reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hello:-)

Testy DNA? Ten tekst wymiata! Rozniosłabym pół mieszkania jakbym cos takiego usłyszała, no chyba że widac było, że to żarcik :baffled:

Milva najlepszeeeegooooo!!!

Pogoda w Gda mnie dobija, normalnie szarówa taka że nic się nie chce,depresji mozna się nabawić :crazy:

Ej gdzie jest Lawendowy_sen? Przeleciałam kilka stron z forum i jej znaleźć nie mogę?
 
reklama
Witam :)
Jakieś plany na sobotę?
U mnie standard. Sprzątanie i gotowanie :p
Wczoraj mąż mnie zaszkoczył :) Wrócił z pracy z bukietem ślicznych róż dla mnie :) Tak dawno już kwiatów od niego nie dostałam, że aż się zdziwiłam :D


mi_lva to trafiło im się podwójnie za to, że są jedynakami :D Wszystkiego najlepszego kochana :*


ewelinka mój chrześniaczek mieszka w Norwegii więc kupie mu jeden duzy prezent na święta i moi rodzice mu zawiozą jak bedą on nas wracać :) Ja nie za bardzo wiedziałam co synkowi kupić, ale on sam napisał list do mikołaja i powiedział co chce :D


gwiazdeczka ja też już jak Pamela wyglądam xD Muszę rozglądnąć się za 75E i będe sie modlić żeby pasował :p W ogóle ja taka chuda, a cycki większe od głowy.. masakra.


futurystka my też z mężem po cywilnym i myślimy nad kościelnym, ale za kilka lat raczej. No teściowa nieźle dowaliła :/ Też by mnie szlag trafił. Usłyszałam podobne słowa jak byłam w pierwszej ciąży z synkiem i powiedział to facet mojej teściowej :/
 
futurystka:szok: chyba bym nie wytrzymała po takim tekście i albo się poryczała albo nigdy więcej do niej nie odezwała za kogo ona cię uważa matka co za kobita:angry:

już posprzątane przebrałam pościele i się przy tym tak zmachałam że szok:baffled: jeszcze młody ma piętrowe łóżko chciałam mu poodkurzać materac i chyba przegięłam z dźwiganiem następnym razem poczekam na M:zawstydzona/y: ze sprzątaniem świątecznym też powolutku żebyśmy potem na IP nie wylądowały
 
futurystka:szok: chyba bym nie wytrzymała po takim tekście i albo się poryczała albo nigdy więcej do niej nie odezwała za kogo ona cię uważa matka co za kobita:angry:

już posprzątane przebrałam pościele i się przy tym tak zmachałam że szok:baffled: jeszcze młody ma piętrowe łóżko chciałam mu poodkurzać materac i chyba przegięłam z dźwiganiem następnym razem poczekam na M:zawstydzona/y: ze sprzątaniem świątecznym też powolutku żebyśmy potem na IP nie wylądowały

No właśnie ostrożnie z tym sprzątaniem! hmm nie wiadomo jak rozplanować to przedświąteczne sprzątanie żeby było dobrze:no:
 
mi_lva wszystkiego naj naj najlepszego!!! :) zdrówka i szczęśliwego rozwiązania :*

dziewczyny nie pamiętam która z Was o co pytała, ale tak:
Ewelinka chyba pytałaś o to czy jest nie wierzący i czy mówi o tym otwarcie - moim zdaniem do końca tak nie jest. Gada głupoty w czasie świąt na temat Boga i tego że w niego nie wierzy, ostatnio dowiedziałam się, że nawet przed naszym błogosławieństwem coś powiedział, ze teściowa chciała się zapaść pod ziemię, mój tata chciał go z domu wyrzucić a mama powiedziała, żeby nie mówił takich rzeczy przy niej i w jej domu na temat Boga, bo ją obraża. Od 3 lat Wigilię spędzaliśmy u moich dziadków z rodziną mojej mamy, w tym roku babcia powiedziała, że nie życzy sobie mojego szwagra na Wigilii, a poza tym jest już slaba i nie będzie robiła Wigilii i zrobił się problem. Wracając do szwagra - powiedzieliśmy mu przed pierwszą wspolną Wigilią że ma nic nie mówić o swoich poglądach, ale jak się dowiedziałam tydzień temu- nie posłuchał, przy każdej jakiejś okazji związanej ze świętem kościelnym gada głupoty przy stole... oprócz tego dzieli się opłatkiem i chodzi na msze za swojego przyjaciela, który zmarł tragicznie. Moim zdaniem sam się gdzieś zagubił i nie może odnaleźć drogi, a gada takie głupoty żeby być innym od wszystkich i żeby się wyróżnić.
Macie racje potrzebna jest terapia wstrząsowa, M ma z nim pogadać, tylko pytanie kiedy... teraz jeszcze śpi, a wczoraj wrócił o 2. Ale już wie że M ma z nim do pogadania...
Nie mogę mu powiedzieć, że droga wolna i żeby sobie poszedł, bo to jego dom... ja się tu wprowadziłam 3 lata temu... nie pracuje i nie zna wartości pieniądza, ale ja i M już nie mamy jak wpłynąć na teściową, żeby mu tyle kasy nie wysyłała, wczoraj z nią gadaliśmy i ma się za niego wziąć, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce... ja jej tylko powiedziałam, że już dużo swojego czasu i serca włożyłam w to, żeby on się zmienił, żeby zaczął robić to, czego do tej pory nie robił, ba żeby się przede wszystkim nauczył tego robić i że przekazałam mu to, co wyniosłam z domu i więcej już nie mam siły. Pasuje, bo to nie jest moje dziecko. Są efekty, ale na krótko, a potem znów wszystko ma w d**ie. Dziewczynki nie będę Wam zasmucać, dziękuję że się tak interesujecie i jesteście ze mną :* jesteście Kochane :*
później jeszcze napiszę więcej i odniosę się do Waszych postów, teraz zmykam na zakupy :*
 
dzięki dziewczyny za wsparcie, przynajmniej na Was mogę liczyć, choć się nie znamy:)

bajka07 wydaje mi się że Twój szwagier potrzebuje miłości kobiety, może dlatego jest taki trudny i nie pokazuje swoich prawdzich uczuć?
Lenka mój mąż też mnie zaskoczył w piątek różyczką, jedną ale zawsze to miłe:)
my się wybieramy do znajomych dziś, także jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i życzę udanego wieczorku, nie wiem czy andrzejkujecie czy co robicie ale w każdym bądź razie udanej zabawy:)
 
Futurystka jestem fanką Twojej teściowej. Ciekawa jestem Twojej reakcji :p Ja chyba bym się przestała do tesciowej odzywać, jak można być takim złośliwym ;/

A tak w ogole to chyba już czuje ruchy !! :D Pisalam na facebooku, takie jakby bombelki, albo takie silne, nieregularne uderzenia serca, niżej pępka :)) Nie byłam początkowo pewna, ale tak już od trzech dni, pare razy dziennie się odzywa ;))
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie wrocilam z miasta.. uff ponad 3 godziny na nogach, dobrze, ze pogoda dalej ladna :) Zmiana planow jednak nie opiekuje sie dzis chrzesniakiem, szwagrowi mecz odwolali i on z nim zostanie :)

za to idziemy do kina z mezem. Mielismy isc we wtorek ale niestety musial zostac dluzej w pracy wiec nie poszlismy :) mam ochote na lody waniliowe, pewnie sobie w kinie wezme zamiast popkornu. Albo wezme to i to :D

U mnie na obiad zupa pomidorowa :):) mniam mniam mniam :D a na drugie filety z kurczaka z burakami i ziemniakami :)

A no i o 16 ide ogladac ten dom co moj maz nie wiedzial czy jest fajny czy nie :D:D:D

Lena no wlasnie bo Ty chudzina, nie dziwie sie, ze Cie kregoslup bolal :( ale fajnego masz meza romantycznego :) moj kupuje mi kwiatki jak powiem cos w stylu "o dawno mi nikt kwiatow nie kupil.." :)
Futurystka ale masz tesciowa :/ normalnie wspolczuje
Bajka zgadzam sie z Futurystka dobra kobieta zmieni kazdego faceta. Moj kuzyn byl cos takiego jak Twoj szwagier- koledzy, imprezy, alkohol, spal do popoludnia itd dopoki nie poznal swojej obecnej narzeczonej, zmiana o 180 stopni! Chodzi do pracy, wstaje rano, zero kolegow :):) modl sie zeby poznal jakas dobra dziewczyne :)
Ewelina zgadzam sie, czytalam gdzies, ze wlasnie najwieksze przyjecia ciazowych na IP so w okresie swiatecznym i wiosennym- kiedy z reguly sie robi wielkie porzadki. Wydaje nam sie, ze jestesmy na silach a jak tylko usiadziemy to zaczyna cos kloc, szczypac i nie wiadomo jakie jeszcze bole. Wiec dziewczyny uwazajacie! A najlepiej zagonce drugie polowki do roboty!
Ayran super, ze czujesz juz ruchy :*
 
reklama
annad31 ja jem śledzia, nie często ale jem...tak samo łososia wędzonego( i tutaj nie ma nic do tego) ...ważne by nie jeść surowych jajek (tiramisu) i surowego mięsa (tatara) aaa i jeszcze sery pleśniowe i owoce morza :)

Aśku nooo uśmiałam się jak nie wiem :) ale Ja też mam czasem takie "zryte" a nawet można powiedzieć codziennie...

brownagula "kłucie"? Nie wiem ja mam takie wypychanie tak jakby oprócz skurczy w dole brzucha. Ja też jestem panikara przy pierwszym dziecku tak zazwyczaj jest, bo nie wiesz czego masz się spodziewać ani jak to wszystko kontrolować...Niby jest tyle jeszcze czasu a ciągle o tym myśle jak to będzie w maju...masakra! ;-)
Mila musi wszystko obwąchać :) dobrze że robicie to systematycznie ...a wózeczek extra a cena jeszcze bardziej :)

struss fajnie że są takie spotkania dla ciężarnych i te 3D/4D tylko czemu tak daleko? :-p
super przepis na kawkę, tylko ja nie lubię słodkiej...może się zdobędę na odwagę i spr :)
Mia kochana wiem co to za ból głowy bo sama mam :/ a odnośnie nudności to nie wiem co to znaczy ufff ale bardzo współczuje :-( przerąbane mamy baby... jeszcze te zęby...mi dziąsła krwawią i jakieś stany zapalne mam...wszystko się teraz czepia Ściskam Cię a malutkim brzusiem się nie przejmuj Ważne że z dzidzią jest ok
modlitwa mężczyzny fenomenalna wymiękłam :) pożyczam na fb :-p:*

futurystka
super najpierw ślub potem chrzciny :)))) rewelacja pomysł My chcemy szybko zrobić chrzest bo będzie rodzinka w maju więc mam nadzieje że się uda, ale jak wyjdzie okaże się...a co do mamy ...jak już wiele Ci pisało. Nie przejmuj się słońce takim gadaniem Wiem przykro tym bardziej że najbliższa osoba, może się martwi...i broń nie myśl o krakaniu uszy do góry jest dobrze :-)

pat&mom
a u Mnie jest odwrotnie...moja mamcia oszalała na punkcie bejbika...strasznie się martwi o mój stan że tak to przeżywam...ona miała wymioty Ja natomiast zero...a odnośnie ubranek to Ja nic jeszcze nie kupuje a ona tylko znosi od znajomych, już kupiła kilka ciuszków. Tylko prosi żeby przyjechać autem bo trzeba to zabrać...przynajmniej pierwszą turę :p

Lena to fajnie że była rozmowa i chociaż w znacznym stopniu jest poprawa, oby na lepiej :*

ewelinka tak tak też oglądaliśmy dzisiaj :) rewelacyjny film i fajna obstawa a jeszcze lepiej się oglądało 1 raz w kinie :-)

bajka tak to jest jak się ma wszystko podane na tacy...korzysta się z życia ile wlezie, dostaje za free kaskę...może jakby był sam to by musiał się wz w garść. Ta opcja wigilii jest fajna z tym że też nie wiesz jak się zachowa i nie możesz wziąść odpowiedzialności za niego...nie wiem ja bym jasno postawiła sprawę, pogadała tak na poważnie bez ogródek...jest u Was? tak? mieszka z Wami Ty się ciągle martwisz o "gówniarza" przepraszam że tak piszę ale nie chodzi mi o wiek tylko o jego postępowanie życiowe i o jego odwdzięczenie się...albo się weźmie w garść albo niech sobie sam radzi...czas dorosnąć!
Jak tak czytam to widzę mojego braciszka...ciągle małe dziecko(niby pracuje) ale dalej jest na dupce u rodziców i wszystko ma podstawione pod nosek, wkurza mnie to strasznie.........

Ufff dzisiaj już doczytałam wszystko... właśnie oglądam Jasia Fasole i padam na pysk ze śmiechu :-D jest niesamowity , ponadczasowy :)))))) ostatnio w ogóle nie mogę spać i siedzę do 2/ 3 na necie...nogi mnie kręcą i tyłek boli od siedzenia, ale co robić o tej porze...
Ja podkradam lubemu łyka piwa, bo tak mnie korci jak nie wiem co :) jakbym mogła wypiłabym jednym chałstem :szok: ale niestety...w ogóle to chodzą za mną lody czekoladowe i ostatnio miałam sobie kupić pech chciał że zapomniałam...a teraz jakoś może mi przejdzie. Jutro będę robiła rosołek na swojskim kurczaku więc już nie mogę się doczekać ;-) mniam Zjadłabym wątróbkę ze smażoną cebulką mmmmmm ojjj i pomidorki ze śmietanką ajjjj już mam mega ślinotok albo blacharz (tarte ziemniaki plus boczek ew słoninka zapiekane ) dobra koniec bo to nie pora na myślenie o jedzeniu :)
Jutro muszę wcześniej wstać bo pan przychodzi odnośnie wilgoci...zrobiła nam się w jednym pokoju , masakra a jak już się pojawiła to będzie nękać...

Co do ryb wędzonych słyszałam, ze podobnie jak surowe nie są wskazane. Na wszelki wypadek ja sobie odmawiam :)

Gratuluje ruchów Ayran :)
Futurystka- a Twoja teściowa to chyba jest z tych kawałów o teściowej właśnie. Roznioslabym chyba po takim tekście :/
 
Do góry