reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Co do snow,to tez miewam jakies glupie...a najgorszy to jest taki, ze mam lek,ze zostane sama bez meza. Nigdy nie widzialam obok niego we snie kobiety,tylko taki lek dziwny:( Jak sie obudze to odrazu sie do niego przytulam i to tak mocno:) Dzisiaj natomiast snilo mi sie,ze zdradzilam meza z kolega z podstawowki.Oczywiscie musialam zaraz opowiedziec rano ten sen mezowi:D Stuknal mnie w glowe:D Najwyrazniej nasza ciazowa psychika zmienna/inna jest:D

Asku, to dalej przeprowadzcie sie do Berlina. Polece Ci szpital i bedziemy rodzic razem:) jeju ale fajowo:)
 
no to ja też raczek 6.07:-)
Mnie coś dzisiaj znów kosć ogonowa trochę boli ja nie wiem pare dni spokoju i znów się odzywa brzuch albo krzyż:-(
Na obiad dzisiaj robię żurek;-)
 
perelka, matko jakbym sobie zurku zjadla. Mowilam nawet mamie, zeby mi zrobila, ale nie zrobila:-( No nic, musze obejsc sie smakiem, bo skad ja tutaj zakwas wezme. Moze nastepnym razem jak polece do PL to zjem.
 
Ja raczek z 23.06 :happy2: Dzisiaj i jutro w pracy, ale pewnie jakoś zleci. Dzwoniłam do szefowej, czy przyjedzie (chciałam jej powiedzieć), ale powiedziała, że nie, że dopiero po świętach porozmawiamy. Może to i lepiej, chociaż wolałabym mieć to już za sobą.
 
Co do snow,to tez miewam jakies glupie...a najgorszy to jest taki, ze mam lek,ze zostane sama bez meza. Nigdy nie widzialam obok niego we snie kobiety,tylko taki lek dziwny:( Jak sie obudze to odrazu sie do niego przytulam i to tak mocno:) Dzisiaj natomiast snilo mi sie,ze zdradzilam meza z kolega z podstawowki.Oczywiscie musialam zaraz opowiedziec rano ten sen mezowi:D Stuknal mnie w glowe:D Najwyrazniej nasza ciazowa psychika zmienna/inna jest:D Asku, to dalej przeprowadzcie sie do Berlina. Polece Ci szpital i bedziemy rodzic razem:) jeju ale fajowo:)
mi też ostatnio się śniło,że zdradziłam męża i to z jego kolegą okropnym takim,starym i brzydkim..masakra;-) a tak w ogóle to od wczoraj boli mnie brzuch,nie wiem czy to macica mi się rozciąga,czy od tych zaparć,ale wcześniej takich bóli nie miałam i trochę się martwie..jutro ide do lekarza i mam nadzieję, że wszystko w porządku;-)
 
reklama
a z zakazanej listy? Czasem mam takiego smaka na energetyka :szok: albo raz wzięło mnie na coca-colę wygazowaną(?) wypiłam dwa łyki ale zachciankę zaspokoiłam...
Czasem mam ochotę na ser pleśniowy(tego niebieskiego lazura :zawstydzona/y:) albo wędzoną makrelę...

a co makreli nie można jesc??? pierwsze słysze.. a mowi ze właśnie ryby są dobre i wskazane...
 
Do góry