ze czujesz sie lepiej:-)

szkola Ty az 7 kg schudlas?
 
hej, hej :-)

co za noc! chyba tysiąc razy wstawałam na sikanko :wściekła/y: masakra jakaś ... rano nie mogłam podnieść się :crazy: generalnie nawet teraz czuję mega senność :eek::eek: a to dopiero 11, połowa dnia pracy :sorry:


dzisiaj Mrówek zaliczy bilans sześciolatka ;-) w końcu przypomniałam teściowej, że jej wnuk już dawno 6latek ;-) że bilansik trzeba by zrobić ;-) i przy okazji szczepienie na meningokoki .... dwie stówki zostawię w punkcie szczepień ;-)


STRACIATELLA super, że już w domku :tak: zdrówka, zdrówka i odpoczynku ;-)

ANNAD wasza motoarena to takie moje marzenie ;-) by na niej meczyk obejrzeć ;-) masz rację - na stadionach coraz więcej buraczych kiboli ...

Jaaa, masakrycznie, współczuję... a zwykłej coca coli próbowałaś na wymioty ? Ja w wakacje miałam grypę żołądkową i dało radę, no ale to musiało być straszniejsze, bo u mnie trwało tylko noc...
na rotawirusy żadna cola nie pomoże ;-) na moją ostatnią jelitówkę również nie pomagała ;-)
 
reklama
witajcie dziewuszki;*
Straciatella witaj spowrotem oby na dobre!
coca-coli w ciąży nie można nadużywać ma negatywny wpływ na łożysko i dziecko może się od niego odkleić!!!
współczuję wyrywania ósemki przeszłam to w kwietniu, a przez te suchary w szpitalu wyleciała mi plomba i jutro będzie mi wiercić ojoj:crazy:
 
Do góry