reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
iwonaimaja u nas jak będzie dziewczynka to też planowaliśmy dać jej na pierwszę Liliana, a na drugie Nikola albo Julia :) Moja mama ma Lila na imię i miałaby imię po babci :)
 
Ale mnie dzis glowa boli masakrycznie, az mi uszy zatyka i kreci mi się w niej niemilosiernie, do tego muli mnie maksymalnie dzisiaj, lodówkę myłam w piatek a dziś mam wrazenie ze wali mi trupem:/ i nie mogę jej otworzyc z tegoż powodu.

A w pracy w niedziele mowie do kolezanki " jezuuuu kiedy ta baba się myła? okrutnie smierdzi brudem i potem...." a ona mi na to, "nic nie czuc", to mowię "idz kolo niej i poniuchaj" , poszla, wróćiła i mowi, " nic nie czuc", więc już się nie udzielalam, chyba mam jednak wyostrzony wech na smrodki:// niestety, Ale na ta kobiete bez kitu, myslalam że się pohaftuję.

ja dzis mam shreka na tapecie TV, syn ogląda wszystkie czesci, wiec zbuntowanego popatrzę jutro:)

TRzymam kciukasy za wizytujące:)) będzie dobrze:)

W ogóle zauwazylam że odkąd jestem w ciąży, straszne mam kichanie:) nie dość ze często, to jeszcze seriami , po 4, 5 razy kichnięc ciągiem:)) więzadła mam wrażenie że się rozrywają od tego heheh
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:) Postanowiłam się przyłączyć. Termin mam na 19 maja, to moja pierwsza ciąża. Jestem na chorobowym i muszę przyznać nie przypuszczałam że tak strasznie będzie mi się będzie ciągnąc ten czas. Nie mogę się już doczekać wiosny:)
 
Witam readerle :)
dziewczyny dziś wyszłam ze szpitala :) nawet nie wiecie jak się cieszę, prawie tydzień mnie nie było w domu. Nie nadrobię Waszych wpisów, naprodukowałyście, że hej! :)
ciesze się, że u Was wszystko w porządku. Ja teraz jeszcze więcej będę leżeć i się obijać. Na dzisiejszym badaniu mówili coś o duphastonie, ale jeszcze nie mam wypisu. Popołudniu się zorientuję jak to wygląda. Ważne jest jedno - jest dobrze :) a jak miło znów z Wami popisać i powrócić do żywych :)
 
Ale mi sie dzisiaj dzien w pracy ciagnie:sorry:
Jeszcze 3 godzinki mi zostaly... w koncu mezus ma jeden dzien wolnego i przyjedzie po mnie:tak:

ewwe z kichaniem mam to samo:-D

skorupka89 ja już dawno nie widziałam w sklepach tego masła.. ale pamiętam jego smak :D I teraz też mi się zechciało!

readerle witaj na majóweczkach :) Kochana ciesz się ciążą ile możesz :) Teraz może i się ciągnie, ale potem tak zleci, że nawet nie zauważysz kiedy. Ani się nie obejrzysz, a Twoje maleństwo będzie szło do przedszkola, potem do szkoły...

bajka witaj z powrotem :) Najważniejsze, że już wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry