reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej Dziewczyny,

To ja sie dopisze do cierpiacych dzisiaj. Bardzo mi sie kreci w glowie jak wchodze po schodach, wstaje z kanapy, stoje dluzej itd. Zaczelo sie w nocy jak wstawalam siku w pewnym momencie mialam ciemnoprzed oczami ale jak usiadalm to zaraz przeszlo. I teraz te zawroty glowy ciagna sie caly dzien. Macie jakies sposoby na to??
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Nie będę się rozpisywać, ale chciałam Wam życzyć miłego wieczorku i spokojnej nocki. Dobranoc.
Czy ktoś wie co ze stracciatella?
 
Hej dziewczyny, u mnie straszny dzień dzisiaj. Ostatnio któraś pytała, czy jest ktoś kto jeszcze nie wymiotował. Ja! NIE MOGĘ ZWYMIOTOWAĆ!!! ale strasznie mi się chce, dzisiaj odruchy wymiotne od wszystkiego - nawet lodówki otworzyć nie mogłam, bo od samego otwarcia mnie mdliło... z kościoła też przed końcem wyszliśmy, bo nie wytrzymałam... masakra! jeszcze takiego dnia nie miałam, coraz gorzej, a miało przecież już przechodzić...

brzuch rośnie, piersi też, stanik który kupiłam robi się ciasny...

Straciatella odezwij się kochana, co z Tobą?
 
a mnie jakieś przeziębnie dopadło. M robi mi cały dzień herbatki i wychodzi z psem na spacery, ja byłam tylko rano, bo później deszcz zaczął padać i wolę się nie narażać dodatkowo :)
nie wiem czy wspominałam, ale jestem wielkim fanatykiem placków ziemniaczanych. szczególnie tych mojej roboty :-D no i dzisiaj robiłam z gulaszem, o mamusiu, ale pyszne wyszły :D

a wam to współczuję mdłości :/ mi to smaki wracają :) jem już słodycze i mięso :)
 
a mnie jakieś przeziębnie dopadło. M robi mi cały dzień herbatki i wychodzi z psem na spacery, ja byłam tylko rano, bo później deszcz zaczął padać i wolę się nie narażać dodatkowo :)
nie wiem czy wspominałam, ale jestem wielkim fanatykiem placków ziemniaczanych. szczególnie tych mojej roboty :-D no i dzisiaj robiłam z gulaszem, o mamusiu, ale pyszne wyszły :D

a wam to współczuję mdłości :/ mi to smaki wracają :) jem już słodycze i mięso :)

Daj kochana przepis na te placki z sosem. Uwielbiam!
 
reklama
Do góry