reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
a ja mam ogromny, twardy brzuch... masakra, widac po mnie tę ciążę tak, że hohoho!
14.11 mam wizytę - może dowiemy się jaka płeć dzieciaczków..
 
Co do spotkania dziewczyn z Warszawy i okolic jestem jak najbardziej za jak tylko przebrnęli przez ten cholerny remont...
Co do witamin to biorę Pharmaton Matruelle, ma całkiem przyzwoity skład z kwasem foliowym, jodem i DHA. Tylko dosc duże czekoladowe tabletki, mi to nie przeszkadza ale niektórym pewnie bedzie, śle łatwe do polkniecia.
 
a ja mam ogromny, twardy brzuch... masakra, widac po mnie tę ciążę tak, że hohoho!
14.11 mam wizytę - może dowiemy się jaka płeć dzieciaczków..

|No u mnie też brzuchol wielki;-)u mnie prawdopodobnie dwóch chłopców:happy::happy:,ja sie najadłam słodkiego przed usg to sie ruszały mocno maluchy i mógł je uchwycić w każdej pozycji.
 
Dwóch chłopców to super, synusie mamusi :)
Ja się może 14 dowiem jaka płeć... A masz jednojajowe bliźnięta czy dwu? Iloowodniowe i ilokosmówkowe?
 
Zaleta posiadania ludzi młodych w sąsiedztwie jest chyba taka, ze jej brak. Nigdy nie idzie sie wyspać. Dzien powszedni i impreza. Albo ja zdewociałam. W każdym razie już nie lubię bloków i chyba zacznę szybciej szukać nam działki na dom.
Tymczasem stopery z szuflady i życzę Wam dobrej nocy !:)
 
Dziewczyny co do masowania sutek to ja wiem, że pod koniec ciąży się robi żeby wywołać skurcze bo to powoduje wzrost oksycotyny więc lepiej uważać z tym masowaniem no ale można poczytać na ten temat;-)
 
reklama
Witajcie :)
Jak samopoczucia?:)
Ja o dziwo całą noc przespałam(małż ma nocki więc całe wyrko mam dla siebie), obudziłam się tylko koło pierwszej na toaletę, i normalnie usnęłam bez rewolucji i boleści :))
Ale nie mówię aby nie zapeszyć w młodą godzinę :))

Ale dziś miałam sen... że się śląskie brzuszki spotkały, w bibliotece :)
Oczywiście że ja zapomniałam zupełnie o tym spotkaniu,spóźniłam się bo najpierw musiałam zapłacić karę za nieoddaną książkę... a wy już byłyście w środku i się głupio czułam :) I wszystkie miałyście plakietki z imionami a ja nie :p
A jedna dziewczyna miała taki już duży brzuch, i mówiła że OM miała w maju, i od tego czasu nie chodzi do lekarza ,bo nie ma ubezpieczenia :eek: I miała taki sweterek z Fredem Flinstonem :eek:
Ech te moje sny :D
 
Do góry