reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej!

Widzę, że większość lubi fasolkę po bretońsku, ja wyjadam tylko fasole i sos a mój M mięcho i kiełbasę ;-).

Karmelowa - u Was jutro dom pierdzących a u mnie dzisiaj, no może nie jest źle, starałam się dużo nie jeść a M nie ma na noc (tak na prawdę to od niedzieli nie wrócił z pracy, więc to nie pierwsza noc:-() więc może nikt za bardzo nie ucierpi.
Lena - mała może dużo nie choruje, ale bardzo łatwo łapie infekcję. Wystarczy że spotka się w jednym pokoju z dzieckiem z katarem nawet na pół godziny, to wiem, że następnego dnia ona też obudzi się z katarem :-(. Nasza pediatra mówi, że ma prawo tak szybko łapać infekcję bo jest jeszcze mała.

Martuska - ja mam jutro wizytę, a kolejne podam po jutrzejszej jak wszystko będzie ok.

Obejrzę serial, mycie i spać, nawet nie chce mi się patrzeć w tv.

Miłej nocki :-)
 
reklama
Nadzieja ale Ty masz 15 cm wiecej:p Boshe od dzis sie pilnuje odrzucam slodkie ograniczam slone przekaski ktore uwielbiam..zaczynam pic wiecej wody i zobaczymy:cool:

BTW mialam ochote na golabkiz przepisu mojej mamy z maggie i je zrobilam bynajmniej mam obiad na jutro ;-)

Mamunia wiem co czujesz ale ja jeszcze sie mieszcze zobaczymy jak dlugo...
Martuska ja musze pilnowac wago b przy moim wzroscie 100 na liczniku to zbojstwo;( poza tym moja GIN pod tym wzgledem strasznie mnie wQr** kaze sama robic diety w ciazy jesli ktos za duzo tyje albo ma nadwage wiec ja bede non toper u noej na tapecie, a czlowieka to doluje jak waga i wyglad to moja pieta Ahillesowa;/ wcale sie nie dziwie ze po czewie mu sie odmienilo wrr Medalikarze;/
 
niunia, współczuję z powodu męża. Ale to piękne, że zdecydowaliście się mimo choroby wziąć ślub i przeżyć ten czas jako małżeństwo.

Co do USG, to słyszałam że po prostu trzeba dostarczyć do organizmu trochę cukru, bo wtedy dziecko bardziej się rusza:) słyszałam już o landrynkach, soczkach, coli, więc wybór jest spory:) nie koniecznie musi to być czekolada:)

An_KA witamy
Aest, piękna betka:-)
Mum to be, gratuluję fasolki:happy: za jakiś czas będzie i druga. A u Was w GB nie można bety prywatnie zrobić?
Martuska507, ja następną wizytę mam 09.10.
 
Saaga1- niestety taka moja uroda, ale patrząc w galerii brzuszkow nie jestem z tym sama.
W pierwszej ciazy jak umarł papież byłam prawie w 3 miesiącu. Piękna pogoda sie zrobiła i chciałam jak wszyscy iść na Franciszkanska pod okno ( jestem z Krakowa) w którym zawsze sie pokazywał jak był na pielgrzymce. Kupiłam sobie takie normalne spodnie pare dni wcześniej tylko trochę szersze, ale wszystkie bluzki były za krótkie do tych biodrowek. Jak sie na mnie patrzyli, Jezus zjeść mnie chcieli.

Na przeziębienia dobry jest jeszcze wyciąg z lipy, np herbata. Kupiłam syrop malinowy z lipa i tak popijam.

Martuśka ja mam wizytę 3.10, mam nadzieje zobaczyć serduszko.
 
Ostatnia edycja:
Martuśka507 tak zgadza sie 89 to mój rocznik :)

ja jak narazie aż boję się wchodzic na wagę, jestem nika bo mam 158 cm więc musze uważać aby nie wyglądać jak kluska:-) zdecydowałam, że będę częściej chodzić na basen, a później (jak juz będzie brzuszek) to chcce ćwiczyćc joge :)

co do wizyty u lekarza, ja sie zdecydowała na prywatnego, gdy dzowniłam zapisywać się na wizytę u ginekologa na nfz, zaznaczam że rejestracja jest tylko 20 dnia każdego miesiąca, wyznaczono mi termin na 30 października ;/;/ kiepsko..

na mdłości spróbowałam migdałów i powiem wam że na jakiś czas mam spokój:)

Buziaki :) Spokojnej nocy :)
 
Ale miałam do nadrabiania...

Rozłożyło mnie choróbsko, kurowałam się domowymi sposobami i kurowałam, niestety było coraz gorzej, od wczoraj jestem już na antybiotyku... :-(
Początkująca u mnie też zatoki... :wściekła/y:

U nas ostatnio takie ciepełko, dzisiaj 22 stopnie w cieniu... normalnie żal chorować...

Witam na samym początku nowe mamucie :-)

Nanncy, konsultowałaś z lekarzem ostatnio to ciśnienie itd? Kiedy masz wizytę?

Applecrumble ja tez mam mega zaparcia, oj straszne to... :-(

Mum to be a Ciebie nie traktują tutaj jakoś na specjalnych zasadach?
Ja też ma termin na 13 maja :-) I też mieszkam w Anglii ;-) w poniedziałek idę na 2 usg, nawet o dziwo dostałam od lekarki progesteron :tak:
W poprzedniej ciąży którą niestety poroniłam miałam badany w szpitalu poziom HCG, itd, ale fakt - sama musiałam o to zapytać/poprosić.
Gratuluję serduszka!!

Gdzie kupujesz herbatę Rooibos?? Ostatnio polecała mi ją koleżanka, szukałam w supermarketach (w sumie tylko w asdzie i tesco) i nie znalazłam... :no:


Piersi przed ciążą miałam rozmiar D, staniki już małe się robią...

Kaśkasiunia nie było nic widać na usg bo podobno pęcherzyk staje się widoczny dopiero przy becie 1000, a zarodek przy 10000 ;-) Trzymam kciuki aby wszystko było ok!

Właśnie - ile folicu bierzecie? Mnie lekarz kazał tylko 0,4, w 1 ciąży łykałam 5 mg, myślicie że 0,4 wystarczy?

Oj jaką ja mam ochotę na sałatkę z ziemniaków, taką własnie z szalotką i octem... A jak na złość ziemniaków nie mam i muszę wytrzymać do jutra... :wściekła/y:
 
Oj dzieje sie tu dzieje...Moja ukochana po dzisiejszym badaniu za dużo nie widać ale coś tam się dzieje...Uspokojony (troszeczke) i mam nadzieje że będzie wszystko cacy.
 
reklama
Zjadłam wedzonego pstraga, surowa marchewke, lody czekoladowe i barszcz biały z ziemniakami... Blee

Trzymajcie sie chorowitki.
Idę polazic wokół sofy, cholerne nogi.
 
Do góry