reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
aNilewe- hej bardzo mi przykro wlasnie doczytalam :( kochanie trzymaj sie i odpoczywaj :(:(:((

perelka86- ja mam wizyte w piatek kolejna do poloznej zalozyc karte ciazy :) i potem dowiem sie kiedy kolejne usg to bylo juz 3 usg w ciagu 3 tygodni wiec czesto heheh :) a ty kiedy masz ?
 
kochane jestescie, ale sie poryczalam
bedzie dobrze, bede wam kibicowac!!
nie dlugo do Was dolacze ;)))

sciskam was wszystkie i wasze fasolki i groszki :)
 
wlasnie perelka zajmij sie czyms :D ja teraz w piatek pojde po karte ciazy i jakos watpie w to ze bede miec co tydzien USG:) wiec nastpna wizyte napewno za 2-3 tygodnie bede miec zobaczymy :)

malusiolka a ty kiedy termin?:D
 
kochane jestescie, ale sie poryczalam
bedzie dobrze, bede wam kibicowac!!
nie dlugo do Was dolacze ;)))

sciskam was wszystkie i wasze fasolki i groszki :)

ale obiecaj ze bedziesz do nas zagladac no i nastpenym razem wszytsko bedzie okej, wiesz co zawsze sie pocieszam ze wole zeby na poczatku sie skonczylo niz pozniej :( po moich dwoch nieudanych probach in vitro strasznie to przezylam ale zawsze myslalam ze lepiej teraz niz pozniej mialabym miec chore dziecko i ono by cierpialo cale zycie , zawsze to mi pomagalo :)
 
Hej dziewczynki,

przygarniecie mnie? Mam termin na 8 maja... po 5 latach starań, utraconej ciąży pozamacicznej, 9 stymulacjach, 3 inseminacjach, laparotomii, laparoskopii, usunięciu przegrody w macicy i prawego jajowodu, wykryciu i rozpoczęciu leczenia niedoczynności tarczycy, kiedy wreszcie odpuściłam i zajęłam się remontem kupionego w tym roku domku zaszłam naturalnie w ciążę, nawet dobrze nie wiem kiedy (cykle mam nieregularne 35-60dni ehh)...

w zeszłym tygodniu rano dwie krechy - szok, po południu wizyta u gin - na USG 12mm pecherzyk bez echa zarodka, 04 września beta HCG 8500, 06 września już 16041...

dzisiaj na USG 20mm pęcherzyk, Maleństwo wielkości 6mm!!! :-D ciałko żółte widać i pięknie pulsujące serduszko!

chciałabym móc się z Wami dzielić wrażeniami i trzymać za Was kciuki... do tej pory bywałam tylko na forach dla tych co się nie udaje...
 
reklama
Do góry