reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ja wlasnie sobie ogladam pierwsza milosc I zajdam sie swoja pomidorowka :D niedlugo poloze spac malego I wezme sie troche za sprzatanie, chociaz bardzo mi sie nie chce ;)
 
reklama
w pierwszej ciazy mdlosci mnie ominely - a teraz - masakra - a dzisiaj to juz w ogole - odrzuca mnie od wszystkiego a jesc cos trzeba :crazy:

ja mojego synka wezme na usg - juz mu obiecalam - ale to pozniej - na pewno po 20tyg:tak:
 
Ja w pierwszej ciąży ,zajadałam się grejfrutami czerwonymi ,oglądałam często horrory-w ogóle sie nie bałam :-),a teraz od tygodnia jem kiedy najdzie mnie ochota(dość często:laugh2:)kanapki z pomidorem w roli głównej i z młoda cebulką -mniam mniam -dzis tez już zjadłam trzy :p

W piątek i niedzielę coś mnie mdliło,ale nie miałam czym wymiotować ,i potem przeszło samo jak coś zjadłam.Ogólnie senna byłam koniec sierpnia i poczatek września i piersi mnie tak dziwnie bolały ,aż sie nie mogłam dotknąć,ubrać,a teraz mam sporo sił mogę sporo zrobić.NIe wiem dlaczego objawy przeszły.Wczoraj kupiłam winogron jasny i objadałam się nim przez cały wieczór i w nocy i dziś dwa razy mie czyściło :szok: chyba ciut za dużo hehehhe :)
 
Wlasnie dzwonilam do lekarza.
Wiekszosc wynikow przyszla i wszystkie byly w porzadku. Sama tarczyca takze, ale oczywiscie te wyniki, ktore najbardziej mnie interesowaly czyli przeciwciala tarczycy jeszcze nie przyszly. To moze jeszcze potrwac kilka dni wiec mam zadzwonic w piatek rano :no: Masakra normalnie.

aesthete to musisz w koncu sobie to kakao kupic :D A co do ZUS-u to wspolczuje. Straszna biurokracja. Zeby 1 dzien spoznienia tyle problemow robil :/

marteczka ja o kakao pisalam :D Codziennie pije kilka w pracy :D

sympatyczna witaj i gratulacje :) Widze, ze mamy synkow w tym samym wieku :) Moj maly mezczyzna w ta sobote konczy 4 latka :)
 
lena dobrze ze inne wyniki dobre sa, ale szkoda ze musisz tak dlugo czekac na przeciwaciala :/
ja teraz tez kakao pije kilka razy dziennie dzieki Tobie ;) bo pewnie jakbys o tym nie pisala to nawet nie wpadla na taki pomysl zeby kupic :D
 
jejkus te mdlosci was wykoncza, nawet nie wiem co poradzic na te mdlosci...
każdej inne rzeczy pomagają na mdłości :tak: przy Mrówku na początku pomagał :zawstydzona/y: big mac i shake waniliowy :zawstydzona/y: później tylko sok pomidorowy ;-) zachcianki fasolki :-D

witam nowe majówki :-D:tak::-)


jeszcze godzinka pracy i :-D dom!
 
reklama
stazi- super ze z M lepiej :) Jeśli chodzi o koszmary to narazie ja mam spokój. Ale nic nie mówie bo noc przedemną:szok:
iwonaimaja- trzymam kciuki za wizytę.
aesthete- ja żuru nie lubie. blee:-p A jeśli chodzi o ZUS to u nich tak jest. Jak oni sie z czymś spóźniają to jest wszytko ok ale my to musimy z kalendarzem chodzić:wściekła/y:
Sympatyczna- witaj i gratuluję. Kolejna podwójna mamusia:-)
Lena- współczuje z tymi wynikami. Ale dobrze ze te co juz są to są wporządku.;-)

Ja tez kupiłam kakao jak tutaj sie naczytałam jak sobie popijacie ale jeszcze nie piłam.
I ochote na frytki tez mam. Napewno zrobie ;-)

Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z waszymi tesciami? Jaki macie kontakt? Jeśli coś "chcą" to dzwonią do was czy do swoich synów, czli waszych mężów? Bo moi to nigdy do mnie nie zadzwonią tylko do M dzwonią jak np chcą zebyśmy przyszli, czy wszytko u nas ok, jak Mateusz jest chory z zapytaniem jak sie czuje tez zawsze dzwonią do M. i wogóle z każdą pierdołą tylko do niego. Mnie jakby nie było.. Ja to odbieram różnie np.jak dzwonią do M zebyśmy przyjechali na kawe to mi sie wydaję ze oni tylko M chcą na tej kawie ;/ I idę odrazu ze złym nastawiniem ;/ Co o tym myślicie? To z nimi jest coś nie tak czy ze mną? (przesadzam?)

Jutro o 15 wizyta:-)
 
Do góry