reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam :)

krew oddana, teraz do 14 muszę czekać na wyniki...
apap na głupią głowę kupiony:dry:
kapusta na gołąbki też jest :-D ale to już jutro będę działać
wczoraj wcześniej się położyłam a w nocy wstałam na siku o godzinie 00:01 :baffled: i potem już nie usnęłam. tzn zasypiałam na 10-20 minut i przebudzenie, i tak aż do 6... jestem wykończona...
 
reklama
ooo ivon gdzie mieszkasz ;) tez mi się marzą gołąbki ale jakos nie mogę się zabrać ;) hihii..

u mnie dziś ważny dzień..tatuś przylatuje... nie widzieliśmy się 5 tygodni.... wtedy byłam jeszcze płaska a teraz to brzuszek już widać :) no i fajny biust mi się zrobił :D chociaż w ciązy mogę powiedzieć ze mam cycki :D to jest wielki plus :)))


co do głupich snów to też jej mam.. :( czasami to az się budze zdenerwowana.... az mnie brzuch boli bo się stresuje przez sen.. ehhh.. człowiek nawet spokojnie się wyspać nie może ;)

ale podobno u ciężarnych złe zny to normalne ....:no::no::no::no::no:
 
ja też mam takie głupie sny.. ciągle widze krew na bieliźnie a zdrady też mi się kiedyś śniły

Skorupka- kilka dni wcześniej i możesz urodzić byczka :-)

Sebata oo jak fajnie- a gdzie miałaś męża przez tak długi czas? Z piersi będzie na bank bardzo zadowolnyyy a i brzusio wycałuje :-)



Dziewczyny napisałam SMS-ka do Straciatelli, że bardzo się o nią martwimy i mam nadzieję , że mi odpiszę to dam znaka :)
 
Ostatnia edycja:
mój M w Norwegii... :) my do niego dołączymy dopiero w lipcu.. bo rodzic będę w Polsce i musze poczekać aż starszy syn skończy 2 klasę i komunia w tym rroku :)

ale damy rade :))

bąbelek... zdrady w snie też miałam... najgorsze że te sny są takie realistyczne i je panietam i niemoge długi czas o tym zaopmniec ;) dziwne to wszytsko :szok::szok:
 
Sebata też mi się kiedyś marzył wyjazd do Norwegii - lepsze perspektywy, życie... No ale nie mamy nikogo tam, żeby móc jakoś zacząć funkcjonować.
Fajnie sobie ułożyliście, synek skończy szkołe, zaliczy komunie, maleństwo będzie miało z miesiąc i polecicie wszyscy razem:-)

An-ka też mam nadzieje że to właśnie komputer :)
 
sebata ja mieszkam na pograniczu 3 województw: dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie, nieraz się zdarzało że w jeden dzień byłam we wszystkich 3, bo to kwestia 50 km :-D

ja ryby uwielbiam... śledzie pychota- jestem w 7 niebie, wędzona makrela, albo te szprotki w sosie pomidorowym... myślę że jak raz na miesiąc sobie dziubniemy co-nieco to się nic nie stanie, bo wszystko jest dla ludzi, ale wszystko z umiarem ;-)

a te sny to jakaś masakra... takie prawdziwe i jak się budzę to aż gęsią skórkę mam... aż sobie poduszkę wzięłam i jak mojego nie ma to się do poduchy przytulam żeby się tak nie bać, bo wtedy wiem że jestem w łóżku i to się nie dzieje naprawdę :-p
 
Karoli w necie jest pełno przepisów na domowy zakwas, tu pierwszy lepiszy: Zakwas na żurek przepis | Kotlet.tv
joanna 23 dziekuje Ci:-) Nie wiedzialam, ze mozna samemu heh:-) Ja zurek jadlam kilka razy w zyciu przy okazji czegos. A teraz mi sie po prostu kwasu i ostrego chce. Ja zanim nie poznalam mojego m, w ogole nie umialam gotowac. Zero doslownie, co najwyzej jajecznica. Teraz dopiero robie sie kuchara heh i eksperymentuje, ale bardziej w strone zarcia wloskiego. Moj m zurku raczej na pewno jesc nie bedzie :-) bo to nie w jego guscie:-)
 
reklama
ja ostatni dzien blizniaka :) 21.06

Sny o krwawieniu też mi się zdarzają... Ostatnio czytałam że czerwona krew oznacza szczęście...

mi w noc poprzedzajaca usg prenatalne snilo sie ze obudzilam sie a tam peln krwi - takiej zywej, czerwonej... bleeee - no i na usg wsyzstsko super :)
Dziewczyny napisałam SMS-ka do Straciatelli, że bardzo się o nią martwimy i mam nadzieję , że mi odpiszę to dam znaka :)

dobrze zrobilas - tez o tym myslalam :)
 
Do góry