reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
stazi24 ja to bym chetnie sie z Wami spotkala ale mieszkam za daleko:-( Chcialabym poznac kogos z Berlina,czy Potsdamu. Moze ktos tutaj jest? a Z Polski pochodze z kujawsko-pomor.:-)
 
Hej Majóweczki!

No to wczoraj miałam taki dzień ( w sumie 2 dni),że ok 21 mój brat się wkurzył, zadzwonił do mojej Pani Gin i pojechał do niej po czopki na wstrzymanie wymiotów, bo już nawet po łyku wodu siedziałam nad kibelkiem. Dostałam ochrzan, żewcześniej nie dałam znać o tych wymiotach bo odwodnienie mi groziło i gdyby nie przeszło do rana to na kroplówkę bym musiałą jechac,ale naszczęście po czopkach przeszło i dziś wszytsko jest dobrze i nawet głowa przestała boleć:-)

Dziewczyny na mdłości i wymioty dostałam czopki o nazwie TORECAN 6,5mg (czyli jest lek na te dolegliwości)
Ponadto na mdłości jeśc dużo lodów, nawet po łyżeczce, powoli, by uspokoić żołądek (ja o 23 wczoraj zjadłam z bólem mega słodkie Grycany stracciatella)
Pić, pić i pić, najlepiej wziąc plaster cytryny, miód, pełno imbiru i rozgnieśc to razem, dodać świeżej mięty lub jak się nie ma to z torebki i zrobic napar, pić na ciepło lub na zimno.

I nacisnęłam przez telefon tą gin w sprawie TSH i mam zrobić FT4, od tego wyniku będzie wiadomo co z tą tarczycą-dzięki dziewczyny bo gdybyście mi na to tak mocno uwago nie zwróciły to bym olała tą sprawę;-)
 
gratuluję 2 kreseczek, lipcowe są zawsze najlepsze - sama jestem z lipca :-D

a ja mam skurcze macicy jak kicham - tragiczne :(

Zgadzam sie, lipcowe są najlepsze ja 07.07 :) a z tymi skurczami przy kichaniu myślałam ze już mi przeszło, a wczoraj jak sobie kichnelam to jakby mi ktoś więzadła przecinał :/ tragedia. Już staram sie nogi podkurczac jak mnie nachodzi ochota na kichniecie, czasem pomaga.

I gratuluje koleżance 2 kresek! Ciazy bez przebojów życzę :)

Mówicie o snach, dzisiaj wylądowałam na Ukrainie nie wiedzieć po co i na co, szukałam pociągu ale nie potrafiłam sie dogadać. A mama dzwoni i mówi ze mam być za 5 min bo mi telefon zabierze :D
 
stazi24 ja to bym chetnie sie z Wami spotkala ale mieszkam za daleko:-( Chcialabym poznac kogos z Berlina,czy Potsdamu. Moze ktos tutaj jest? a Z Polski pochodze z kujawsko-pomor.:-)
ależ kocham Berlin :tak: och, nawet ostatnio ślubnemu zaproponowałam, by jechać rodzić do Berlina :tak:

Pić, pić i pić, najlepiej wziąc plaster cytryny, miód, pełno imbiru i rozgnieśc to razem, dodać świeżej mięty lub jak się nie ma to z torebki i zrobic napar, pić na ciepło lub na zimno.
z imbirem ostrożnie :tak: jego nadmiar powoduje nadmierną produkcję soków żołądkowych ;-)
 
ANilewe super wiadomosć!! Gratulacje!!


Co do snów to mnie ostatnio bardzo często się śni że albo mąż mnie zdradza, albo że robi maślane oczy do jakiejś panienki która się do niego pindrzy... :baffled: nawet kilka razy mi się śniło że gdzies tam idę a jakaś panienka klęka przed nim i rozpina mu rozporek, lub już klęczy... no i chyba wiecie co robi... :baffled: Nie mam pojęcia co te sny mogą oznaczać, nigdy takie rzeczy mi się nie śnią, w ciązy z córą 5 lat temu miałam pierwszy i jeden jedyny raz sen o jego zdradzie - normalnie aż rano na niego wtedy nakrzyczałam i cały dzień chodziłam zła a on obrażony że oberwało mu się za sen :-D Potem był cały czas spokój, w ciązy ktorą poroniłam w tym roku w marcu też mi się raz śniło że mnie zdradził, potem znowu był spokój z takimi snami a teraz to śni mi się to notorycznie... :szok: Próbowałam to interpretować na rózne sposoby i kurczę naprawdę ufamy sobie, nie mam pojęcia dlaczego podczas ciąż mam takie sny.... :confused:



U mnie dzisiaj kluski śląskie z sosikiem i surówką z czerwonej kapusty, mniam uwielbiam... :cool2: Kluski zrobiłam sobie już wczoraj wieczorem(mąż wyrabiał ciasto żebym się nie przemęczała ;-) ) i czekają w zamrażarce więc tylko ugotować :tak:


Struss FT4 dla odmiany im bliżej górnej granicy tym lepiej ;-) Także odbierając wynik zapytaj też o granice bo je akurat laboratoria mają rózne.
 
kluchy śląskie będę jeść w piątek :tak: mamusia robi :-p i do tego rosołek :tak: zakładam, że dostanę część na wynos, bo muszę teraz dbać o siebie :-D plusy tego stanu, że mamusie bardziej rozpieszczają ;-)
 
Joanna23 podobno takie sny oznaczają ze będziesz szczesliwa albo ze maz bardzo kocha

pamiętam jak mi się snily takie sny ze maz mnie zdradzal to sobie w senniku na necie sprawdzałam już nie pamiętam dokładnie interpretacji ale wiem ze było to cos dobrego

ktoras pisala o teściowej moja ostatnio mi powiedziała ze pewnie dlatego taka slaba jestem bo nic nie musze robic

mam nadzieje ze te dziewczyny co od jakiegoś czasu się nie odzywaja to tylko dlatego ze maja problemy z internetem nie wiem czy czasem olapalo nie przestala pisać jak jej zwrócono uwagę ze pisze post pod postem (chyba dobrze kojarze ze to jej)
 
karmelkowa,Joanna23 sny się ponoć tłumaczy na odwrót :-)
Moje sny, to bez przerwy takie głupoty że czasem jak wstanę to się zastanawiam czy aby ze mną wszystko ok:confused:
Pamiętam jak jeszcze zanim miałam pierwsze USG to śniło mi się że będę mieć bliźniaki, a że moja kuzynka która bliźniaczki już ma, urodziła...9-cio raczki! Leżały takie maluszki w trzech rzędach po trzy :D
Już nie mówiąc ze standardem, co drugi dzień był sen że widziałam na swojej bieliźnie krew, pełno krwi...
Raz mi się śniło że byłam u ginekologa, i mnie badał na takim fioletowym fotelu, a gabinet miał cały ze szkła i było widać ze środka spacerujących ludzi i bardzo się wstydziłam:confused:
A później poszłam do sklepu po bagietki, i spotkałam tego gina i mnie ochrzanił że mam za dużą torebkę bo nie wolno więcej niż 5kg nosić w ciąży...

Podobno ciążowe sny w ciąży są normalne bo psychika musi odreagować odmienny stan...

Widzę że same pyszności dziś u nas :D
moje gołąbki już się robią, połowa normalne a połowa "bez zawijania" :)
Jeszcze tylko sosik pomidorowy...
Jak wyjmowałam kapustę z wody, to mnie okropnie zemdliło...;/
Teraz piję herbatkę z cytrynką i cukrem... tak się nauczyłam, tak mi smakuje że piję po trzy dziennie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry