reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

martuskubus - wiem, że cola nie jest zdrowa, ale na tej stronie nikt właściwie nie odniósł się do tematu wad serca u dziecka (potencjalnych). Wszyscy piszą tylko o tej kofeinie, konserwantach itd. Myślę, że jeden łyczek co kilka h nie powinien zaszkodzić :tak:

Chcialam Tobie szybko znalezc jakas strone ta sie nawinela. Mysle , ze w b malych ilosciach nie powinna az tak zaszkodzic. Tutaj tez mowi sie o szkodliwosci jej barwnikow dla bobo, stad ciezarowki zwykle popijaja jasne "babelki" typu Sprite. :tak:
 
reklama
Dziewczyny, można oficjalnie dołączyć do Was? :p Zrobione dzisiaj 2 testy i na każdym widać po II kreseczki. Betę będę robić w niedziele, albo w środę. A co do lekarza, to jeszcze nie wiem kiedy, bo mąż ciągle pracuje, a ja muszę do innego miasta jechać na badania, bo u nas nie ma laboratorium.
 
kurczaczek - tak wiem jak to jest. Oczy dookoła głowy trzeba mieć. Tak ze napewno bedzie Ci trudno. A mieszkacie sami? Nie ma Ci kto pomóc przy małej?? Ja od kiedy jestem w ciąży to do mojego starszaka jakos cierpliwości nie mam:confused:


Mam mega ochote na zupkę chińską:szok:

Mieszkamy sami tzn. na podwórku jest drugi dom w którym mieszka mojego M mama, brat i babcia. Ale babcia sama słabo chodzi więc nie pomoże a moja teściowa pracuje. Jak wróci z pracy a mojego M jeszcze nie ma to zajmuje się Leną jak poproszę ;-)
 
niunia pisz od razu jak wrocisz jak bylo na usg,

kurczaczek dobrze ze krwawienie bylo jednorazowe, wiec nic sie nie dzieje

witam tez nowe dziewczyny i gratki dla was

Dziewczyny z wielkim zalem bede musiala opuscic majowkowe forum, wczoraj wszystko sie zakonczylo. Nie bede opisywala szczegolow bo macie sie cieszyc swoim szczesciem a nie zasmucac. Jutro ide jeszcze do szpitala na bete, pewnie juz wynik bedzie nizszy. Na cud nie liczę, moj Aniołeczek nie byl jeszcze gotowy.
Poczytalam wczoraj i wiem ze wiele dziewczyn nie doczekalo nawet pierwszej miesiaczki i juz bylo w ciazy. Mam nowe nadzieje.
Bede was kochane podczytywac bo troche sie z wami zzylam. Mam nadzieje, ze nasze maluszki beda roznica tylko gora kilka miesiecy.

Dziekuje Wam za wsparcie
Jestescie wielkie!
Wspaniale to jest forum i cała grupka.
Zycze Wam wszystkiego wszystkiego najlepszego!!

Aniołek 10.09.2013 :* 6t2dc
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka- jeszcze raz wielkie gratulacje
kurczaczek- to dobrze ze przynajmniej popołudniami Ci tesciowa pomaga.

aNilewe- kochana jestem w szoku. Jak to? Szkoda ze nie chcesz nam opisać dokłądnie ale rozumię skoro tak bedzie lepiej dla Ciebie. Kochana trzymaj sie, nie długo znów sie uda napewno. To forum i grupa jest napewno dla Ciebie zawsze otwarta i napewno wszystkie dziewczyny to potwierdzą. Bardzo mi przykro i smutno. Jestem z Tobą całym sercem! Odzywaj sie do nas jak tylko bedziesz mogła. Nie wiem co jeszcze mogę napisać.. wiem ze słowa są zbędne..:-(
 
witam
Ja coś dzisiaj się podle czuję :( nie do życia dosłownie wszystko mnie do południa drażniło wkurzała najmniejsza rzecz dodatkowo ta pogoda bleee
Te cyce mnie denerwuja raz bolą raz nie to mnie najbardziej stresuje :(

martuskubus miedzy moim wujkiem a nami jest 6 godzin dokladnie nie pamietam jego miejscowosci, ale nie wiem powiem zawsze w niedziele do nas dzwonił na skype to u niego rano a unas już było popołudnie :)

Straciatella z miłą chęcią skorzystam :)fajnu wózeczek ale nie na moja kiesze :)

ewelinka co to bóli to różnie z nimi jest ja odczuwam, ale też jelita :(nospe ogólnie można brać ale znów mój gin mówil żeby z umiarem
Ja miałam kiedys taki sen że któs wszedł mi do domu masakra obudziłam się z walącym sercem więc cie rozumiem.

karmelowa dobrze , że lekarz cie uspokoił :)

niuniaa mnie też tak zimno brrr.kciuki za wizyte :)

marteczka dziękuję za życzenia :)

stazi no to kciuki za jutrzejszą wizyte bieresz męża ze sobą?:)

Szuszunia ło matko troche tego było :)ale dobrze masz bynajmniej obeznanie :tak:

kurczaczek to miałas stresu współczucia, ale dobrze że ciąza póki co się rozwija i oby tak dalej :)

lotos81 gratulacje :)

Lena_no
widzę, że u Ciebie tez z piersiami raz tak raz tak ufff ale strach i tak jest

CrystalEye oj mnie tez swędzą a to chyba dobrze nie :-)

Malusiolka pewnie dołaczaj :)dasz rade wytrzymac tyle bez bety wydaje mi się że już napewno by coś pokazała :)

aNilewe tak mi przykro wiem co czujesz trzymaj sie :(
 
Anilewe kochana tak strasznie mi przykro. Wiem , że żadne słowa nic nie pomogą więc tule cię mocno w myślach. Jechaliśmy razem na jednym wózku i wręcz byłam pewna że nam się ułoży i dlatego nie mogę uwierzyć :-:)-:)-( trzymaj się mocno i pisz często co u Ciebie
 
aNilewa, przykro mi Kochana :( Nie wiem co mam napisać, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji.. ale smutno mi jak dowiedziałam się o Twoim Aniołku :(:( Dla Twojego Aniołka
[*]
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ja juz po wizycie :) wszytko wporzadku serduszko bije jak dzwon :) a niunia ma juz 0,88mm wiec urosla przez 6 dni o polowe :) niby pokazalo usg 6 tydzien i 6 dzien ciazy :)
 
Do góry