reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Applecrumble jestem jak najbardziej za wątkiem o przeziebieniach... Co ja sie dzisiaj naszukalam waszych postow o tym i sie nie udało... Właśnie zmierzylam temp 37,8... Martwię sie, będę musiała jednak jakis apap wziąć
 
reklama
Nadzieja, podobno apap w ciąży można brać bezpiecznie. Musisz o siebie dbać, to wszystko dla dzidzi:tak: lepiej może zacznij wczesniej, niż ma się to przerodzić w coś gorszego. Zdróweczka :*
 
A tez witam:) kilka dni i sie na pewno zadomowie:) Dzisiaj mialam wizyte, wszystko ok, serduszko bilo jak szalone, ale mam zapisane leki bo w moczu znalezli ponoc plytki krwi, a sama nic nie zauwazylam... Oby bylo zdrowe, a wszystko bedzie dobrze:)
 
BubblesGirl, to mamy dokładnie ten sam zapach :laugh2: on jest najlepszy :-)

madziulek, witaj :-)

a ja siedzę i wcinam z moim psem ogórki kiszone ;-) z tym, że ja zapijam je jeszcze tą wodą z nich :-) uwielbiam...
 
witam
Zdrówka dziewczynki :)

Nanncy ja też mam dreszcze trzęse sie jak galareta :(

pat&mom leż i wypoczywaj...

KPe007 gratuluje bliźniaków :)

madziulek20 witaj :)

dziewczynki sorki, że dzisiaj tak mało ale wracają mi moje lęki z depresją..

Dzisiaj już nic nie czuje nawet piersi wydaja mi się miękkie co jeszcze nie dawno były mocno napięte bolą jak ucisne a to nienormalne według mnie.
w tamtym roku w okolicach 20 września mojemu aniołkowi właśnie serduszko przestało bić według obliczen jak oni robili :-(jestem totalnie załamana czemu te piersi zmieniają tak co chwila mogłby zostać napięte bolesne nie obraże się oto doła mam totalnego sorki jeszcze raz:-(
 
perelka trzymaj się wszystko pewnie jest ok



ja zaraz spac ide bo już padam a jutro o 5 pobudka maz powiedział ze może przyjedzie na weekend bo mamy rocznice slubu już 7

mam dość mojego psa sika mi ciagle po mieszkaniu i robi mi na zlosc zla jestem ze się na niego zdecydowałam miałam wcześniej yorka bardzo kochanego do dzisiaj plakac mi się chce jak sobie pomysle o niej a nie wiem nawet gdzie jest bo uciekla z tęsknoty jak pojechaliśmy na wakacje a ten już prawie rok ma i nie może się nauczyć sikania na dworze najgorzej jak wracam do domu to nasikane pogryzione rzeczy nigdy nie wiem czego się spodziewać teraz jeszcze jak bardziej odczuwam zapachy wszystko mi smierdzi wiec wszędzie tylko czuje ten jego mocz
 
reklama
Dziewczyny wy też macie czasem w ciągu dnia takie uczucie (szczególnie po jedzeniu) takiego rozpychania w brzuchu? :p Ja mam wrażenie czasem, że zaraz mi pęknie.. taki jakby nacisk czuje.


aesthete no powiem Ci, że mnie też zadziwił ten mój synek :D Twój pies je ogórki kiszone? :D


nadzieja oj rafaello :D też bym zjadła.


applecrumble współczuje mdłości. Też mnie męczą szczególnie z rana :(


madziulek śmiało dołączaj do nas :) gratulacje!


perelka kochana może to ten stres tak na Ciebie działa? Co do objawów to ja powiem Ci, że w jeden dzień cycki mnie bolą, mam mdłości, a w następny wszystkie objawy potrafią zniknąć. Albo pół dnia są, pół ich nie ma i tak w kółko..
 
Do góry