reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Cześć dziewczyny :-) jak tam Wasze samopoczucie? U mnie kiepsko bo nadal boli mnie głowa , już nawet popołudniowa drzemka nie pomaga ani kawa z mlekiem , a do tego skurcze brzucha...
 
reklama
Karolina współczuję... jutro pewnie będzie lepiej :) u mnie tylko 3 momenty mdłości, także nie jest źle. A jak reszta się trzyma? Mam tę książkę "w oczekiwaniu na dziecko" dostałam ją od kuzynki jak byłam w pierwszej ciąży
 
Udało mi się umowic na poniedzialek, choc mysle ze kwesta dwóch dni juz nie ma tutaj znaczenia, ale kto wie:))
Dzięki Magda, trochę mi lepiej:) mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Moje samopoczucie w miare, zwarzywszy na fakt ze synek walasnie zasnął, męża nie ma:))) mam czas tylko dla siebie - mogę się zmierzyć z bajzlem jakiego narobiliśmy przez cały dzień:) i to trochę mnie wkurza, ale szybciej zacznę, szybciej skończę, i będę mogła sobie poleniuchować :))
 
U mnie mdłości, takie które nie pozwalały wstać skończyły się mniej więcej tydzień temu. Nadal mnie czasem mdli, jestem wrażliwa na zapachy, zwłaszcza fajki (chociaż przed ciążą jarałam jak smok) ,ale mogę żyć. Jest super. Brzuch boli mnie mniej niż na początku,a może już się przyzwyczaiłam po prostu:)

tylko kiedy jest taka pogoda jak dziś, potwornie bolą mnie kości i stawy. ale poza tym jest dobrze:)
 
Witam Drogie Majoweczki!

Pozwolcie, ze sie dolacze :-). Ja naszczescie ciaze znosze jako tako, nie liczac tego, ze jestem baaardzo zmeczona i spiaca i wrazliwa na zapachy. Ale jeszcze troszke i te pierwsze trzy miesiace pojda w zapomnienie, bedzie znacznie lepiej (podobno...). A Wy powiedzialyscie juz swoim bliskim, ze spodziewacie sie dzidziusia?
 
gwiazdeczka witam :) na kiedy masz termin? nie wiem jak pozostałe dziewczyny, ale u mnie wiedzą tylko najbliżsi, tzn. mama, tata, teściowa i rodzeństwo (niecałe), aaa no i koleżanki i koledzy z pracy, bo od 23.09 jestem na zwolnieniu. Reszta nawet jak pyta to udaję i mówię, że pracuję, a jak kogoś spotykam z nienacka to musze klamac i mowic ze mam wolne :)
 
reklama
Cześć Gwiazdeczko! U mnie wie cała rodzina po 2 stronach i kilku znajomych :o

No tak nie każda robi tsh, ja robiłam bo vitaminy które biorę są z jodem i wg ulotki przed zastosowaniem robi się tsh:o
 
Do góry