reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Aesthete wczoraj już dopisałam bo tak sobie wymyśliłam, że 11 to święto i wtedy nie możesz mieć więc wpisałam 13;)

Mam nadzieję, że na jesień uda nam się tam wprowadzić.

W tej chwili mój włochacz wygląd tak:)


20131022_153606.jpg

Co do obiadu to ja dzisiaj dojadam wczorajszą tartę z cukinią i fetą:)
 

Załączniki

  • 20131022_153606.jpg
    20131022_153606.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
A propo warsztatów. Tak sie zastanawiam, czy sie nie wybrać. Bedą 19.11 w Siedlcach Bezpieczny Maluch. Polecacie ? Widziałam, ze kilka z was już było na takich :)
ja polecam :) fakt, że niektóre firmy bardzo się reklamują, ale dużo przydatnej wiedzy ;) ja byłam zadowolona i M też :)

A ja to Wam powiem że "blokowa" jestem. Uwielbiam być u kogos kto ma dom, ogródek, taras, ale cale zycie chowana w boku jestem i nie wiem czy bym umiala zyc ze swiadomością , że za ścianą nikogo nie ma:) A gdzie tam jeszcze utrzymac, ogarnąć... Więc mnie z kolei się marzy duze mieszkanie, z dostepem do ogródka, ale w bloku.

Co do jedzenia, to ja mam dziś niezbyt wymyślną ochotę na ziemniaczki gotowane w całości ( najchętniej młode hehe ) z masełkiem i koperkiem. od wczoraj tak za mną chodzą.....
ja też całe życie w bloku, ale właśnie mam dość sąsiadów za ścianą :p M też marzy o domu, więc przynajmniej mamy wspólny cel do którego dążymy :)

martuska, cudny jest :D
 
Makao Bierzesz kapuchę kiszoną (ze 2 garści na 2osoby) i gotujesz by zmiekła i nie była za bardzo kwaśna, pęczak gotujesz by zmiękł, boczek smażysz na skwareczki, a potem wszystko razem smażysz na patelni by się połączyło, przyprawiasz solą i pieprzem i jesz :-)
 
piszecie o domkach fajnie jest mieć swój domek ja prawie cale zycie mieszkałam w domku ale nigdy nie musiałam tam nic robic w tamtym roku wynajelismy domek mieszkaliśmy tam ponad rok do poki maz był w domu to było fajnie ale jak już zaczal jezdzic w trasy wszystko było na mojej glowie palenie w piecu nie było pieca z podajnikiem wiec co chwilke musiałam latac do piwnicy i kontrolować czy się pali odsniezanie koszenie trawy dobilo mnie jak na swieta wielkanocne przyjechałam wieczorem i nie dalo się na podwórko wjechać bo caly snieg z ulicy był na wjezdzie wiec ponad godzine stracilam odsniezajac a była już prawie 22
z drugiej strony było fajnie bo można było sobie na dworze posiedzieć cisza blisko las
ale wolalabym teraz gdybym mogla wybrać to wlasnie mieszkanie w bloku ale z ogródkiem żeby można było sobie na dworze posiedzieć ale przynajmniej innych rzeczy nie musiałabym robic
 
Ja też jestem blokowa dziewczyna, całe życie mieszkałam w bloku... z jednym wyjątkiem, wynajmowaliśmy z mężem przez rok domek i zaklinałam się, że już nigdy więcej- chodziło o ogrzewanie, odśnieżanie itp...
ale z biegiem czasu tęsknię za przestrzenią, laskiem, naturą, szerszym widokiem niż na najbliższą ulicę :rofl2:
jasne, że chciałabym mieć ogródek... marzenie :-D ale dla nas na razie nieosiągalne, jesteśmy w trakcie remontu bo jakiś czas temu kupiliśmy mieszkanie 3 pokojowe- na razie wystarczy :-)
 
Co do spania ja na brzuchu nigdy nie przepadałam spać. Lubie na wznak ewentulanie potem przerwacam się na jeden albo na drugi bok :)
U mnie też się pogoda popsuła pada ponuro, ale weekend ma byc podobno cieplutki )
Co do piersi jak schudłam to one tez były małe B, teraz może są z C małe mężowi sie podobają :D

kotka83 okropne jest to uczucie z jelitami jak się pojawią skurcze z wzdęciami...

mi_Iva witaj wśród majówek :)

A ja z mieszkania przyszłam do mężą do domu mieszkać powiem, że różnica jet duża z początku nie mogłam sie przyzwyczaic ciężko było szczególnie jak w domu musiałam na noc sama zostać, ale mam psiaki więc luzik na ogródku to mąż wiekszość robi ja nie lubie jedynie coś drobnego, ale hamak sobie wyciagne poloze ksiazka i fajowsko jest :)

martuska słodki psiaczek :)
 
reklama
Do góry