reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ja miałam być Agnieszka bez względu na pleć
padłam:-D

właśnie zaliczyłam pierwsze rzyganko. lepiej póżno niż wcale;-)

iwonaimaja masakra z tymi częściami ciała u MH, ciagle się gubią, zwłaszcza u tych starych modeli, i łamią się te końcówki od rąk
 
reklama
hej kobietki, jeden dzień a tyle, żeście napisały, że nie nadążam!my już w domku nareszcie!
w szpitalu to naprawdę można się dopiero rozchorować, a wiecie się dowiedziałam, że oni trzymają kobiety ciężarne 3doby bo to im się opłaca bo dopiero po 3dobie mają płacone 150% od funduszu oO.


oj wiem.... cala ciaze z synkiem w szpitalu bylam..
a wiecie co u nas najlepsze jest w szpitalu? idziesz w nocy na IP i nie zrobią ci usg bo mówią że go nie ma na izbie przyjęc tylko na oddziale i rano mogą zrobić ale to trzeba zostać na oddziale... i idziesz na ten oddzial i najczęściej na 3 dni wlasnie...:confused2:
dopiero pod koniec ciąży z synkiem widziałam ze na tej izbie przyjęć jest w szafeczce takie usg antyk - ale jest - i nawet raz mi rezydent zrobil (pewnie nie wiedział ze maja inne zwyczaje)

a wiedziałyście ze taki gin na nocnym dyżurze za ten właśnie dyżur dostaje wynagrodzenie równowarte miesięcznej pensji pielęgniarki lub ratownika medycznego?
fajnie nie?
 
witam
Ja dzisiaj na obiad zrobiłam placki ziemniaczane z sosem gulaszowym:) mój maż lubi ostre ja nie bardzo.
Jeszcze do wizyty 5 dni, ale boję się mega:(
Kciuki za wizytujące :)
Mnie też na chińskim wychodzi chłopak ;)
Co do spania mój maż szedł do pracy i wybudziłam sie koło 6 nie mogłam już zasnac siła chciała poszłam zjadłam danio i o 7 zanęłam do 11 :)
Mnie też pryszcze wychodzą ale nie dużo jedne znikną za jakiś czas kolejne.

aesthete gratki z okazji kolejnego trymetru :)
kurcze może się jeszcze jakoś uda z tym mieszkaniem, trzymam kciuki :)

gwiazdeczka mnie ogólnie piersi krótko bolały spokojnie:)

brownagula oj ja też naczytałam sie takich rzeczy zresztą jestem po jednym obumarciu i mi to nie pomaga bo wiem że wszystko sie zdarzyć może mimo że jestem po genetycznym :(
Dobrego masz męża :D

lotos, a nie spadło już? masz 13 tydzien skończony więc chyba coraz mniej :)

nadzieja u mnie 17 ale to według miesiaczki:)

zosiasamosia ekstra ogrodniczki :D

ewelka nie przejmuj się gadaniem teściów :)

iwonaimaja szkoda słów na teścia jak tak wogóle może mówic :/

Kpe007 ja też się wsłu****e, słysze szczelania pryskania, ale czy to jelita nie wiem ciężko odróżnic :(

brandyy super spodeneczki :)

Joanna23 mnie zemdliło dzisiaj po kakale co tak lubie, ale juz drugi raz w ciąży tak mi się zdarzyło chyba nie podchodzi mi.

Oni mają kase za leżenie i przez to.Chociaz ja jak poszłam na IP to mnie zbadał gi n i mówi, że w szpitalu bym została a ja mówie ze wole w domu i tylko oświadczenie podpisałam.

kotka będzie dobrze skoro nic więcej się nie dzieje leż;-)

Kasiek ja też smaruje się tylko nivea po nim mam gładką twarz :)
 
A mnie raz moja mama wkurzyła, jak się dowiedziała że chcę dać chłopakowi Kuba to skomentowała "Jakby się babcia dowiedziała to by się w grobie przewróciła, bo raz jak jej powiedziałam że takie chcecie imię dla chłopaka, to zaczęła wyzywać czy innego imienia nie ma...":crazy:
kurczę... to chyba wasza sprawa jak nazwiecie swoje dziecko? :eek:

Dziewczęta, a tak z innej beczki... jakie kremy do twarzy polecacie, takie na 30+ na zmarszczki???
ja uwielbiam z ziaji kosmetyki :) mają do każdego wieku :)

oj wiem.... cala ciaze z synkiem w szpitalu bylam..
a wiecie co u nas najlepsze jest w szpitalu? idziesz w nocy na IP i nie zrobią ci usg bo mówią że go nie ma na izbie przyjęc tylko na oddziale i rano mogą zrobić ale to trzeba zostać na oddziale... i idziesz na ten oddzial i najczęściej na 3 dni wlasnie...:confused2:
dopiero pod koniec ciąży z synkiem widziałam ze na tej izbie przyjęć jest w szafeczce takie usg antyk - ale jest - i nawet raz mi rezydent zrobil (pewnie nie wiedział ze maja inne zwyczaje)

a wiedziałyście ze taki gin na nocnym dyżurze za ten właśnie dyżur dostaje wynagrodzenie równowarte miesięcznej pensji pielęgniarki lub ratownika medycznego?
fajnie nie?
a ja kiedyś poszłam na ostry dyżur to od razu poszłam na usg... nikt mnie zatrzymywać na oddziale nie chciał :) pewnie zależy od szpitala :)
no i tak, pensje mi są znane :p szkoda, że wcześniej nie wiedziałam ile lekarze zarabiają, bo bym na medycynę startowała :p


dzięki dziewczyny za słowa otuchy, ale jesteśmy raczej na straconej pozycji... :(
 
szyszunia dla mnie i tak ginekolog i dentysta to dwa najmniej przyjemne zawody :D
albo powołania lekarskiego nie mam...:-D
A ja jutro jadę po spodnie rureczki jeansy ciążowe :-)
bo zostały mi dwie pary spodni, w które się mieszczę z zapięciem rozporka i guzika, w tym jedne a'la alladynki więc do kozaków nie bardzo..

i skleroza to siostra moja rodzona, poszłam na zakupy, a przy kasie się okazało że nie wzięłam portfela :confused2: no myślałam że się ze wstydu spalę, i się poryczę z nerwów... ja nie wiem o czym myślałam wychodząc z domu...
I tak się wkurzyłam że poodnosiłam zakupy na miejsce i wróciłam do domu i już nie poszłam drugi raz...:confused2:
ostatnio coraz częściej mi się zdarza zapominać o zabieraniu czegoś ważnego z domu...:-(
 
Dzien dobry,
witam nowa majoweczke.
Danusia wyglada na to, ze w Kanadzie sluzba zdrowia jest dobrze zorganizowana. Dlaczego pojscie na zwolnienie by Cie duzo kosztowalo.
Pewnie taka maja polityke, dobrze dbaja o pacjenta, nie kaza mu placic, ale skads kase tez musza miec przeciez.
Gdzie pracujesz?

Dziewczyny, nie schizujcie, nie stresujcie sie. Ja nie wiem moze z wiekiem i przez tragedie, ktore znam troche mi sie myslenie zmienilo, ale przeznaczenia sie nie przeskoczy, co ma byc to i tak bedzie i my na to wplywu nie mamy. Kazda z nas chcialaby, zeby wszystko bylo dobrze, to oczywiste. Najwazniejsze to na ten moment byc cieszyc sie swoim stanem i odganiac czarne mysli, bo z kolei mozna na siebie sciagnac.

No tak sama bylam w szoku i tylko czekam jak nam jakis rachunek za cale leczenie przysla:-p Ale to chyba taka polityka prorodzinna. Jak chodzilismy z mezem do kliniki bezplodnosci to tam tez nie musielismy placic. Za to zwolnienie z pracy chorobowe lub niezdolnosc do pracy jakies 25-35$ wiec da sie przezyc.

Ja pracuje, w finansach pewnej firmy, jestem analitykiem.

A co do tych MH to moje siostrzenice uwilebiaja. 5-cio latka kopiuje wszystko po 8-latce wiec jest SZAL!!!
Ja to jestem przerazona troche w jakim kierunku te zabawki zmierzaja. Nie podaba mi sie ze male dziewczynki interesuja sie wampirami, duchami czy wilkolakami... co to sie porobilo:szok:


Miałam dziś dość ciężką noc, najpierw obudziłam się przed 1 z powodu bólu brzucha i musiałam lecieć do kibelka. Coś mi chyba źle na żołądku siadło, zdaje się, że wczorajszy mcdonalds :sorry: A potem obudziłam się po 5 i przewracałam z boku na bok z pół godziny na pewno, nie mogłam sobie pozycji znaleźć.
Wklejam ogrodniczki, które dostałam od siostry:
Zobacz załącznik 592725
Są maciupeńkie, więc nie wiem, czy w ogóle uda mi się je założyć bobkowi. A w ogóle dziś w dzień dobry tvn ludzie mówili, jak mają na imię i co ono znaczy, czy je lubią itd. I jak babka powiedziała, że ma na imię Zofia to mi łzy poleciały. Nawet teraz mnie to wzrusza ;)
A z chińskiego kalendarza wychodzi mi chłopak :)

Sliczne porteczki, super prezent:tak:

A ja właśnie wróciłam z zakupów, musiałam sobie jakiś stanik kupić, bo praktycznie chodzę w jednym, reszta zrobiła się za ciasna ...

Kupiłam też w textilu pościel, fajną promocję mają, super wzory i tylko 19,99 zł :)

Te spodeneczki tak mi wpadły w ręce, że nie wytrzymałam... :p
Zobacz załącznik 592765
Może na zdjęciu szału nie robią i wyglądaja na duże, ale w rzeczywistości są cudne i takie maleeeeńkie :) Ja już chcę mieć moje dzieciątko przy sobie :)))


Chcę sobie spodnie też kupić, bo wszystkie mnie cisną ;/ a w legginsach powoli podwiewa mi tyłek :p
Wyszukałam te: http://www.allegro.pl/rurki-ciazowe-niebieski-jeans-nowy-model-r-s-i3675452716.html

co o nich myślicie? :)

te tez piekne, a ja na razie zero ciucha czy jakiegos sprzetu dla dzidzi, moze na swieta zaczne bo poza mezem to nie mam w sumie komu prezentu zrobic.

no kiepsko :( możemy sprzedać to mieszkanie, ale komuś za gotówkę, bo żaden bank nie udzieli hipoteki na mieszkanie na którym nie można księgo wieczystej założyć... :(
no ale, to nasze kochane państwo... jest nowy program "Mieszkanie dla Młodych" - zakup tylko na rynku pierwotnym. Do tego uwalamy z rynku wtórnego kredyty na mieszkania bez KW uchwałą Sądu Najwyższego gdyby komuś poza programem przyszło do głowy kupować tańsze mieszkanie na rynku wtórnym. A dlaczego ? Bo poprzedni program "Rodzina na swoim" nie sprawdził się gdyż np w IV kw. 2012 aż 48% kredytów poszło na rynek wtórny.
No i taka polityka naszego państwa - to nie ludziom ma się lepiej żyć, ale bankom, deweloperom i politykom :/
ja jestem załamana... bo jak już znajdzie się rzeczywiście ktoś, kto kupi to mieszkanie, to za kwotę duuużo niższą... no i tym sposobem wszystkie nasze plany poszły się ****ć. :baffled:

sorry ale moze cos przeoczylam, lub niedoczytalam ale czy jest problem z uzyskaniem hipoteki na mieszkanie ktore checie sprzedac czy kupic?

Dziewczęta, a tak z innej beczki... jakie kremy do twarzy polecacie, takie na 30+ na zmarszczki???

Ja uwielbiam kremy Ziaji. Polskie bardzo niedocenianie, dla mnie rewelacja ja teraz uzywam do cery tlustej i mieszanej krem nawilzejacy ( wiek 34). Bo skore najlepiej nawilzac w kazdym wieku a te kremy niby na zmarszczki wlasnie to robia:-) a i kosztuja grosze

I tez sprawdzilam plec i wyszla dziewczynka, choc ja mam cicha nadzieje ze bedzie chlopiec, bo u mnie w rodzinie same baby raczej!!! Wiec musimy poczekac do porodu chyba, bo wczesniej sie chyba nie odwaze.
Bedzie Hania albo Jasio!
 
reklama
ja również jestem przerażona tymi lalkami monster high ;-) no, ale cóż poradzić :eek: jakie bajki, takie zabawki ;-) i dlatego cieszę się, że mam chłopaka ;-) lego, hot wheels jeszcze ujdzie ;-) najwięcej kasy tracimy na figurki żużlowców :-D i na karty piłkarskie liga mistrzów ;-) wychowało się kibica, to trzeba ponieść konsekwencje :-D

koniec wolnego ;-) mecz Zastalu zakończony, więc lada chwila chłopaki wrócą ;-) przez pogodę głowa mnie boli ... eeee ...

kupiłam sobie rogala świętomarcińskiego :sorry: gryza wzięłam, szybko go wyplułam ;-) w tym roku nie jest mi dane zjedzenie tego rogala :-( a tak je lubię i zawsze niecierpliwie na nie czekam :baffled: jednak z Mrówkiem małam lajtową ciążę ;-) wymiotowanko sporadyczne, ale praktycznie wszystko mogłam jeść :baffled: a teraz to loteria :eek:


kurde, zaś dekoder mi się zaciął :wściekła/y: co za badziewie :wściekła/y:

ziaje też lubię :tak: antypespirant dla mnie, dla ślubnego za grosze :tak: i jak za te grosze super jakość ;-) do tego stosuję bloker ;-) pod prysznic żel mam, do intymnej też ziaja ;-) mrówek ma natłuszczający płyn dla dzieci (coś jak oilatum) i normalny dziecięcy też ;-) jak dla mnie czasami warto docenić polskie produkty :tak: krem stosowalam z alg :tak: niedawno otworzyli mi w tesco sklep ziaji ;-) czas się wybrać i sprawdzić jak wyglada cenowo ;-) bo do tej pory zamawiałam na ich stronie ;-) w sklepach niestety średni wybór (szczególnie kosmetyków dla dzieci) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry