reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Oj tam, wiadomo że nie nadużywać, kto tu mówi o nadużywaniu. Jak ostatnio byłam chora (ale też nie w ciąży) to kilka łyczków mi pomogło a nie tam od razu żeby nadużywać ;). Wiadomo że kofeina i duże ilości cukru nigdy nie są dobre...
 
reklama
mi_lva fakt, mogłoby codziennie lecieć :D

Karoli jak mieszkałam w Norwegii to tak mieszkaliśmy wszyscy razem. Tata nas tam zabrał. Ale w lipcu przeprowadziłam się do Irlandii, bo dostałam fajną ofertę pracy i niestety rodzice zostali tam :(

ewwe matko, aż się zarumieniłam :D Dziękuje za komplementy :) Miło usłyszeć takie słowa. Powiem Ci, że ja byłam całakiem inna jak miałam 14-18 lat. Wtedy myślę. że się wyszalałam aż nadto :p Potem poznałam obecnego męża, zaszłam w pierwszą ciąże i po prostu się zmieniłam :)

Pampuszek ja próbuję ograniczyć słodycze, ale niestety mi nie wychodzi :D Podziwiam Cię za wytrwałość do ćwiczeń :)

straciatella witaj z powrotem kochana! My się tu zamartwiałyśmy strasznie o Ciebie. Ale Cie te choróbska musiały wymęczyć bidulko :( Najważniejsze, że jest już lepiej i wypisali Cię do domu :)
 
babka się już piecze zobaczymy jak mi wyjdzie dawno się tyle ciasta surowego nie najadłam :zawstydzona/y:

facet wlasnie do mnie dzwonil o ta mase no i dorzuci do paczki jeszcze 0,5kg wiec nie będę musiala dwa razy za paczke placic

co do kopniaczkow to choć sama mi się wydaje ze czasami czuje to wiem ze to jeszcze za wcześnie pamiętam ze w pierwszej ciąży na początku to było takie bulgotanie w brzuchu kopnaczki to dopiero będziemy czuc za kilka tygodni
 
Karoli a ja przyjechalam do rodzicow na wakacje zarobic troche kasy ale poznalam mojego meza i tak jestem tu juz 5 lat :-) a dwa lata po mnie przyjechala moja siostra z mezem :-)

Straciatella teraz wypoczywaj i nabieraj energii, dobrze, ze maluszek caly i zdrowy

Pampuszek cola pomoze owszem ale na lekkie zatrucie pokarmowe nie na takie co trzeba lezec w szpitalu na tabletkach pod kroplowka,


Witam wtorkowo!

Zapowiada sie dlugi i nudny dzien w pracy.. Wczoraj jak padlam na lozko tak usnelam zaraz bo mi tak slabo bylo. Dzis jest lepiej ale dalej mam mdlosci, byleby tylko nie zwymiotowac na srodek biura w pracy to bedzie dobrze :-).

A Wy jakie plany na dzis?
 
Cześć dziewczyny :-)

straciatella - dobrze że jesteś, zdrówka życzymy :-)

u nas sprawy małżeńskie się trochę pokomplikowały.. i chyba muszę bardziej zwracać uwagę na K. :) długi wolny weekend, to bardzo pracujący weekend :( ja wróciłam do domu w poniedziałek to padłam prosto do łóżka..
Dziś wizyta na prenatalnych:-) już nie umiem się doczekać :-D K. się zastanawia czy poznamy już płeć - niecierpliwiec :-)

Miłego dnia :-)
 
trzymam kciuki za wizytę:-)
u nas to największym niecierpliwcem jestem ja zwłaszcza jeśli chodzi o płeć;-)
dziś wybieramy się na zakupy i chce młodemu kupić kombinezon macie jakiś sprawdzony fajny a cena nie z kosmosu;-) czy np w 5-10-15 są porządne?

jeszcze taka sprawa byłam wczoraj u rodziców i rozmawialiśmy o imionach powiedziałam że dla chłopaka podoba mi się Tadeusz a mama na to że u nas w rodzinie to imię jest pechowe bo moj chrzestny miał tak na imię i miał śmiertelny wypadek na kopalni i wszyscy Tadeusze w rodzinie jakoś tak pechowo giną co wy na to kusić los czy się tym nie przejmować ???
 
Ostatnia edycja:
Straciatella, dobrze, że już wszystko u Ciebie ok.
To się namęczyłaś bidulko. Odpoczywaj teraz i dbaj o siebie i Maleństwo.

Melduję, że wyrwanie ósemki trwało może ze 3 minuty. Dłużej zajęła mi rozmowa z panią dr, bo o wszystko się wypytała.
Obeszło się bez nacinania dziąsła i bez szwów. Jeśli można być zadowolonym z wyrwania zęba, to ja jestem :tak:

Miłego dnia. I dbajcie o siebie i dzieciaczki:tak:
 
Uff jeszcze godzina do przerwy na lunch. Drugie sniadanie juz zjadlam, ale znowu jestem glodna:-D

skorupka trzymam kciuki za wizytę i koniecznie daj znać jak już będziesz po :)
 
reklama
Straciatella - wszystkie się tu o Ciebie bardzo martwiłyśmy. Nie rób nam więcej takich numerów, ok??? ;-) a na poważnie, to dobrze, że już wszystko z Tobą ok i gratuluję pierwszych kopniaczków :-)
 
Do góry