reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

SZKOLA-mnie tez brzuch boli caly czas,ale plamien nie mam..ja bym poszla do lekarza,zeby sie uspokoic..na pewno wszystko o.k.
 
reklama
Nadzieja zdrowiej wygon te chorobsko!!!
Asku nigdy nie jadlam shusi jak to smakuje??
Sympatyczna ciesze sie ze udala sie wizyta i wsio ok;-)
Kpe gratki1:-) juz 3 blizniaki
ja o WI staralam sie niby dwa cykle ale ogolnie jednen, bo mialam ciaze bio chem potem mialam cykl bezowulacyjny< o czym dowiedzialam sie po fakcie> a sie staralismy i w nastepnym zaszlam bo akurat mialam wizyte u mojej gin po wizycie w szpitalu i powiedziala dzialac bo owulka ;Di Jest WI...
a teraz za 1 cyklem, ogolnie babki w mojej rodzinie bardzo plodne ja tez wiec dla mnie sex bez zabezpieczenia nie wchodzi w gre poza starankami i ciaza;-)
coraz czesciej wymiotuje nie mam ochoty na nic jak zjem namieszam zaraz mdlosci nie umiem zwymiotywac wiec czasem sobie musze pomoc zeby ulzyc, poza tym ok sie w miare czuje ;-)
Szkola jedz do gina albno na IP jak ci to martwi...
 
Witam sie piątkowo majóweczki :)

Dziekuje za pocieszenie jeśli chodzi o mój kręgosłup. Dzisiaj jest o niebo lepiej :) Super sie czuje. Tylko znowu teraz martwie sie czemu mnie nie boli?! ze coś jest nie tak. Eh my zwariujemy w tej ciąży- jak są objawy to źle jak ich niema jeszcze gorzej. A gdzie tu do maja :D

Jeśli chodzi o pieski to ja słyszałam ze jak pies jest juz stary to gdy czuje ze to juz koniec to ucieka. U nas był taki piesek miał 15 lat, strasznie schorowany.I tak właśnie zaczął uciekać ale niestety był taki słaby ze daleko nie uciekł.:-(

Nam sie udało w 1 cyklu. Az bylismy zaskoczeni.:szok:

Witam wszystkie nowe majóweczki :)
Gratuluję kolejnych bliźniąt :D dobrze ze miałam juz Usg bo juz bym myślała ze ja bede następna :D
Wszystkich chorującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia :*

Mój Mateusz cały czas musi mieć włączone Polo Tv:szok: Już wariuję od tego disco polo:-D
 
Ja też chodzę prywatnie i zawsze mi proponowano zwolnienie, w 1 ciąży poszłam w 27 tc bo szyjka zaczeła sie skracać a w tej idę za miesiąc.

Nadzieja sporo przeszłaś! Jak choroba? Mija?
 
Sagaa sushi smakuje obłędnie, ale trzeba sie przyzwyczaić do nowych smaków. Mnie podpasowalo od razu, im więcej jadłam tym bardziej sie zakochiwalam, mój M za 1 razem omal wc nie zaliczył... Rozsmakowal sue dopiero jak zaczęłam w domu robić... Poczekam do przeprowadzki i na nowym domku zrobię, to Wam foty wrzuce. Oczywiscie z upieczona rybka ;-)


Wasila choroba sie przekształca. Gardło nie boli tylko scisniete, z nosa mniej leci i moge oddychać, główka lekko boli i stan podgoraczkowy sie utrzymuje. Ale jest o niebo lepiej niż wczoraj, mam nadzieję ze jutro bedzie juz ok. Myślę ze najgorsze za mną... Kaszlu na szczęście brak
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka pisalam ze mam synka 2 lata skonczyl WIktor bo widze ze nie wpisalas;-) co do krzyza gin mi powiedzial bo mnie tez strasznie boli ze przy kolejnych ciazach juz wszystko jest nizej jest wieksze parcie na krzyze, pecherz brzuch dlatego dolegliwosci i bol jest mocniejszy niz przy 1 ciazy;-)
Nadzieja kiedy sie przeprowadzacie? budowaliscie domek?? nie wiem czy sushi mozna w ciazy chyba nie?
co do l4 moja gin daje od razu inni roznie...
 
Ewelinka pisalam ze mam synka 2 lata skonczyl WIktor bo widze ze nie wpisalas;-) co do krzyza gin mi powiedzial bo mnie tez strasznie boli ze przy kolejnych ciazach juz wszystko jest nizej jest wieksze parcie na krzyze, pecherz brzuch dlatego dolegliwosci i bol jest mocniejszy niz przy 1 ciazy;-)
Nadzieja kiedy sie przeprowadzacie? budowaliscie domek?? nie wiem czy sushi mozna w ciazy chyba nie?
co do l4 moja gin daje od razu inni roznie...

Domek kupiliśmy i zrobiliśmy totalną demolke ;-) jak nam dziś skończą montować grzejniki to od jutra możemy sprzątać a potem przeprowadzka...

Sushi w ciąży można, ale nie z surowa ani wedzona rybą... ;-)
 
KPw007- a ktos w rodzinie Twojej lub Meza ma blizniaki??:D Czy Wy pierwsi

Nadzieja- ja polecam na goraczke oprocz Apapu to pomaga nalanie sobie -cieplej wody - ale nie goracej! i ta woda wyciaga goraczke bo cialo zmierza ku wyrownaniu - lekarka mi to polecila i pomaga;)

co do staran- ja jestem po 5 letnim leczeniu hormonalnym- ze wzgledu na zbyt mala macice i znikomy poziom progesteronu.., po 5 latach dostalam zielone swiatlo ,ze mam 3 miesiace najbardziej plodne i by probowac- no i probowalismy w 2 cyklu sie udalo:)

Ps.dodam ,ze jestem mloda bo mam 22 lata ale jak tylko te kilka lat temu dowiedzilam sie ,ze bez leczenia mam znikome szanse na ciaze - jedna lekarka twierdzila ,ze zadne to gdy tylko moglam podjac leczenie to to uczynilam - to byla dluga droga pelan obaw a teraz znow obawy czy z ciaza bedzie wszystko wporzadku - obecnie odstaje Luteine . Wogole sie zdziwilam bo Gin dal mi kwas foliwoey w dawce 5 mg a w pateach ten bez recepty to dawka 0,4 mg - niezle co?:p dodam ,ze taki 0,4 mg kosztuje bez recepty tak do 5 zl a jakbym miala zjesc dawke 5 mg to bym musiala po 12 pastylek lykac hehe to bym musila dac ponad kolo 50 zl za 30 dawek po 5 mg:!! a ten refundowany mam 5 za 1,9 zl:D


Iwonaimaja- Moi Rodzice maja Labladora co sikla w domu do czasu jak mial rok i 2 miesiace- koszmar a to nei maly pies wiec tego bylo duzo- makabra - za cholere nic nie pomagalo a probowalismy wszelkich rad ale nic sikal i juz! potem nagle z dnia na dzien przestal i juz wiecej nie nasikal - do tego sial straszne zniszczenia zajal sie nie jednym telefonem , butem, kanapa och wiele tego bylo co zniszczyl -szkoda slow bo poprzedni pies - mieszaniec Labrador z Goldim to byl taki spokojny choc na samym poczatku tez troszeczke rozrabial ale nie tyle co ten - ten jest po prostu zlosliwy,upierdliwy,..

nadzieja1984 ja tam nie lubie sushi ewentualnie z wedzona roba ale nigdy z surowa - jakos ogolem nie bardzo mi to smakuje zas moj M to by ciagle to wcinal -Kocha sushi ,.. coz jednemu to smakuje innemu co innego;) toz to przeciez normalne;)

Ps. ja Dzis wracam do domu - bylam od poniedzialj u Rodzicow- ciekawa jestem czy Moj M sie stesknil - mam nadzieje, ze bedzie mial dobry humor bo dzis piatek ;) a jutro mam isc do znajomej parki ;)
 
Ostatnia edycja:
Asku nigdy nie jadlam shusi jak to smakuje??
jak dla nas - ZAJEBIŚCIE :-p po prostu uwielbiamy ;-) Mrówek robił jedno podejście, ale mu nie zasmakowało ;-) jeszcze ;-) a my normalnie możemy jeść każdego dnia ;-) nieziemska mieszanka nowych smaków :tak:

Sagaa sushi smakuje obłędnie, ale trzeba sie przyzwyczaić do nowych smaków. Mnie podpasowalo od razu, im więcej jadłam tym bardziej sie zakochiwalam, mój M za 1 razem omal wc nie zaliczył... Rozsmakowal sue dopiero jak zaczęłam w domu robić... Poczekam do przeprowadzki i na nowym domku zrobię, to Wam foty wrzuce. Oczywiscie z upieczona rybka ;-)
albo warzywami :tak: :-D

Sushi w ciąży można, ale nie z surowa ani wedzona rybą... ;-)
tak, tak - to ważne ;-) chyba, że masz sprawdzonego bardzo dobrego dostawcę ryb świeżych ;-) chodzi o to by uniknąć chłodzenia/mrożenia ryb ;-)

i się zaśliniłam :laugh2::sorry:
 
reklama
Do góry