reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
prawie 50 minut nadrabialam zaleglosci

moja waga ok 56-58 kg , 164cm

A jakie macie brzuszki? Plaskie czy z oponka? Ja mam z oponka i zastanawiam sie czy przez to bedzie szybciej widac a moze bede po prostu wyglac grubo zamiast ciazowo?

dziekuje za zaproszenie do grupy - zaraz zobacze czy cos tam juz umiescilyscie,
'wkleje tez zaraz gdzie znalezc pierwszy nie czytany
 
Bez tytułu.jpg

jest to o tyle fajne ze niezaleznie czy mamy na tablecie, smartfonie czy komputerze otwarte forum, zalogowaneto opcja dziala
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 43
martusia trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła :)
wasila ja też zamierzam powiedzieć w pracy w 12 tygodniu :) Jak już ten największy okres ryzyka minie.
aesthete Ty to masz z tym nocnym gotowaniem :D Ja też jak mnie czasem najdzie to potrafię w środku nocy coś pichcić :D
anilewe Paryż jak romantycznie :) A powiedz mi do szpitala tu w Irlandii trzeba dzwonić żeby zamówić sobie wizytę? Co do brzuszka to płaski póki co :p

Ja już zmykam spać, bo wstać muszę o 5:rofl2:
Ehh jeszcze dwa dni do weekendu...
Życzę wam spokojnej nocy:tak:
 
Wasila - tak on czasem tak ma, ze napadnie go jakis wirus sprzatania a wtedy nie ma zmiluj sie i wszystko idzie pod "miotle" hehe...;-) Ale lepszy taki maz, niz brudas...z takim dlugo nie wyrobilabym!!!:no:

Straciatella - bardzo mi przykro z powodu Twojej babuni, ale uszy do gory! Ja mam mnostwo znajomych, ktore przeszly zlosliwego raka piersi i do dzis dnia ciesza sie zyciem!! (moja choroba jest zakwalifikowana jako odmiana raka szpiku kostnego i mam duzo znajomych ze szpitali ;-))

Niunia - oparzeniem sie nie przejmuj. Ty na tym bardziej ucierpialas niz malenstwa!!! Na 100 % nic sie nie stanie, nie martw sie kochana!!


Apropos porodu, to ja wybieram naturalny, w zyciu nie dalabym sie pociac, chyba ze to bylaby awaryjna sytuacja!! AUA


Dziewczyny troche sie zaczelam stresowac, bo od kilku dni mam takie bardzo lekkie brazowawe uplawy...troche sie martwie, choc czytam w wiekszosci pocieszajace wiadomosci w internecie, to wiecie jak to jest...obawiam sie wszystkiego. Czy ktoras z Was miala z tym jakies doswiadczenie? Prosze pocieszcie mnie!!!!!!!!!:baffled:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, bo jeszcze tak na noc, bo ja nie wiem czy to normalne, ale oprócz bólu brzucha, czuję takie dziwne coś w środku, jakby zaraz przy wejściu do pochwy mi coś ją rozpychało :baffled:
 
Dzień dobry majóweczki;-)
Ja już na nogach i przygotowuje się do pracy. Pojutrze weekend:rofl2:
Dzisiaj coś nie za bardzo się czuję:-( Taka jakaś słaba i obolała jestem.

martuskubus
jeśli jest to tylko zabarwiony śluz, a nie plamienie czy krwawienie i brzuch Cię bardzo nie boli to nie masz się czym martwić.
aesthete uczucie takiego rozpychania czy rozciągania jest całkiem normalne :) W końcu macica się powoli powiększa i przygotowuje na nowego mieszkańca :) I w pierwszej ciąży i teraz też mam takie samo odczucie.
 
reklama
Dzień doberek:) Ja sie wyspałam i czuje się ciut lepiej ale zaczęłam brać magnez.
Ja też wolała bym rodzic naturalnie;)
aesthete Jak nie ma dużo tych upławów brunatnych to ok ale jak jest ich coraz więcej to idź z tym do lekarza.
 
Do góry