reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dzięki Dziewczyny :-)
Lena_no tylko patrzeć jak lada dzień powiedzą nam" mamo żenię się":szok: hihihiih :p tak ten czas zasuwa.

Chce któraś z Was pojść za mnie dziś do pracy?Mm na 15-22.
Boże,spraw żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce:tak:
Zaznaczę,że też pracuję wysiłkowo jak któraś z Was pisała że w Kauflandzie to ja w Biedronce
Wczoraj rozłożyłam całą paletę jabłek (była wyżśza niż ja -165cm) :no: na szczęście nic mi nie było pomalutku to robiłam i starałam sie nie naciągać.,,,,ale to przegięcie ,że mój gin nie daje L4 chociaz wie gdzie pracuję.Mówi tylko że pracodawca powinen zapewnić mi tak pracę żebym mogła bezpiecznie pracować...........tyle żewtedy to będę przeszkadzać bardziej niż pomagać...a jak mam powiedzieć skoro nie dał zaświadczenia/... masakra mam wytrzymac do czwartku a nie wiem co będę dziś robić jeszcze
 
reklama
Ewelinka2106- moi teściowie też dzwonią tylko do męża.Nawet jak zapraszają na kawę,albo o coś pytają to tez przez niego-nie wnikam w to bo może się wstydzą ,myślą że zawracaja mi głowę .....jedynie kiedy z teściaową rozmawiam przez tel to wtedy kiedy mi składa życzenia :-Dbo wiem że to tylko do mnie ma sprawę :p.....a tak to jeździmy do nich bardzo czesto na wieś 12 km i tam gadamy .
NIe jest z tobą źle,tacy są ludzie-RÓŻNI...po prostu wie .żedo syna może cokolwiek powiedzieć,a Ciebie wtedy nie widzi.Nie wiem.
 
Teraz z kolei herbatke popijam, ale jakiejs super tu nie mamy.. Jeszcze 3 godziny trzeba wysiedziec:-p

ewelinka
ja nie mam doslownie zadnego kontaktu z tesciami :p Tescia nigdy nie poznam, bo maz nie zyje z nim w zgodzie i nie widzial go juz kilka lat, a tesciowa nie mowi po angielsku wiec nie mamy jak ze soba rozmawiac :p Jak juz sie spotkamy to maz tlumaczy, ale ona w ogole nie wtraca sie w nasze zycie. Gorszy jest moj tata... Swoja droga wolalabym juz ponarzekac na tesciow niz na wlasnego rodzica, ale coz :(

sympatyczna a gdzie to tak pozno pracujesz? W hurtowni jakiejs?
 
Ewelinka2106- moi teściowie też dzwonią tylko do męża.Nawet jak zapraszają na kawę,albo o coś pytają to tez przez niego-nie wnikam w to bo może się wstydzą ,myślą że zawracaja mi głowę .....jedynie kiedy z teściaową rozmawiam przez tel to wtedy kiedy mi składa życzenia :-Dbo wiem że to tylko do mnie ma sprawę :p.....a tak to jeździmy do nich bardzo czesto na wieś 12 km i tam gadamy .
NIe jest z tobą źle,tacy są ludzie-RÓŻNI...po prostu wie .żedo syna może cokolwiek powiedzieć,a Ciebie wtedy nie widzi.Nie wiem.

My mieszkamy od nich jakieś 200-300 metrów. Na szczęście widzimy tylko swoje kominy:-D Ale to i tak za dużo! W weekendy chodze na zajęcia i Mateusza u nich zostawiam. To jak chcą sie zapytać czy go przyprowadzę i o której to dzwonią do M który jest w tym czasie w pracy jakieś 5 km dalej. A mnie mają na miejscu :szok:

Lena- heh ja z teściową tez nie mamy wspólnego "języka" :D Choćby niewiem co to sie nie możemy dogadać ;/
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam do was pytanie. Jestem w 5.4 tc i od kilku dni boli mnie brzuch . Wizytę mam dopiero w czwartek a do tego czas u chyba zwariuje. Czy was tez tak boli brzuch??
 
Kinga nie martw się ,wszystko jest w porzątku.Mnie tez bolał brzuch,ale juz nie boli .Ciągnęło mnie podbrzusze i bolało jak na okres.
Lena -w Biedronce pracuję.
 
reklama
Przestał boleć brzuch od paru dni-niewiem może tydzień jakoś
Szczerze mówiżc mój tato tez ma takie drażliwe teksty tak jakby chciał celowo wkurzyć ,ale momentami .Jakby pozjadał wszystkie rozumy,denerwuje mnie to,ale tak to jest ok ppzredewszystkim jest kochanym dziadziusiem dla mojego synka który go Bardzo kocha.
Idę do pracybo mam na 15..pappapa do nastepnego pisania :)
 
Do góry