reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam w ten jakże piękny poranek :-D za oknem jeszcze ciemno... Ja zaraz jadę do szkoły wrr... i zajęcia do 20, jutro też ... masakra.

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
Hej, w końcu mam chwilę żeby spokojnie poczytać:) U nas ok tak mi się przynajmniej wydaje. Chociaż mam chore jazdy że coś jest nie tak a usg dopiero 5.11, ale w pierwszej ciąży też tak schizowałam. Wtedy był to tylko mój mały bałagan w głowie i mam nadzieję że teraz też tak jest.:-)
Dzisiaj mamy wesele, a mi się chce wyć bo ni mam chęci na nie iść:)
 
Witam w ten jakże piękny poranek :-D za oknem jeszcze ciemno... Ja zaraz jadę do szkoły wrr... i zajęcia do 20, jutro też ... masakra.

Miłego dnia Wam życzę :-)

Bidulka, współczuję :( ja bym nie dała rady. A miałam właśnie kolejna podyplomowke zacząć ;-)

Miłego dnia kochane, odezwę sie pewnie dopiero wieczorem... Dziś pracowity dzień!
 
od wczoraj głowa mi pęka. a dziś zaczęło mi się jakieś plamienie..jak do 12 będzie źle to jadę na IP..
smutno mi i boję się:(
 
Ostatnia edycja:
Kotka spokojnie, idz na IP od razu, nie zwlekaj, być moze to nic takiego, a być może czas odegrać moze tutaj duzą rolę. Nie czekaj, tylko wskakuj w buty, i leć.

Ja schizuję już do granic mozliwosci, przez to ze te objawy mi się jakby skonczyły. ostatnio brzuch bolał mnie w sobotę tydzień temu i od tamtej pory nic. coś tam lekko pocmiło w srode chyba. Juz sama nie wiem co myslec. Mam wrazenie że brzuszek tez mi nie rośnie.nic w nim nie czuję, żadnych zmian. Jestem przerazona a wizyta dopiero w srodę.

Byłam wczoraj apropos tego TSH ale dostalam tylko skierowanie do endo na poniedziałek.no cóż, musze czekać.

Ja dziś lece do pracy, smutno mi ze tak ladnie za oknem, a ja dzien spedze w pomieszczeniu bez okna:/ do tego chciałabym ten czas spedzic z moimi chłopakami:( buuu nienawidzę weekendów:/
 
reklama
applecrumble ja mam ta ksiazke "ciezarowka przez 9 miesiecy" ale nie bardzo mi sie podoba. Dla mnie takie "za lekkie", no ale wiadomo gusta sa rozne, co kto lubi, np mojej siostrze sie podobalo.

ewwe nie ma co panikowac, ponoc objawy moga tak zniknac z niczego. Mnie wszystko ustapila na kilka dni w 8 tygodniu i znow powrocilo, zmeczenie, uczucie, ze chce sie wymiotowac caly czas, wrazliwosc na zapachy i ciezkie piersi. Ale moze Ty nalezysz to tych szczesciar co maja objawy bardzo krotko.

brandy milego dnia na zajeciach, zleci szybciutko!


Poztaym to dalej czekam na termin skanu caly czas (mieszkam w uk), juz bym tak bardzo chciala, zeby ktos mnie zbadal tak konkretnie i powiedzial, ze wszystko ok... No ale trzeba pozytywnie myslec prawda?
Jakie macie plany na weekend?
 
Do góry