reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

natuszka matko, ale sen mialas :O
aesthete o mamo zupa kalafiorowa :D Teraz to mi narobilas ochote. A powiedz mi jak ja robisz, bo ja nigdy kalafiorowej nie robilam..
To u mnie moj 4 letni synek tak ma :D Na obiad je tylko i wylacznie mieso. Na slodko nic nie zje, ani zup, ani ziemniakow..
kurczaczek a kiedy masz usg w grudniu? :)
Caroline witaj :)
 
reklama
Perełka obserwuj, i się nie denerwuj. Nie wiem czy pełny pęcherz ma znaczenie, ale z tego co opisujesz to jak nic stawia się macica. A dzwoniłaś moze do swojego gina? Jak mi się tak zaczelo robic, to pojechalam na ip w rodzinnym miescie i tam lekarz mi powiedzial ze to dziecko wypina pupę. Nie wazne było że dzidzia miala wtedy moze z 7 cm i to byłoby fizycznie niemozliwe. Ale gdy opowiedzialam o tym mojej gin, bez wahania powiedziala ze to są skurcze. Ale u Ciebie mogłbyc to jednorazowy wyskok ze strony macicy wiec moze nie ma co się przejmowac. W kazdym razie obserwuj;)
 
Hmm to było też bardziej na boku obok pępka tylko ze trochę nizej więc nie wiem a nie wiem gdzie macica czy na srodku nie jest pod pępkiem. Mnie twardnieje brzuch jak mam strasznie pełny pęcherz i jak się załatwię to mija;-)
Ps. zrobie fotke;-)

Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
perelka- ja tez tak mam, tylko nie wystaje tak bardzo tylko po prostu pod pępkiem taki brzuszek. Właśnie rano mam tak i wydaje mi się ze to od pełnego pęcherza bo jak się wysikam jest już znacznie mniejszy. W poprzedniej ciąży tez tak miałam. Takie moje zdanie. Żeby się upewnić i uspokoić skonsultuj to z ginem!

Oo tak wstaw foto to ocenie czy masz tak jak ja:tak:
 
Dokładnie nie określe mogło być ciut niżej ale wiem że chciało mi się strasznie siku a wiem że błąd robiłam i było tak ciemno,że nie doszłam do tego wc:eek:
Będę musiała patrzeć czy kula dalej się będzie pojawiać czy nie
 
Ostatnia edycja:
Ewstra - już nie gotuje osobno dla małej. Albo podbieram zupkę od babci albo je z nami 2 danie ;-) Co do wózka to ja planuje kupić normalnie gondolkę i dostawkę. Mała już teraz chce więcej chodzić, wózku ciężko ją utrzymać. Jak będziemy we dwoje to Lena ma swoją spacerówkę i każde z nas będzie pchało jeden wózek ;-) A jak będę musiała gdzieś jechać sama z dwójką to mam ambitny plan malucha w chuście nosić. Mam nadzieję, że uda mi się chustować ;-)

Lena - na usg jeszcze się nie umawiałam. Bo na nfz pewnie będę miała po świętach. I chcemy iść prywatnie. Pewnie na koniec listopada będę dzwoniła i się umawiała ;-). Najchętniej już bym poszła, ale boje się, że nie będzie jeszcze widać :-(.

Babcia właśnie mi przyniosła barszczyk ukraiński :tak: MMMMMMMMniammmm pycha
 
Ale na tym zdjęciu nie masz tej kuli tak? Tylko pokazujesz w którym miejscu. Dobrze byłoby jakbyś rano zrobiła fotę właśnie jak masz tę kule będzie lepiej ocenić.
 
kurczaczek no u mnie nie bylo widac jeszcze. Ja tez sie prywatnie umawialam i kazli przyjsc 21 grudnia. Babka stwierdzila, ze wtedy bedzie najlepiej widac :)
 
reklama
Ewelka tak mniej więcej w tym miejscu to było nie pamiętam jak długo bo zasnęłam to tylko rano tak miałam potem już nie i gazy mi odchodziły ale jelita inaczej czuje. A teraz mam u dołu parcie pod brzuchem jakby siku mi się chciało i czuje zgrubienie ale to już nie kula pod skóra czuj wydaje mi się że to pęcherz.
 
Do góry