reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Danusia, co z tego że mam dwa mieszkania? Jedno jest obciążone hipoteką. I ta hipoteka miała zostać przeniesiona na nową nieruchomość i wtedy byśmy je sprzedali i mieli połowę na to mieszkanie.
Drugie mieszkanie, o które się rozchodzi, nie ma możliwości założenia na nim księgi wieczystej, a co za tym idzie - potencjalny kupujący nie dostanie hipoteki na to mieszkanie. A raczej mało jest osób, które mają na tyle gotówki, by sobie kupić ot tak mieszkanie... poza tym kto kupi mieszkanie wiedząc, że za ileś tam lat to on będzie mieć problem ze sprzedażą?
 
reklama
Kasiek1983 ja mam rożne uczulenia na rożne specyfiki i generalnie skore wrażliwa i sucha. Dużo firm wyprobowalam.
Polecam:
- kremy ziaja,
- la roche posay,
- clarena- polecam zakup u kosmetyczki w dużym opakowaniu.
- premier- ale nie wiem czy dostępne w Polsce ja swój kupiłam w Izraelu, jest rewelacyjny.

Hmm bigos chodzi za mną cały czas... Juz postanowiliśmy ze jak skończymy w końcu ten remont to gotujemy bigosik!!!
 
Kasiek1983 ja mam rożne uczulenia na rożne specyfiki i generalnie skore wrażliwa i sucha. Dużo firm wyprobowalam.
Polecam:
- kremy ziaja,
- la roche posay,
- clarena- polecam zakup u kosmetyczki w dużym opakowaniu.
- premier- ale nie wiem czy dostępne w Polsce ja swój kupiłam w Izraelu, jest rewelacyjny.

Hmm bigos chodzi za mną cały czas... Juz postanowiliśmy ze jak skończymy w końcu ten remont to gotujemy bigosik!!!

A co do płci dziecka , to nasze pierwsze wiec nie mamy specjalnych wymagań i rodzina tez nie ma. Dla moich rodziców to pierwsze wnuczę wiec tez nie maja życzeń, natomiast dla teściów to czwarte i tez nie maja. Cieszą sie ze bedzie. Oby zdrowe było...
 
Ja już wykąpana relaksuje się w łóżku :)
Nareszcie weekend :D 2 dni na naładowanie baterii ;)
Mężuś za 1,5 godziny z pracy wraca i chyba sobie na niego poczkam :) Kazałam mu jabłka w drodze powrotnej kupić, bo mnie naszło :p


browngula widzę, że obie jesteśmy mamusiami xs :D A mamą się nie przejmuj. To twoja decyzja jak chcecie nazwać maluszka.


Aśku a co masz za dekoder? Tylko nie mów, że cyfrowego polsatu? Oj ile ja nerwów na nich stargałam :/ A ich sprzęt to największe badziewie pod słońcem.


Karoli gratuluje udanej wizyty :) No i pochwal się kochana kto tam u Ciebie w brzuszku pomieszkuje?:tak:
 
Ostatnia edycja:
aesthete - czyli los chciał, żeby mieszkanie po dziadkach zostało dla dzieci. A wam może trafi się jeszcze jakaś okazja, że będzie możliwość kupienia wymarzonego mieszkanka ;-). Wiem jak boli rozczarowanie jak człowiek już coś zaplanował napalił się. Mój M z mamą i bratem mieli sprzedać ziemię której są właścicielami pod osiedle domków (bardzo dużo się teraz na około buduje). I też już był plan jaki dom będzie na to bądź mieszkanie. I co pojawiła się sąsiadka, która siostrze założyła sprawę o zasiedzenie (od sąsiadki też mieli kupić bo działki długie a wąskie) i sprawa się ciągnie już kilka lat. Kw zablokowane i sprzedać nie można. Laska w grudniu 2012 przegrała, ale złożyła apelację, zaraz jakoś w listopadzie jest sprawa. Tylko nawet jak developer jeszcze będzie chciał kupić to daje 1/3 ceny jak 4 lata temu :-(.

Ja chyba odczuwam już jednak II trymestr :-). Już nie muszę iść spać o 20. Dzisiaj nawet porwałam się na zrobienie chałki, pierwszy raz w życiu. Taka świeża chałeczka z masełkiem i szklanką mleczka. Mniammmmm.

Tak wyglądał nim zaczęła się piec ;-)
Zdjęcie0239.jpg



Jak się nie spali (różnie to z moim piekarnikiem) to za 15 minut wrzucę fotkę upieczonej ;-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0239.jpg
    Zdjęcie0239.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 74
  • Zdjęcie0240.jpg
    Zdjęcie0240.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Bozszeee moje dziecko jeszcze nie spi. Juz chyba ponad godzine usypia. Jak ja tego nie znosze. Zostawilam z nim meza, bo ja nie mialam cierpliwosci.
lena hehehe na 80% tak jak niesmialo czulam kolejny chlopaczek:-)
kurczaczek no no no jestem pod wrazeniem. Bardzo apetyczna.
 
Dziewczynki przepraszam, ale nie odnisę się do Was bo najnormalniej w świecie Was nie nadrobię...

Chciałam się Was poradzić. Bo mam od kilku dni jakaś taką mocno zwiększoną wydzielinę z pochwy, nie podejrzewam stanu zapalnego bo jest to biało-wodniste, bezzapachowe, nic nie piecze, nie swiedzi. Czy wpływ na zwiekszenie tej wydzieliny moze miec fakt ze powinnam miec teraz okres? Nie wiem co mam myśleć i już oczywiscie dostaję psychozy jakiejs. po wekendzie zadzwonie do mojej gin, ale muszę jakoś przeżyć weeknd;(
 
Ja mam chyba od zajścia cały czas taki śluz jak opisujesz, raz więcej raz mniej. W ogóle się tym nie przejmuje, bo to chyba nic złego. Ja ogólnie mam niedużą nadzerke, więc zawsze miałam więcej sluzu, tylko bardziej różnorodny, w zależności od cyklu.
 
reklama
Do góry