reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ewelinka to moze i tak skonsultuj sie z lekarzem to on cos na to zaradzi :*
Natuszka ja tak mialam w pierwszej ciazy. Odrzucalo mnie od jedzenia i zapachu smazonego miesa :/ Ale kazda ciaza jest inna:tak:W tej na przyklad pojawily sie mdlosci, ktorch w pierwszej ciazy nie mialam.
 
reklama
Dokładnie każda ciąża jest inna, w poprzedniej może z dwa trzy razy miałam mdłości, a w tej praktycznie codziennie, muszę zażyć lekarstwa, dlatego do zjedzenia czegokolwiek zmusić się muszę. ;/
 
Dzwoniłam do mojego gina i powiedział zebym była spokojna ze to normalne. Macica sie rościąga i napiera na kręgosłup stąd ten ból. I ze tak bedzie do 12 tygodnia. Później macica ma sie wyprostować i juz ma być ok. Tak ze mnie troszkę uspokoił ale ja i tak sie troche denerwuję, wolałabym zeby mnie zbadał.

Widzę duzo majóweczke które nie są dopisane na naszą liste majowych mam. Jeśli któraś bedzie chciała sie dopisać do dajcie mi znać :tak:
 
Witam spod cieplutkiej kołderki :-D bo pewnie dzisiaj jeszcze tak cały dzień spędzę...
Nadzieja ja oprócz czosnku i cytryny kupiłam sobie syrop *spam* (o którym tu też dziewczyny wspominały) biorę dopiero od wczoraj, zobaczymy czy pomoże :) są jeszcze tabletki o takiej samej nazwie, ale ponoć głównie na ból gardła.

Dziewczyny, łączę się z Wami w przemyśleniach, czy aby na pewno wszystko w porządku... czy te bóle, ciągnięcia są normalne... może jak przestało mnie wszystko boleć (powinnam się cieszyć) to czy nie dzieje się nic złego... ehh chyba już nasza taka natura zamartwiająca :)
 
u mnie po przedpołudniowej drzemce licze jeszcze na popoludniowa :-)

jade dzisiaj do lekarza rodzinnego z pytaniem czy może mi badani przepisac zebym nie musiala placic

mam dzisiaj pomidorowke ale patrząc na nia robi mi się niedobrze oj chyba będzie inna ta ciaza od poprzedniej
 
Witajcie :-)
Dwa dni mnie nie było tutaj,byłam padnieta bo na 15-22 praca a wcześniej obiadek sie pichciło i sprzatało troszkę....
POdczytaywałam Was w nocy z komórki w łózku jak nie moglam spac,ale żeby coś napisać to wiecie jak sie pisze z telefonu..denerwujaco..
Mam wielkiego stresa KPe007 tak jak TY .Na która masz wizytę? bo ja 12.50 i chociaż wiem ,że może byc dobrze,to i tak sie stresuję.
Brzuszek mi sie juz uwidocznił,piersi mam wieksze,brzuszek czasem pobolewa jak na okres,hormony wariuja,mąż to sie juz smieje ze mnie jak czegoś sie czepiam,że on zrobił cos nie tak jak chciałam:-)

podchodzi do mnie i czule mnie przytula :p
Tak bym chciała juz wiedziec czy wszystko jestok.Dwa tygodnie temu byłam u gina pierwszy raz,to nie było jeszcze zarodka .a pęcherzyk miał podłuzny kształt...gin widział moją radość i powiedział; prosze sie tak bardzo nie cieszyć jeszcze nic nie jest pewne ,pecherzyk ma dziwny kształt....prosze przyjśc za dwa tygodnie a jakby wystapiły krwawienia to prosze przyjechac do mnie do szpitala ...ale też i z takich pęcherzyków rodziły sie dzieci ,na razie jest za wcześnie żeby co kolwiek mówic...
zobaczymy co dziś powie ....
papppapa trzymajcie kciuki
 
kochana ja mam prenatal grip care dla kobiet w ciąży na bazie czosnku i borówki chyba pozatym mleko miódmasełko i czosnek i pod pierzynkę mi to pomaga łagodzi a ból gardła okropny chodze ciągle z chrypom
No i sie przeziebilam... Całą noc męczył mnie katar i ból gardła... Pisalyscie czym sie leczycie ale nie moge znaleźć
 
reklama
Dzwoniłam do mojego gina i powiedział zebym była spokojna ze to normalne. Macica sie rościąga i napiera na kręgosłup stąd ten ból. I ze tak bedzie do 12 tygodnia. Później macica ma sie wyprostować i juz ma być ok. Tak ze mnie troszkę uspokoił ale ja i tak sie troche denerwuję, wolałabym zeby mnie zbadał.

Widzę duzo majóweczke które nie są dopisane na naszą liste majowych mam. Jeśli któraś bedzie chciała sie dopisać do dajcie mi znać :tak:
oj z chęcią sie dopisze obawy chyba ma każda z nas ale z wami jakaś spokojniejsza jestem

ewelinka-ja sie dopisze po dzisiejszej wizycie jak wszystko bedzie o.k:-)jezusiczku ale mam stresa..

Witam spod cieplutkiej kołderki :-D bo pewnie dzisiaj jeszcze tak cały dzień spędzę...
Nadzieja ja oprócz czosnku i cytryny kupiłam sobie syrop *spam* (o którym tu też dziewczyny wspominały) biorę dopiero od wczoraj, zobaczymy czy pomoże :) są jeszcze tabletki o takiej samej nazwie, ale ponoć głównie na ból gardła.

Dziewczyny, łączę się z Wami w przemyśleniach, czy aby na pewno wszystko w porządku... czy te bóle, ciągnięcia są normalne... może jak przestało mnie wszystko boleć (powinnam się cieszyć) to czy nie dzieje się nic złego... ehh chyba już nasza taka natura zamartwiająca :)
ja mam tabletki
 
Do góry