reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Sylwuskavol będę próbować wszystkiego. Albo coś zadziała, albo mnie wezmą na szpital :-D
Jaranti gratulacje :) Piękne imię :tak:
Mimi wypróbuję ananas, może i pomoże :-D
 
reklama
Kochane, ja tak mało jestem doświadczona w tych skurczach, że nawet nie potrafię rozpoznać czy to skurcze :-D Powiedzcie, czy twardnienie brzucha to skurcze ? Co chwile brzuch mi twardnieje i odczuwam przy tym lekki ból.
 
CzekamynaIgorka wlasnie tez bylam zielona w skurczach niewiedzialam jak to sa, ale mialam twardnienia brzucha co chwile i to wlasnie sa skurcze. Tak ze jestes na dobrej drodze :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jeszcze ja tu jestem!! Wiem, że nie za często ale na bieżąco!! Dziś byłam na KTG i cisza!! Jutro mam się zgłosić na IP, na test OCT, jak nic mnie nie ruszy to w poniedziałek indukcja!! A może się okażę, że będzie CC. Jest stres i lekka panika!


w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
tak tak to skurcze... :tak: oby się rozkręciły... &&&&&&&&&&& jak zacznie boleć to na bank bedziesz wiedziała ,że to to... to trochę taki ból jakbyś miała meeeeega rozwolnienie i skurcze jelit.... tylko pomnożyć razy "kilka"... przynajmniej ja tak mogę swoje opisać :) ja krzyżowych nie miałam... no moze ze dwa podczas ostatniego porodu, jakby ci ktoś obręcz na brzuch założył i ściskał.....

spokojnie, bez nerw, oddychaj, będzie git:) a my kciuki trzymamy coby nie wycichły :)
 
Mama Olafka i Damiana przepraszam zapomniałam o Tobie :-( U mnie też jeżeli nic to w pon wywołanie.

Bóle nie ustają, jest nadzieja :tak: Przy chodzeniu ból jest ciut większy.
 
reklama
Do góry