reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

"no przecież kartki nie będą szły kablami..."

Aeshtete, hahaha :-D:-D:-D padłam :p ale widać babeczka też miała poczucie humoru ;-)

Nadzieja1984, w sumie to skąd miałaś wiedzieć, że to czopki :eek:? Powinien Ci lekarz powiedzieć. Gdyby nie forum, na którym nieraz czytałam o luteinie dopochwowej, to pewnie też bym nie wiedziała, że coś takiego istnieje.


A ja dzisiaj czuję się źle :/ Mam wysoki puls (ponad 100) i serce strasznie mi wali. Nie chcę pić melisy bo i tak wystarczająco jestem senna. Biorę Isoptin na ten puls ale tylko 1/2 tabletki i więcej nie mogę bo obniża ciśnienie, które itak mam niskie :/ Nie wiem jak sobie pomóc....:-(
 
reklama
No to prawda nieplanowane ;) Moj maly bedzie mial rok i miesiac jak urodze.Mysle o przeniesieniu go do swojego pokoju bo boję się,że jako roczniak gorzej to zniesie. Nie wyobrazam sobie zeby spal przy noworodku i byl budzony kazdym karmieniem.Mamusie mające już pociechy macie doświadczenie w przenoszeniu takiego malenstwa ?
 
Ostatnia edycja:
no a u nas byli rodzice :tak: tzn. moi rodzice i mama męża :tak: miły wieczór spędziliśmy, dostałam kwiatki od męża, a jutro jedziemy :-)

w ogóle wrzucę wam foto. Zobaczcie: leci mi 7 tydzień, a jaki już mam bęben... Jak tak dalej pójdzie, to pod koniec ciąży w drzwiach się mieścić nie będę :confused2: wy też tak macie?

Zobacz załącznik 583215

Ja też zauważyłam ze jestem grubsza pomimo braku apetytu ogólnie duża ze mnie kobietka ale dziwne ze już aż tak ale co wszystko sie powiększa rośnie spulchnie moze woda ma w tym jakiś udział
 
Nanncy też słyszałam o dopochwowej i nawet sie trochę zdziwilam ze dostałam dwie doustne, ale co tam... Normalnie zaczynam wierzyć ze ciąża oglupia, a juz na pewno wiadomość ze po 5 latach starań i myślach o adopcji nagle udalo sie i to naturalnie ;-)
 
UF doczytałam a teraz coś napisze hihihihi:-)
Wczoraj sie zdenerwowałam bo po figlach z K po południu zauważyłam śluz i brązową jakby starszą krew ale po kilku godzinach spoko znó upławy są w normie chodzę z wkładką i czysto może to po tych figlach wizyte mam dopiero 7 X drugą na pierwszej tylko pęcheżyk oj jak sie tylko powtórzy coś takiego to bede dzwoniła do mojej pani doktor.
Jak już pisałam kawa bllle a piłam litrami nawet puszczalska mi nie wchodzi chyba zaczne pić herbatki:-D
Wachania nastrojów oj płaczka sie zrobiłam oczy na mokrym miejscu przez dwa dni moja latorośl zrobiła mi bunt szkolny jednego dnia z mojej winy bo już sami wchodzą do klasy a ona na parterze jak dzwonek zadzwonił a klase ma na drugim i co zatrzymała sie i płacz ze ona chce do domu wziełam przytuliłam za rączkę i na góre a tu boli brzuszek niedobrze wiem stres tak reaguje już jej magnez junior kupiłam buziak otworzyłam dzwi pani dałam rączkę i po płaczu twarda byłam ale następnego dnia już łatwo nie było bo WF jej zmora szkolna po drodze już płacz już brzuszek już mdli no kurde w końcu to ja jestem w ciąży nie:wściekła/y::wściekła/y: poszłam z nią na góre pani powiedziałam ze jak coś to o pielęgniarki i co wyszła zadowolona bo WF łatwy był pani specjalnie dla niej łatwe ćwiczenia dała :-):-)ale nie ma nic za darmo musiała obiecać ze sama następnego dia wejdzie na góre . Wchodzimy do szatni i co pani czeka i sprawdza poszła dumnadama ale widziałam ze było jej ciezko wczoraj ryczałam z nerw a dziś prawie z radości ze tak ładnie poszła sama oj moja gwiazda

Dziś zapytała mnie czy jak będzie dzidzia to bedę ją kochać mniej a jaze nigdy w życiu tak samo jak teraz
 
Nanncy też słyszałam o dopochwowej i nawet sie trochę zdziwilam ze dostałam dwie doustne, ale co tam... Normalnie zaczynam wierzyć ze ciąża oglupia, a juz na pewno wiadomość ze po 5 latach starań i myślach o adopcji nagle udalo sie i to naturalnie ;-)
Ja z Pati brałam doustną pod język chyba dwa razy dziennie ale siostra miała już dopochwową
 
No to prawda nieplanowane ;) Moj maly bedzie mial rok i miesiac jak urodze.Mysle o przeniesieniu go do swojego pokoju bo boję się,że jako roczniak gorzej to zniesie. Nie wyobrazam sobie zeby spal przy noworodku i byl budzony kazdym karmieniem.Mamusie mające już pociechy macie doświadczenie w przenoszeniu takiego malenstwa ?
Dbaj o siebie kochana no fajnie ale bedzie ci ciężko
 
Anetusia78, mi lekarz w pierwszej ciąży mówił, podobnie wczoraj, że własnie po badaniu (szczególnie jeśli pobiera sie np. cytologię), współżyciu czy dźwignięciu czegoś może się pojawić plamienie, nawet troszkę krwi. Jak po kilku godzinach przechodzi, to znaczy, że wszystko jest w porządku. :)
 
reklama
Anetusia78, mi lekarz w pierwszej ciąży mówił, podobnie wczoraj, że własnie po badaniu (szczególnie jeśli pobiera sie np. cytologię), współżyciu czy dźwignięciu czegoś może się pojawić plamienie, nawet troszkę krwi. Jak po kilku godzinach przechodzi, to znaczy, że wszystko jest w porządku. :)
Dzięki kochana uspokoiłaś mnie ciut na spokojnie to biore ogólnie w tej ciąży staram sie nie pANIKOWAĆ GDYŻ JEDNĄ STRACIŁAM ale mam ogromny dystans ale starasznie boję sie kolejnego usg a zarazem niemoge sie doczekać
 
Do góry