reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Mi-lva chyba dobrze pamietam ze to Ty :) sto lat! Dla Ciebie i dla Bobasa :) I zeby to, co siedzi Ci w glowce i w serduszku sie spelnilo :) te najskrytsze marzenia o ktorych wiesz tylko Ty :*


Jakie poryte sny... W pierwszym dentysta, ktory nawiercil mi dwie dziury i powiedzial ze koniec. I niczym ich nie zaplombowal ani nie oslonil i powiedzial mi ze tak sie teraz leczy i ze jak sama chce to sobie moge plastelina albo styropianem zapchac... I tak mnie wygonil z gabinetu o_O W drugim snil mi sie moj wykladowca, obrosniety ze az nie wiadomo co tam siedzialo w jego wlosach i brodzie... I mielismy z nim lekcje muzyki, on nam puszczal melodie a my mielismy do tego spiewac piosenki disco polo... I to bylo na ocene. A w rzeczywistosci na studiach mialam z nim komunikacje interpersonalna i takie miedzyludzki sprawy. Moja psychika jest na wykonczeniu.

Tez mam problem z krwawieniem dziasel... Szczoteczke miekka juz zakupilam, zobaczymy co teraz bedzie ;)

Na sniadanie beda pomidorki ze smietana, ktos mi smaka narobil :D

Bajka ten szwagier to on sie tak latwo nie zmieni. Widzi ze wszystko w domu jest zrobione, Wy sobie pogadacie, on za plecami sie posmieje, i dalej robi swoje. Tu trzeba stanowczo, albo zaczyna pomagac w domu bo przeciez Ty juz nie mozesz sie ani tak stresowac ani przemeczac, albo drzwi otwarte i do widzenia. Niech bierze jakas kawalerke i na swoje jak mu sie tu cos nie podoba. Niech zobaczy ile codziennych obowiazkow jest (rachunki, zakupy, trzeba mieszkanie ogarnac). Zobaczycie jak szybko wrocilby na kolanach z pochylona glowa. On Ciebie po stopach powinien calowac za ta obrone wyrozumialosc i cierpliwosc. Takie moje zdanie, postraszyc go mozecie. Pamietam ze "studiuje", a pracuje gdzies? Jesli nie no to sory, byc na czyims utrzymaniu i jeszcze takie sceny odwalac... Ja rozumiem ze mial trudne dziecinstwo, pomogliscie ile mogljscie ale nikt nie bedzie go nianczyl cale zycie.
Moze troche ostro brzmia moje slowa, ale trudno, w niektorych sytuacjach az sie gotuje w czlowieku i trzeba sie oczyscic.
Co do szwagierki to brak slow. Skoro jedno chore dziecko nie przywrocilo jej rozumu i serca, to ona juz jest stracona. A wiadomo ze dzieci w tym wszystkim beda cierpiec najbardziej :(

Wczoraj ogarnelam troche dom, dzisiaj swoj pokoj doprowadze do porzadku i swoje paznokcie :) tak rosna ze doslownie co tydzien musze obcinac, i to sporo... Niestety zauwazylam, ze wlosy mi zaczely szybko sie przetluszczac :( znowu wraca ten koszmar, a juz byl spokoj jakis czas. Chyba pora na zmiane szamponu... Polecacie cos?
 
reklama
mi_lva również dołączam się do życzeń jeśli masz urodzinki :D sto lat, spełnienia marzeń i oczywiście szybkiego i szczęśliwego rozwiązania :)
ivon89 widzę że też masz dziwne sny :D mi się dzisiaj śniło coś że miałam taka malutką dziewczynkę ubraną w różowy polarowy kombinezonik i taka dumna ją nosiłam na rękach :D niestety nie wiem jak to było dokładnie ...

I dokończyłam sobie ogladać na yt "listy do M" :-D
ja mam coś z psychiką mało się nie poryczałam sama nie wiem czemu...
a teraz sobie będę ogladać boksera póki piesio jeszcze śpi i chrapie ;)
 
ojej pamiętałaś Tobie i maluszkowi też wszystkiego dobrego spokojnej nuuudnej ciąży i totalnie bezbolesnego rozwiązania żebyś po porodzie czuła się kwitnąco:-) spełnienia wszystkich marzeń!!!!!:-D
Mia 30 ekstra modlitwa:laugh2:
Aśku niezła akcja z tym gazem sama bym chyba zawału dostała za takie remonty się biorą jak dzieci są w przedszkolu:szok:

ewelinka2106 oglądałam wczoraj ale to było fajne chociaż nie przepadam za polskimi filmami ten był ekstra:laugh2: nawet M ze mną oglądał i nabrałam takiej ochoty na tulanie i takie tam muszę częściej oglądać romantyczne filmy;-)
bajka07 współczuje trudne sytuacji rodzinnej nie potrzebne stresy ehhh on chyba faktycznie jest za bardzo rozpieszczony i niedojrzały:-(

a wczoraj rodzinkę obiegła wieść że moja kuzynka która jest jedynaczką i ma męża jedynaka ma już grubo po 30 i nie spodziewaliśmy się że będą mieć dzieci bo są bardzo samowystarczalni będą mieli BLIŹNIAKI :-D ale się im trafiło:tak:
 
Witam piękności...w nocy mało co spałam a rano musiałam wstać odnośnie tego pana. A jego jak nie było tak nie ma grrrr rano tak się fajnie spało mmm

wichurka dzięki kochana właśnie muszę sobie kupić...

brownagula
o masakra...co Ty piszesz? Moze faktycznie urodziło się zdrowe ale wcale nie musi tak być przy następnym...palenie szkodzi i to wiadomo...Ja też paliłam , zachorowałam i mnie odrzuciło...w sumie nie wiem jak by się potoczyło gdyby nie choroba, więc ciężko tak ocenić...
A czym tak dokładnie zrobiłam smaka :p :p :p Mila już myśli sobie "czyżby był ktoś ważniejszy ode mnie? " hehe

ivon nawet nie drażnij tymi pomidorkami :p ja wczoraj pisałam jak możesz ;-) mniaaaaaaaaaaaaaam

mi_lva no proszę proszę ktoś tutaj świętuje :)))))))))))))) wszystkiego najcudowniejszego piękna samych radości życiowych, dużego optymizmu i głowy podniesionej...a wiosną szczęśliwego rozwiązania :*

Uciekam życzę miłego dnia dziewczynki i nie przemęczajcie się :*
 
Witam przy kawce :*

brownagula
- o tak spanie jak nigdy. Mój syn by do pólnocy biegał a ja 20-21 padam. Chociaż teraz i tak juz jest lepiej niz w pierwszym trymestrze, wtedy to spałam na stojąco.:confused:
Lena- no kurcze właśnie nie wiemy co kupić, a tu najwyższy czas. Mało ze Mateuszowi muszę kupić to jeszcze mam chrzesniaka trzy letniego.:szok:
KPe007- komedia, komedią ale fajny ma morał ten film!
bajka- współczuje. Jemu takie zycie odpowiada i wydaje mi sie ze tutaj sie nic nie zmieni. Jedynie radykalne kroki mogą podziałać. Dzieckiem juz nie jest! A jak to jest nie wierzący? Naprawde nie wierzy w Boga i głośno o tym mówi?
Kurczaczek- hmm ja o tym tak nigdy nie myślałam, nawet nie widziałam pępowiny. Zajęta byłam synkiem :) moim zdaniem są bardziej obrzydliwe rzeczy niż pępowina.
Magda190487- choroba dziecka jest okropna! Mateusz pierwszy raz zachorował jak miał 6 miesięcy. Było 3 dni strasznie a ja? Przeryczałam te 3 dni z bezsilności. :no:
futurystka- co do chrzcin i ślubu, u nas tak było. W sobotę ślub i wesele a w niedziele chrzciny- poprawiny.:tak:
Mi-lva- spełnienia marzeń!:-)

Dzisiaj oczywiście muszę jeszcze dom ogarnąć, obiad jest z wczoraj. Tak ze dzień labowy :D

Ja codziennie wcinam pomidory :szok:
 
Witam Kochane!

Milva wszystkiego najlepszego :*

Dzisiaj mam baaardzo duzo do zalatwienia. Pierwsze zrobic pranie i powiesic na polu (sloneczko i plus12 stopni :/). Pozniej ide do miasta musze odebrac szkla do okularow, kupic nowe staniki, bo te co mam to sa strasznie niewygodne. Tzn kupilam sobie trzy tanie wieksze bo stwierdzilam po co wiecej skoro i tak mi cycki rosna.. I z jednego wyszedl drucik :D drugi sie rozlazl :/ a trzeci chyba za maly :/ Obawiam sie, ze znow mi urosly i dochodze do rozmiaru 75F :o:o:o wkrotce bede wygladac jak Pamela ze Slonecznego Patrolu :D:D:D:D
Po miescie opiekuje sie chrzesniakiem :) bo siostra wrocila do pracy po macierzynskim.

Wczoraj caly dzien czulam sie ok, ale wieczor zakonczylam wymiotami, teraz narazie czuje sie dobrze, wiec moze, odpukac, mi w koncu przechodzi :/

Milego dnia :*
 
hej dziewczyny,
co do ślubu to jeszcze nie wiem z dnia na dzień wykreślam ludzi którzy są nam w tym dniu niepotrzebni!!od 5 lat jesteśmy małżeństem ale mamy tylko ślub cywilny, więc pomyślałam, że to dobry pomysł, ale chyba niekoniecznie...

wczoraj byliśmy na andrzejkach u teściów, w pewnym momencie teściowa siedząc przy stole mówi tak: "a może trzeba zrobić testy dna"? bo mąż był 3miesiące we Francji więc tak to skwitowała, normlanie myślałam, że ją rozniosę!!!

Mi-lva najlepszego;)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
co do ślubu to jeszcze nie wiem z dnia na dzień wykreślam ludzi którzy są nam w tym dniu niepotrzebni!!od 5 lat jesteśmy małżeństem ale mamy tylko ślub cywilny, więc pomyślałam, że to dobry pomysł, ale chyba niekoniecznie...

wczoraj byliśmy na andrzejkach u teściów, w pewnym momencie teściowa siedząc przy stole mówi tak: "a może trzeba zrobić testy dna"? bo mąż był 3miesiące we Francji więc tak to skwitowała, normlanie myślałam, że ją rozniosę!!!

Noo to rzeczywiście teściowa wymiata!!!
Współczuje!!!
Ja bym nie wytrzymała, a ze wybuchowa bywam i czasem najpierw zrobie czy powiem a pózniej pomyśle to nie wiem do czego by doszło

Mi-iwa wszystkiego najlepszego :)
 
reklama
Do góry