reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

a ja z kolei słyszałam że nc+ to złodzieje i wiele znajomych stamtąd zwiało :-)

Wydaje mi się że " oni wszyscy po jednych piniądzach" :-D

Ja akurat mam cyfrowy polsat za 39,90 miesięcznie kanałów tyle ,że nie oglądał nawet połowy - nam styka;)
no ja z vectrą mam ciągle przeboje :/
za dużo pisania, ale od 2 lat ciągle nerwy, skargi, reklamacje... telemarketerzy są chyba szkoleni do tego jak okłamać klienta, a nie żeby klient był zadowolony. zresztą, wystarczy wejść na ich profil na fb i zobaczyć komentarze :p
a co do nc+, to mi rodzice wcześniej mieli N, teraz mają nc+ i rewelacja :) gdyby nie to, że ja chcę jeden pakiet internet+tv, to bym wzięła od nich :)
 
reklama
my mamy nc+ ;-) a wcześniej od lat byliśmy w c+ ;-) nam zależało na żużlu, dodatkowo dla mojego ślubnego liga hiszpańska to podstawa ;-)
na canalu czasem coś obejrzę ;-) przeważnie zapominam i nagrywam, a później zapominam, że nagrałam ;-)
do nc+ trzeba mieć podejście ;-) w odpowiednim momencie (przed końcem umowy) zrobić wypowiedzenie i czekać na telefony konsultanta ;-) przy n-tym telefonie można w dobrej cenie dostać pakiety i dekodery ;-) od lat tak robimy :-D znaczy się mąż robi ;-) ja mu tylko przypominam do kiedy mamy umowę i piszę pismo wypowiadające ;-)
sprawdzałam właśnie ;-) zamiast 169 zł płacimy 69 :tak: umowa na 12 miesięcy ;-) abonament miesięczny cały czas ten sam ;-)

no i jak dobrze pamiętam, to przed świętami dobre promocje robią ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nareszcie po wizycie ,wszystko o.k.Niestety bez usg,a kolejna wizyta dopiero po świętach 27.12.Muszę uzbroić się w cierpliwość,ale to takie
trudne dla takiego nerwusa jak ja.Moi panowie obstawiają chłopca,czyżby coś wyczuwali?
 
trudne dla takiego nerwusa jak ja.Moi panowie obstawiają chłopca,czyżby coś wyczuwali?
pewnie zbierają drużynę piłkarską :-p:cool2:


no to mykam do łóżeczka ;-) spokojnej nocy :tak:
jak sobie pomyślę o porannym skrobaniu auta :no: psik psik mam, ale mimo wszystko wnerwiające to ;-) dobrze, że białego badziewia nie ma jeszcze ;-) muszę Ślubnemu przypomnieć by łopatę do śniegu wrzucił do bagażnika :tak: jednego roku tak nas zasypało :-D a my tylko saperkę mała mieliśmy ;-) od roku jeździmy przez zimę z pokaźną łopatą :tak: przezorny zawsze ubezpieczony ;-) tyle, że jak poprzedniej zimy jej potrzebowaliśmy, to okazało się, że nasz bagaźnik zamarzł na amen i nie mieliśmy jak jej wyciągnąć :-D w tym roku należy schować łopatę tak, by przez tylne siedzenie do niej się dostać ;-) czyli nie za Mrówkiem :tak:

dobrej nocy ;-)
 
Dziewczynki ja po wizycie. wsio z dzidzią ok:)) no i Łusia powtwierdzona:))

cześć beacia, jesteś z tego Szczytna na Mazurach czy Pomorzu?

Na Mazurach :)

Dziewczyny jestem w szoku, że tyle z was już wie jaka płec dziecka :) Super, my nie możemy się doczekac, ale dowiemy się dopiero 18.12 na wizycie(o ile dzidza będzie dobrze ułożona).
Chodzę prywatnie do ginekologa chciałam miec USG na ostatniej wizycie, ale szczerze mi odradził. Powiedział, że dzieciaczki nie za bardzo lubią USG więc najlepiej jeżeli nic sie nie dzieje nie robic go ot tak :) Poza tym stwierdził, że nie lubi bawic się w strzelanie jaka płec będzie, bo choc nieraz widac już w 13 tc na badaniach na przeziernośc, to nie jest konieczne zawsze. Powiedział też, że jak chcę to może mi robic badanie USG co chwile bo przecież ma zysk z tego, ale jak człowiek człowiekowi odradza i każe się wstrzymac do połówkowego :)

Co do ubranek/akcesoriów i innych nie mam jak narazie nic, a nic :) Wraz z narzeczonym stwierdziliśmy, że zaczniemy wszystko kompletowac na około 2 miesiące przed czyli od początku marca. Teraz chodzimy oglądamy, wózek mamy wybrany tylko po nowym roku zamówic zostanie :)
 
Hej dziewczęta :-) u nas długo oczekiwany remont sypialni:-D
Apple- gratuje córci :-D też mi się marzy :-)

Makao - cieszymy się że wszystko w porządku:-)

Dziewczyny tez bym chciała dołączyć na fb ale nie bardzo wiem jak ?

u nas wieczorami ból kręgosłupa taki że podnieść się z łóżka nie umiem :-( masakra..

Spokojnej nocki :-)
 
my mamy nc+ ;-) a wcześniej od lat byliśmy w c+ ;-) nam zależało na żużlu, dodatkowo dla mojego ślubnego liga hiszpańska to podstawa ;-)
na canalu czasem coś obejrzę ;-) przeważnie zapominam i nagrywam, a później zapominam, że nagrałam ;-)
do nc+ trzeba mieć podejście ;-) w odpowiednim momencie (przed końcem umowy) zrobić wypowiedzenie i czekać na telefony konsultanta ;-) przy n-tym telefonie można w dobrej cenie dostać pakiety i dekodery ;-) od lat tak robimy :-D znaczy się mąż robi ;-) ja mu tylko przypominam do kiedy mamy umowę i piszę pismo wypowiadające ;-)
sprawdzałam właśnie ;-) zamiast 169 zł płacimy 69 :tak: umowa na 12 miesięcy ;-) abonament miesięczny cały czas ten sam ;-)

no i jak dobrze pamiętam, to przed świętami dobre promocje robią ;-)

no więc właśnie dlatego chciałam, żeby wziąć teraz tę telewizję, przed świętami. Może będzie jeszcze lepsza promocja, bo teraz jest 114 kanałów za 59 zł, przynajmniej na necie :)
dziewczynki ja mam maraton filmowy. Obejrzę tylko "Prawo Agaty" i zmykam lulku :)
 
beacia- ok dzieki za info z tymi dusznosciami :)

no mi też ostatnio wyjątkowo często słabo się robi ;/ wczoraj tak miałam na zakupach w tesco :/
Aj czyli trzeba z tym zyc :p
Już kupujecie sprzęty dziewczyny? JA nie ma na razie gdzie tego wszystkiego składować, więc poczekam bliżej terminu. Powiem szczerze, że ja nie mam jeszcze kompletnie nic. Z paczek reklamowych z warsztatów ze 3 pampersy się zbiorą:-p nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że mam jeszcze duuużo czasu. Zresztą grudzień będzie pewnie obfity w inne wydatki, po nowym roku zacznę szaleć.
No ja tez nic nie mam :). Mysle ze na razie pozbieramy kase i pewnie gdzies tez w marcu skompletujemy wyprawke :) nie wierze w jakies zapeszanie ale ostatecznie wszystko moze sie zdazyc i glupio by bylo wtedy z calym ekwipunkiem tak... ale przepraszam od razu, bedzie wszystko ok, kazda z nas szczesliwie donosi :) to takie moje po prostu jakies...

Na Mazurach :)

Dziewczyny jestem w szoku, że tyle z was już wie jaka płec dziecka :) Super, my nie możemy się doczekac, ale dowiemy się dopiero 18.12 na wizycie(o ile dzidza będzie dobrze ułożona).
Chodzę prywatnie do ginekologa chciałam miec USG na ostatniej wizycie, ale szczerze mi odradził. Powiedział, że dzieciaczki nie za bardzo lubią USG więc najlepiej jeżeli nic sie nie dzieje nie robic go ot tak :) Poza tym stwierdził, że nie lubi bawic się w strzelanie jaka płec będzie, bo choc nieraz widac już w 13 tc na badaniach na przeziernośc, to nie jest konieczne zawsze. Powiedział też, że jak chcę to może mi robic badanie USG co chwile bo przecież ma zysk z tego, ale jak człowiek człowiekowi odradza i każe się wstrzymac do połówkowego :)

Co do ubranek/akcesoriów i innych nie mam jak narazie nic, a nic :) Wraz z narzeczonym stwierdziliśmy, że zaczniemy wszystko kompletowac na około 2 miesiące przed czyli od początku marca. Teraz chodzimy oglądamy, wózek mamy wybrany tylko po nowym roku zamówic zostanie :)

Juz od razu Wam dwom odpisalam wyzej. Cos mi sie z telefonem wali wiec przepraszam :) beacia ja jeszcze nie znam plci ale z tym usg to ciekawe bo ja mam co 3 tyg plus jeszcze te polowkowe bedzie moze w grudniu to w ogole duzo badan. Wiem ze ja nie lubie tego ucisku a co dzieci to juz nie wiem xD
 
reklama
Hej dziewczęta :-) u nas długo oczekiwany remont sypialni:-D
Apple- gratuje córci :-D też mi się marzy :-)

Makao - cieszymy się że wszystko w porządku:-)

Dziewczyny tez bym chciała dołączyć na fb ale nie bardzo wiem jak ?

u nas wieczorami ból kręgosłupa taki że podnieść się z łóżka nie umiem :-( masakra..

Spokojnej nocki :-)

Na grupie tutaj masz powklejane linki na profile większości dziewczyn dodaj którąkolwiek do znajomych o ona Cie doda do grupy na fb:)
 
Do góry