reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

niuniaa tez mnie takie migreny spotkaly plus bole zebow kilka dni temu ale dziewczyny polecily mi brac Magnez kupialm taki




























I Mi pomoglo:D
00000000008057.jpg


aesthete - mam dokladnie to samo tez mnie ciagle cos tam w dole pobolewa..
 
Ostatnia edycja:
reklama
szkola, ale ja nie mam żadnych upławów :happy2: ja tylko bóle mam :-p ja czekam na księgową, ma przyjechać po faktury i zastanawiam się, czy ta kobieta przyjedzie kiedyś punktualnie :baffled: umówiłyśmy się na 10:00 i sama powiedziała "postaram się być punktualnie."

o! właśnie zadzwoniła do domofonu :-p jak zawsze spóźniona :blink:


tak to juz jest niektorzy chca byc bardzo punktualni ale im to nie wychodzi hehe ale sie chociaz staraja :)
 
a jakie wogole przeciwbolowe mozemy brac co ?:) mi moja lekarka powiedziala ze tylko paracetamaol 500mg nic wiecej :(
 
ewelinka2106 ja nawet o tym nie pomyslam ,ktoras z dziewczyn mi to polecila zarowno na bol glowy jak i zebow - bo i poki co glowa i zeby wporzadku:D a moze to jak placebo zadzialalo -uwierzylam ,ze przestanie bolec i przestalo:D w kazdym razie skoro dziala to biore dalej:D - jest specjalnie dla kobiet w ciazy wiec chyba nie mam sie co przejmowac :)

niuniaa- i to prawda tylko i wylacznie paracetamol..

Ps. ja sie zle czulam jakis czas temu- przeziebienie no i w aptece mi dali i pomoglo:)
prenatal_gripcare_medium.jpg
 
stazi24- niezle musze zobaczyc czy u mnie takie cos jest bo juz od tygodnia mnie grypa bierze :( taki katar kaszel nie wiem sama :(



ja chyba ide sie ubierac i kosic trawe ,dosc lenistwa heheh
 
I ja po teście - jedna kreska :( Popłakałam sobie, miałam wczoraj mega doła, który jeszcze nie przeszedł:-(.
Ogólnie wydaje mi się, że to mega spóźniający się @, więc czekam... gdybym była w ciąży to już by była ta druga kreseczka chociaż słaba.
Mąż mnie pocieszył, że będziemy się starać, ale wychodzi że się coś niedobrego z tymi moimi okresami dzieje:no:. Po 14.09 ruszam do ginekologa...
 
niuniaa - no i do tego polecam - szklanka melka cieplego z odrobina masla i miodem- koi gardlo:)

a i mi tez na "rozwalone" gardlo pomoglo plukanie- wzielam srodek odkazajacy Octenisept - rozcienczylam z woda i sobie tym gardlo przeplukalam - robilam juz tak kiedys i co prawda nie mile uczucie jest ale na drugi dzien gardlo chocby wypalone z bakteri:p i duzooo lepiej:D tylko troche cena odstrasza bo litrowa butla kolo 60-80 zl - tylko ze ma bardzo duzo zastosowan ,ze warto no i mozna uzywac do przemywania jak sie nam grzybek przyplata;) tak wiec ogolnie polecam :D
 
reklama
niuniaa, stazi- mnie tez chyba coś bierze. Od czasu do czasu mam takie napady suchego kaszlu :( W poprzedniej ciązy tez tak miałam. Choroba na początek. No i tradycyjnie w ciązy bóle zębów:wściekła/y::wściekła/y:
Trinaesi- przykro mi bardzo. Trzymam kciuki za kolejne staranka. A z tymi okresami to koniecznie zgłoś sie do ginekologa:tak:

stazi- ja Octenisept mam taki mały (50ml) w spreju:tak: Super rzecz:tak: Używam go bardziej do odkażania ran. Ale ma mnóstwo zastosowań.
 
Do góry