reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja tez pierwsze slysze ;) ale nie da sie powstrzymac przed glaskaniem. Dziewczyny mnie dzisiaj ranompierwszy raz dopadly nudnosci- znaczy chyba, bo wczesniej nie mialam. Najpierw zrobilo mi sie slabo jakbym miala zemdlec,a pozniej mnie bralo na wymioty,ale w koncu nie wymiotowalam. To tak wyglada? Moze ktos z doswiadczeniem powie :)
 
reklama
mi_iva mamy przerąbane, ale ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam, chociaż czasami sobie myślę, że może by mi ulżyło :) jak dzisiaj się macie? czy wszystkie z Was pracują czy może któraś już poszła na zwolnienie tak jak ja?? :)

Magda
ja w pierwszej ciąży nie wymiotowałam, ale tak miałam, ze było mi słabo, w głowie wirowało, potem nudności, ale wymiotów brak, tylko tak to wszystko męczyło. Myślę, że to zależy od naszych skłonności do wymiotów, ja mam tylko przy ostrej migrenie i grypie żołądkowej.
A tak wydaje mi się, że każda ciaża jest inna. Mam tego przykład bo drugą przechodzę w zupełnie inny sposób, inne rzeczy mnie drażnią i inne zapachy. Gratulacje! wiesz, że jest wszystko oki :)
 
Ostatnia edycja:
Kurde odebralam wyniki, i mam TSH za wysokie. WIem ze pisalyscie na ten temat ale ciezko mi bedzie dotrzec do Waszych wpisow w tym temacie:/ dzwinilam do ginki i mowi trzeba bedzie podac euthoryx. W srode mam dopiero wizyte, czy to nie za późno?? oczywiscie martwie się bardzo;(( w poprzedniej ciąży wszystko było w normie;/

Jaki masz wynik? Ja bralam euthyrox, ale mi sie troche poprawilo i na razie pani doktor kazala odstawic, za pol miesiaca kontrola.
 
Pełen tytuł to: „W oczekiwaniu na dziecko”. Autorek Heidi Murkoff & Sharon Mazel --> naprawdę świetna, wyczerpuje temat :) Ja kupiłam w Empiku za 50zł
 
3,3 a norma dla ciezarnych to 2,5:/

A Ty od którego tyg ciąży bralas? jaki mialas wynik? Ja sobie teraz pluję w brodę że się na badania wczesnie nie wybralam tylko teraz, kiedy to juz 9ty tydzien leci:/
 
mi_iva mamy przerąbane, ale ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam, chociaż czasami sobie myślę, że może by mi ulżyło :) jak dzisiaj się macie? czy wszystkie z Was pracują czy może któraś już poszła na zwolnienie tak jak ja?? :)

No ja pracuje i to niestety mam bardzo intensywna prace przy kompie od rana do wieczora :( i troche nie daje rady, nie dosc, ze jestem jakas oslabiona, spac mi sie chce,to w ogole czuje, ze to nie taka forma jak zawsze :(
 
Witam Kobietki:)
My mieszkami sami w domku z dzialeczka, na wsi, nad rzeczka i obok lasu, za domem mam konie, wiec zyc nie umierac :D
Joanna23 ja tez tak spie :D
na Tlc ogladam co tydzien In vitro, czekajac na dziecko.. Podziwiam te wszystkie kobiety i zawsze rycze :x
A co do ksiazek to czytam wlasnie: w oczekiwaniu na dziecko :D
 
3,3 a norma dla ciezarnych to 2,5:/

ewwe moim zdaniem nie masz sie co martwic, ja mialam chyba 3,4 i podobno 2,5 to taka norma wymyslona w polsce, za granica jest wiecej. No ale pojdziesz na wizyte, dostaniesz najwyzej tabletki i bedzie ok :) a jodid bierzesz?

Wiesz co bralam od poczatku, bo ten podwyzszony wynik mialam wczesniej. Pozniej zaczelo troche spadac i tak niewiadomo bylo czy brac czy nie. W koncu mi kazali odstąwic i zobaczymy, ostatnio mialam 1,2. Ale wiesz co ja tez wtedy mialam ten wynik jakos zaklamany, bo za 2 tygodnie juz bylo 1,7.
 
Magda wlasnie nic nie biorę bo dopiero co wyniki odebralam, a to powinnam brać?? No to podobny mialysmy wynik. Mam nadzieje ze to nie zaszkodzi maluszkowi. Jeny bo jak nie urok, to same wiecie co.
 
reklama
Do góry